Home » Desert Riders – Car Battle Game v1.4.3 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Desert Riders – Car Battle Game v1.4.3 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Araba oyunları, oyun dünyasında her zaman popüler olmuştur. Bu türde çok fazla oyun var. Ancak şu anda çok fazla oyun olduğu için kolayca kafanız karışabilir. Bu nedenle geliştiriciler her zaman yarış oyunlarını yeniden tanıtmanın yeni yollarını ararlar. Bu nedenle, geliştiriciler bazen benzersiz bir oyun ortaya çıkarmak için farklı türleri birleştirir.

SayGames, Desert Riders Para Hileli Mod Apk adlı bir oyun geliştirdi. Bu oyun, yarış ve atış karışımıdır. Yalnızca Google Play Store’da zaten 500.000 indirmeye ulaştı. Bu oyunda arabaya bineceksiniz ancak herhangi bir araba – savaş aracına binmeyeceksiniz.

Mad Max filmlerini seviyorsanız bu oyuna kesinlikle bayılacaksınız! Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin!

Desert Riders nedir?

Film izlediğimizde, araba dövüşleri her zaman epik sahneler için bir reçetedir. O kadar çok koreografi ve heyecan verici bir oyun gerektiriyor ki elde etmesi zor ama izlemesi çok tatmin edici. Atışla birlikte araba kovalamaları, yenmesi çok zor olacak bir kombinasyon. Çöl binicilerinin hipotezi budur.

Desert Riders Para Hileli Mod Apk, SayGames tarafından geliştirilen, yarış ve atış unsurlarını tek bir oyunda birleştiren bir oyundur! Oyun o kadar başarılı oldu ki Google Play Store’da şimdiden 500.000 kez indirildi! Bu oyunda güçlü silahlar ve zırhlarla donatılmış aracınızın kontrolünü elinize almanız gerekecek.

Bu oyunda arabalar ve silahlar gibi özelleştirebileceğin pek çok şey var! Merak ediyorsanız, daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin!

Desert Riders – Car Battle Game v1.4.3 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Desert Riders – Car Battle Game Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Desert Riders – Car Battle Game Para Hileli Mod Apk
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.
Okumak  8 Ball Pool v5.4.5 Sınırsız Para Hileli İndir - Mod Apk

Çöl Şövalyeleri Özellikleri

Desert Riders Para Hileli Mod Apk, destansı bir araba savaşında diğerlerine karşı savaşmanıza izin veren destansı bir araba aksiyon oyunudur. Ama bundan daha fazlası var. İşte özellikleri:

Eşsiz oyun – Araba oyunlarını düşündüğümüzde, genellikle onları Need for Speed ​​gibi oyunlarla ilişkilendiririz. Bununla birlikte, geliştiriciler sürekli olarak yarış türünü kitlelere yeniden tanıtmanın yollarını düşünüyor.

SayGames geliştiricileri Desert Riders Para Hileli Mod Apk’ı yaratmakta harika bir iş çıkardılar. Bu oyun, tek bir oyunda yarış ve atış karışımıdır! Bu oyunda düşmanları vururken araba sürmeniz ve savunmanız gerekecek! Bu oyun ne kadar güzel? Bunun dışında, bu oyunun sunduğu birçok özellik var.

Arabalar – Bu oyun arabalar olmadan tamamlanmış sayılmaz! Bu, silahınız kadar birincil ulaşım aracınız! Evet, doğru okudunuz! Desert Riders’taki arabalar, rakiplerinizin “Yardım!” diye bağırmasına neden olacak çılgın ve güçlü silahlarla donatılmıştır.

Burada kilidini açacak çok sayıda araba var ve yol boyunca silah da satın alabilirsiniz. Normal silahlar, alev makinesi, buz topları, bombalar ve daha fazlası gibi farklı silah türleri var!

Parçaları değiştirin ve boyayı özelleştirin – bu oyunda arabalarınızı daha da özelleştirebilirsiniz! Tekerlekleri, çamurlukları, boruları ve motorları değiştirebilirsiniz. Bu, rakiplerinizi yenebilmeniz için güçlü ve daha hızlı arabalara sahip olmanızı sağlayacaktır. Ayrıca arabanızın boyasını farklı renklerde özelleştirebilirsiniz.

EPİK GRAFİKLER Bu oyun, bugün çoğu oyunda görebileceğiniz modern grafiklerden ve canlı renklerden yararlanır. Bu, bu oyunu oynanabilir kılıyor çünkü her yaş için uygun!

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top