Home » Destiny Run v1.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Destiny Run v1.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Destiny Run Para Hileli Mod Apk’nın (Sınırsız Para) en son sürümü, Destiny Run Para Hileli Mod Apk paralarını doğrudan apkdoll.com üzerinden indirebilirsiniz. Aşırı kullanıcılar, Destiny Run Para Hileli Mod Apk İndir hakkında 45 kullanıcı tarafından ortalama 10.0 puan aldı. Şu anda 10000’den fazla kişi bu uygulamayı/oyunu oynuyor.

Destiny Run Para Hileli Mod Apk, Android için oluşturulmuş en popüler aksiyonlardan biridir. Kullanımı gerçekten kolay olan bazı gelişmiş özellikler içerir. Harika bir ücretsiz oyun ve kesinlikle telefonunuzda bulunmaya değer.

Destiny Run Para Hileli Mod Apk – İyi veya Kötü

Birçok oyuncu şu anda koşu oyunları dünyasının tadını çıkarıyor. Şu anda oynayabileceğiniz birçok eğlenceli engelli parkur oyunu var. Hızlı eğlence arıyorsanız, bu oyunlar oynamak için en iyisidir çünkü battle royale oyunları gibi 10 dakikalık maçlar yapmak zorunda kalmazsınız.

Ayrıca, oynamak için karakterler oluşturmanıza, kişiselleştirmenize veya birçok hikaye hikayesini gözden geçirmenize gerek yok. Destiny Run Para Hileli Mod Apk ile şu anda en popüler engelli parkur oyunlarından birinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu oyunda iyi ve kötü arasında seçim yapabileceğiniz benzersiz bir engelli parkur oyununun keyfini çıkarabilirsiniz. Bir yönü seçerseniz, seviyeyi başarıyla tamamlamak için tüm yol boyunca ona bağlı kalmalısınız.

Her parkurun farklı engellerle dolu olduğu birçok seviyenin tadını burada çıkarabilirsiniz. Toplayabileceğiniz, tuzağınıza veya iyiliğinize katkıda bulunacak farklı şeyler var!

Destiny Run v1.1 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Destiny Run Para Hileli Mod Apknasıl kurulur?

1. Destiny Run Para Hileli Mod Apk dosyasını indirin.
2. Android telefonunuzda indirilen Homescapes dosyasını açın.
3. Yükle’ye tıklayın.
4. Yeni sürümü yüklemeden önce eski sürümü kaldırırsanız, tüm verilerinizi kaybedersiniz. Verilerinizi korumak için eski sürümleri asla kaldırmayın.
5. Sadece atladığı yeni sürümü yükleyin.

Okumak  Criminal Case v2.36.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Eşsiz engel oyunu

Artık oynayabileceğiniz ve kendi seçimlerinizi uygulayabileceğiniz birçok harika oyun var. Şu anda indirilip keyfini çıkarabileceğiniz simülasyon oyunları, aksiyon oyunları ve daha pek çok şey var.

Bu oyunlar ile artık oynarken yapabileceğiniz birçok tercihin keyfini çıkarabilirsiniz. Ancak en ilginç türlerden biri şu anda keyfini çıkarabileceğiniz engelli parkur oyunları. Bu oyun altındaki en eğlenceli oyunlardan biri Destiny Run. Burada iyi mi yoksa kötü mü olacağınıza karar vermekte özgürsünüz.

Şu anda mevcut olan farklı türde engelli parkur oyunları var, ancak VOODOO’dan bu oyun öne çıkıyor. İyi ya da kötü tarafınızı seçmenize izin verdiği için TikTok’ta bir numaralı viral oyun haline geldi.

Burada, hangi tarafı seçeceğinizi seçeceksiniz, ardından seviyeyi tamamlamak için ona bağlı kalmanız gerekecek. Bu oyunda oyunda iyiye veya kötüye katkı sağlayacak birçok engelle karşılaşacaksınız.

Destiny Run Para Hileli Mod Apk, Seviyeyi tamamlamak için, hangisini seçerseniz seçin, mükemmel veya kötü barı doldurmalısınız!

Destiny Run’ın Önemli Noktaları

Bugün oynanabilecek çok sayıda engelli parkur oyunu var. Destiny Run Para Hileli Mod Apk, indirebileceğiniz eğlenceli bir oyundur.
Eğlenceli Engel Kursu – Bir yarış tutkunu olduğunuzda şimdi indirebileceğiniz birçok eğlenceli ve ilginç oyun var. Popüler Need for Speed ​​serisinden araba simülatör oyunlarına kadar pek çok şey seçebilirsiniz.

Ancak farklı türde bir yarış oyunu, yani engelli koşu oyunu istiyorsanız, birçoğunu da bulabilirsiniz. Bunlar, bugün hızlı düşünmenizi test edecek benzersiz oyunlar! Destiny Run’ı indirin ve istediğiniz zaman oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyunun keyfine varacaksınız.

Oynamak için birçok seviye – Bu, şimdi istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde oynayabileceğiniz bir oyundur. Burada, her seviye benzersiz olduğu için şimdi oynamanız için birçok seviyenin tadını çıkarabilirsiniz.

Okumak  Toca Life World v1.36 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Burada hızlı düşünmenizi, reflekslerinizi ve yarışa hazırlığınızı test edecek bir sürü seviye var. Oyunun kendisi eğlencelidir ve onu oynamak için saatler harcayabilirsiniz!

Eşsiz Engeller – Destiny Run’da, sayacınızı farklı şekilde etkileyecek farklı öğeleri toplayabileceğiniz farklı seviyelerin tadını çıkaracaksınız. Burada topladığınız eşyalara göre dolacak iyilik ve kötülük için bir ölçü var.

Kötülük seviyesini artıracak kırmızı eşyalar ve sizi melek yapacak mavi eşyalar var. O zaman birkaç kapı, iyi ya da kötü, gitmek istediğiniz yolu seçmenize izin verecektir.

Basit Kontroller – Destiny Run’da bugün oynaması kolay ve eğlenceli bir oyunun tadını çıkaracaksınız.

Bu oyun , sadece parmağınızı kullanarak ekranı soldan sağa kaydırabildiğiniz için karakterinizi kolayca kontrol etmenizi sağlar. Şimdi soldan sağa ve arkaya kaydırarak istediğiniz yere gitmekten çekinmeyin.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top