Home » Do Not Fall v1.43.0 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Do Not Fall v1.43.0 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Betimlemek

Do Not Fall Para Hileli Mod Apk, Casual Azur Games’in bir arcade oyunudur. Tüm yaş grupları için uygundur ve şu anda bir milyondan fazla yüklemeye sahiptir. Bu oyun ile tamamen farklı bir arcade deneyimi yaşayacaksınız.

Oyunun grafikleri ve ses efektleri şaşırtıcı, bu da ilgi çekici bir oyun sunmaya yardımcı oluyor. Arkadaşlarınızla dayanıklılık ve atari yarışı oynamayı seviyorsanız Do Not Fall tam size göre. Şaşırtıcı bir şekilde, bu oyunu çevrimiçi olarak diğer oyuncularla oynayabilirsiniz.

Oyunda pek çok harap ve eğlenceli arena olduğunu belirtmekte fayda var. Amacınız bu oyunda mümkün olduğunca uzun süre oynamak ve düşmemenizi sağlamak. Unutulmaması gereken bir diğer nokta ise oyun alanında yalnız olmadığınızdır. 20 oyuncu daha var, hepsini yarışta yenmelisin.

Şampiyon olmak, oyunda başarılması gereken önemli bir şeydir. Bunu araştırmak kolaydır; Sadece diğer tüm oyuncuları yenmek ve arenada son olmak zorundasın. Bunun için uzun süre düşmeden kalmalısınız.

Oyunların kurallarını da takip etmek kolaydır. Tek yapman gereken zıplamak ve düşmediğinden emin olmak. Düşen her oyuncu oyunu kaybeder ve son kazanan ilan edilir. Oldukça kolay, değil mi?

 

Do Not Fall v1.43.0 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

 

Do Not Fall’ unuzu nasıl yüklenir: Sitemizden Android telefonunuzda veya tabletinizde oyun?

Do Not Fall oyunu APK dosyasını indirin ve ardından bunları takip edin

Adımlar:

Lütfen indirmelere gidin

  • Dosyalarıma veya dosyalarıma giderek cihazınızdaki indirmeleri açın
  • İndirdiğiniz APK dosyasını tıklayın.
  • İstendiğinde Yükle’ye tıklayın, indirdiğiniz APK dosyası cihazınıza yüklenecektir.

Telefon ayarlarını güncelleyin:

  • Telefonunuzun Ayarlar sayfasına gidin
  • Güvenlik veya Uygulamalara dokunun
  • Bilinmeyen kaynaklar kutusunu kontrol edin
  • Tamam ile onaylayın

Kaçırılmaması gereken özellikler

Eğlenceli ve canlı alan

Do Not Fall Modu, oyuncuları tek seviyede 20 kişiyle eğlence arenasına getiriyor. Bu oyuna katılmaya hazır olmak için ekranda beliren 8 yatay çizgi çizmeniz gerekiyor.

Okumak  Clone Armies v7.8.9 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Sonra sistem herkesi hayati bir yere düşürür. Burada ekrandaki kareler üzerinde hareket etmeniz gerekecek ve her birine sadece bir kez dokunulabilecek.

Sonra kendiliğinden kaybolurlar, bu da sürekli ve hızlı bir şekilde diğer hücrelere geçmeniz gerektiği anlamına gelir. Rakip de sizin oyununuza benzer şekilde hareket edecektir.

Herhangi biri bir sonraki kareye zamanında atlamazsa düşecek ve kaybedecek. Maç sadece bir kişi hayatta kalana kadar bu şekilde devam edecek.

Hareket ve gözlem becerileri

Kazanmak, oyuncuların akıllıca gözlemleme ve hareket etme yeteneğine sahip olmasını gerektirir. Do Not Fall Modunda çok ilginç aşamalar var. Oyuncular ve rakipler bir boşlukta hareket eder ve birkaç farklı kata ayrılır.

Her katın rengi farklıdır. Örneğin birinci kattaki tüm sandıkları atladıktan sonra ikinci kata özgürce düşeceksiniz.

Sadece bir kurtulan kalana kadar bunu tekrarlayın, ardından oyun biter. Rakiplere dikkat etmelisiniz, pes etmeyecekler ve sempati duymayacaklar. Oyun ekranına girince herkes endişeli görünüyor ve kuzenler bile birbirine zarar vermenin bir yolunu bulacak.

Bu yüzden hayatta kalmanın en iyi yolu, gözlemleme yeteneğinizi sürekli geliştirmektir. Önceki seviyelere gidin ve kazanma şansınızı artırmak için deneyim kazanın.

Karakterin kilidini aç

Maçı tamamladıktan sonra oyuncu, oyun ekranında elde ettiği başarıya karşılık gelen bir ödül alacak. Bu para ile karakterlerin kilidini açabilir ve gerekli eşyalar için alışveriş yapabilirsiniz.

Do Not Fall Para Hileli Mod Apk, oyunculara farklı bir karakter sistemi sunar. Robotlar, ninjalar, korsanlar, hip-hop erkekleri ve daha fazlasını içerir. Her karakter, benzersiz bir giyim tarzı ile tasarlanmış ve neşeyle tasvir edilmiştir.

Ayrıca, oyuncular karakterleri için rengi özelleştirebilirler. Kaplamalar bölümüne geçerken, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı renk var. Örneğin, kırmızı, mavi, mor, sarı, kahverengi…

Okumak  Dark Riddle v6.5.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Karakterinizin oyun ekranında görünmesine yardımcı olun. Ve deneyimlediğinizde bir rahatlık duygusu getirin.

Oyunun Do Not Fall .io Mod sürümünü indirirken oyuncular sınırsız bedava para özelliğini yaşayacaklar. Bu para ile oyundaki tüm karakterlerin kilidini açabilirsiniz. Veya miktar hakkında endişelenmeden gerekli öğeleri satın alın. Ayrıca Do Not Fall Mod, canlı 3D grafiklerle tasarlanmıştır.

İlginç alana sahip renkli ortam, daha iyi bir deneyim yaşamanıza yardımcı olacaktır. Oyuncuya yakınlık duygusu getiren eğlenceli ve esprili karakterler yaratın.

Canlı ve ilgi çekici müzikle ifade edilen keyifli bir ses karışımı. Ayrıca oyun, katılım sırasında rahatlama ve rahatlık anları yaşamanıza yardımcı olan bir eğlence stiline sahiptir.

Bu yüzden heyecan verici anların tadını çıkarmak ve kazanmak için tüm rakipleri ortadan kaldırmak için oyunu indirin.

çözüm

Heyecan verici anların ve birçok gerçekçi izlenimin tadını çıkarmak istiyorsanız Do Not Fall’ı şimdi indirin. Tereddüt etmeden hemen uygulamayı yükleyin ve arenadaki son oyuncu olmak için oyuna katılın.

Do Not Fall Para Hileli Mod Apk’ın orijinal versiyonunda yukarıda anlatıldığı gibi tadını çıkarabileceğiniz birçok özellik var. Ancak, değiştirilmiş sürümle eğlenecek daha çok şey var. Oyunun doğasında var olan bu harika eylemi içerir.

Ayrıca, değiştirilmiş sürümü doğrudan mobil cihazınıza yükleyebilirsiniz. Modifiye edilmiş sürümle, çalıştırmak için cihazınızı rootlamanıza gerek yoktur.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top