Home » DIGIMON ReArise v3.1.0 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

DIGIMON ReArise v3.1.0 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Digimon ReArise Para Hileli Mod Apk, Digimon ve Tamers arasındaki dostluğu derinleştirir ve size her çağrıdan sonra DiamondDigiDiamonds teklif etme şansı verir.

Hikaye olağanüstü bir şeyle başlıyor. Garip Digimon ReArise aniden patladı ve oyuncunun telefonundan çıktı ve hikaye tahmin edilemez olmaya başladı.

Rakibimiz, Digimon dünyasını tehdit eden gizemli eylemlere sahip gizli bir yüz. Gizemli bir güce sahip tek oyuncu SPIRAL ismidir. Bu, mevcut herhangi bir hikayeye değil, macera dolu yepyeni bir bölüme dayanıyor gibi görünüyor

Bu sadece dokunma özelliğine sahip yepyeni bir Digimon ReArise olmakla kalmayacak, aynı zamanda ileride uzanan karanlık arsayı keşfetme yolunda ikonik karakterlere eşlik edecek.

Bandai Namco Yapımcı’dan Digimon ReArise, Digimon animasyon dizisinde macera ve duyguları sevenler için iyi bir seçim gibi görünüyor. Yayıncı, herkese bunun iyi bir RPG olacağını bildirdi.

Oyun, insanlar ve sanal dünyadan ortaya çıkan Digimon arasındaki “Dostluk Evrimi” oyunu etrafında dönecek. Oyun, hemen öğrenmek isteyeceğiniz heyecan verici ve ilginç özelliklere sahip olacak.

DIGIMON ReArise v3.1.0  Sınrsız Para Hileli Mod Apk İndir

DIGIMON ReArise Mod Apk Nasıl İndirilir, Kurulur ve Kullanılır?

  • Her şeyden önce, mevcut DIGIMON ReArise’i akıllı telefonunuzdan kaldırmanız gerekiyor.
  • Ardından aşağıdaki indirme bağlantısından DIGIMON ReArise Mod Apk’yi indirin.
  • DIGIMON ReArise mod APK dosyasını indirdikten sonra Android Ayarları > Güvenlik bölümüne gidin.
  • Burada, üçüncü taraf uygulamaları yüklemek için izin isteyen Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini açın. onu etkinleştir.
  • Şimdi indirme klasörüne geri dönün ve kurulumu başlatmak için DIGIMON ReArise Mod APK dosyasına tıklayın.
  • Eğlence!

sevimli digimon eğitimi

Digimon ReArise Para Hileli Mod Apk tanıdık bir hikayeye dayanmasına rağmen, size yolunuzu seçme seçeneği sunuyor. Oyun geliştiricilerinin yaratıcılığından ziyade manga yapımcısından yeni piyasaya sürülen kendi yepyeni Digimon’unuzu seçebileceksiniz.

Okumak  Racing Fever: Moto v1.72.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Elbette, her Digimon’un kendi evrimi, gücü ve saldırı stili olacağını biliyorsunuz, ancak oyuncu bunu kendi stiliyle özelleştirmekte özgür. Bu RPG oyununun getirdiği benzersiz tarz budur.

Her karakterin, savaşlara mümkün olduğunca verimli bir şekilde katılabilmeleri için güçlerini artırmak için benzersiz güçleri ve ekipmanları olacak, bu nedenle onları belirli bir rol oynayabileceklerini düşünün. Buna dayanarak, görünümleri ve görünümleri en kişisel şekilde değiştirilir.

Yayıncının girişinde bulduklarıma dayanarak, bu sıra tabanlı ve 3D dostu bir oyun olabilir. Açıkçası, Digimon ReArise APK, oyuncuları çekebilmek için süslü olacak şekilde tasarlanmıştır.

Tüm arkadaşlarınızla veya büyük nehirler ve tepelerle yürüyüş yaparken büyük çimenler ile zemin de çok iyidir. Dövüş mümkün olduğunca hızlı ve güçlü olacak. Sesi ünlü Japon şarkıcılar tarafından seslendirilmektedir.

karakterler

Digimon ReArise, Digimon ve Tamers arasındaki dostluğa odaklanan yepyeni bir hikayeye sahip olacak. Bu ilginç bir bölüm çünkü yayıncı Bandai orijinal çizgi romanı yakından takip etti.

18 Ocak 2018’de piyasaya sürülmesi planlanmasına rağmen, oyun bir süre ertelendi. Yapımcı ayrıca hatayı kabul etti ve oyun çıktıktan sonra oyuncuya bonusu tazmin edeceğine söz verdi.

Digimon ReArise’ın oynanış şekli Digimon World’e oldukça benzese de, Digimon ReArise’ın özel özelliklere sahip olacağından emin olabilirsiniz. Oyuna katılın, istediğiniz zaman sevimli Digimon’u eğitebilirsiniz.

Telefonunuzun bir ağ bağlantısı olmasa bile. Digimon istatistikleriniz, güçlü bir ağ bağlantısına sahip telefonunuzda güncellenecektir.

Geçen yıl piyasaya sürülen Digimon Links gibi, oyun da temel olarak ana karakterlerin arkadaşlığından yararlanıyor. Erismon gibi yeni karakterlerimiz olacak. Yayıncı bunun oyunun anahtarı olduğunu açıkladı. Erismon bu oyundaki en önemli karakterdir. Bu, özel güçleri olan bir karakterdir: “Yıldırım Kürk”.

Müzik

Müzik bu oyunun en önemli özelliği olmasa da, müziği atlamak büyük bir hatadır. Oyunun müzikleri Straightener tarafından yapılmıştır. Mart ayında bir Japon rock grubu oyundan şarkılar içeren bir albüm yayınlayacak.

Okumak  StrikeFortressBox v1.8.02 Sınırsız Para Hileli İndir - Mod Apk

Elbette kısa bir süre sonra oyun piyasaya çıktığında oyuncular bu melodileri duyabilecekler. Bu noktada üreticinin oyunu dünyaya getirme gibi bir niyeti yok, daha önce Japonya’da Digimon ReArise APK çıkacak, bir süre sonra oyun oyuncu desteği alırsa oyun tabii ki İngilizce versiyonu olacak. Bekleyelim

Özetle

Ayrıca yayıncı, orijinal Digimon ReArise Para Hileli Mod Apk’ta Agumon’un sesi olan Chika Sakamoto ve orijinal Digimon’da Gabumon’un sesi olan Mayumi Yamaguchi gibi seslendirmeye katkıda bulunan güzel kızlarla tanışmak ve imzalarını almak için ön kayıt yaptırmış konuklar için toplantılar düzenler. Maceralar.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top