Home » Dragon City v12.4.0 Para Hileli Mod Apk İndir

Dragon City v12.4.0 Para Hileli Mod Apk İndir

Özünde Dragon City Para Hileli MOD APK (Sınırsız Mücevher/Altın), birkaç yıl önce bir sosyal ağ oyunu olarak piyasaya sürülen bir koleksiyondur. Daha sonra Android platformlarının yanı sıra iOS’a da taşındı.

Web sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Mod Apk ile oyun hesabınızda sınırsız mücevher, altın ve yiyecek alacaksınız. Ayrıca tüm arenaların kilidini açacaksınız.

Nasıl kurulur Dragon City Para Hileli Mod Apk İndir

Mod apk dosyasının kurulumu kolaydır:

  • Sadece aşağıdaki indir düğmesine tıklayın
  • Dosyanın indirilmesini bekleyin ve ardından açın
  • Dragon City Mod Apk dosyasını Android cihazınıza yükleyin
  • İçindeki talimatları izleyin
  • Başlayın ve Modun tadını çıkarın

Sınırsız Mücevher

Mücevherler oyundaki en önemli kaynaktır ve elde edilmesi zordur. Bunu PvP savaşlarında kazanarak, seviye atlayarak veya oyun içi etkinliklerden bir sandık açarak elde edebilirsiniz.

Ejderha satın almak, üremeyi hızlandırmak ve diğer işlemleri yapmak için değerli taşları kullanabilirsiniz. Bu nedenle, birçoğuna sahip olmak, oyunda büyük bir galibiyeti neredeyse garanti edecektir.

Dragon City Mod Apk uygulamamızla sınırsız mücevher elde edeceksiniz, bu nedenle en iyi ejderhaları elde etmek için oyunu oynamak için fazla zaman harcamanıza gerek yok. Hilemizi kullanarak kolayca oyundaki en iyi oyunculardan biri olabilirsiniz.

Elbette hesabınızdan değerli taşlar satın almak için gerçek parayı kullanabilirsiniz.

Sınırsız altın

Altın, oyunun genel kaynağıdır, çünkü en çok kullanılanıdır. Birincil altın kaynağınız, anavatanınızdaki ejderhalardan. Bunları ayrıca eşya, ejderha veya ejderha yumurtası satarak da elde edebilirsiniz. Altın kazanmanın bir başka yolu da Pazartesi Bonusu, Deus Günlük Bonusu veya sahada bir turnuva kazanarak kazanmaktır.

Ejderha koleksiyonunuzun büyüdüğü binalar ve habitatlar için alanınızı genişletmek için çok fazla altına ihtiyacınız var. Dragon City Mod Apk uygulamamız ile oyun hesabınızda neredeyse sınırsız altın alacaksınız, bu yüzden artık bunun için endişelenmenize gerek yok. Oyunu yükseltebilir ve tüm potansiyelinin keyfini çıkarabilirsiniz.

READ  Magic Rampage v5.4.5 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Tüm ejderhaların kilidini aç

Oyunda oynanabilir birçok ejderha var. Onları mücevher kullanarak veya yumurtlayarak satın alabilirsiniz. Hack’imiz ile hepsinin kilidini açacaksınız.

Oyun mekaniği

Fikir, çok basit. Siz “Ejderha Ustası”sınız ve göreviniz mümkün olduğu kadar çok ejderha toplamak ve onları koleksiyonunuza eklemek. Ne kadar çok toplarsanız ekibiniz o kadar güçlü olacak ve o kadar çok savaş kazanacaksınız.

Bu oyunun amacı, temelde bir ejderha çiftliğinden sorumlu olmanızdır. Ejderha yumurtaları topluyorsun, hasat ediyorsun ve yumurtadan çıktıklarında onlardan çıkan ejderhaları kendi ejderha şehrine yerleştirebilirsin. Ayrıca zaman zaman ejderhalarınıza da bakmanız gerekecek.

Bu oyunda, tam olarak bunu yapmak için bir besleme mekanizması var. Tahmin edebileceğiniz gibi topladığınız kaynakları kullanarak ejderhalarınızı besliyorsunuz ve bu onların seviyelerini yükseltiyor. Ne kadar yükselirlerse o kadar güçlenirler. Bunu yapmak için ayrıca bazı binalar inşa etmeniz gerekecek. Örneğin, sürekli yiyecek üretmek için önce bir çiftlik kurmanız gerekiyor.

Savaşlar ve başarılar

Yani Dragon City’nin asıl amacı bu ejderhaları toplamak ve yapabildiğiniz kadar yükseltmek. Bunu yaptığınızda, 1v1 savaşlarda diğer ejderhalarla savaşmak için onları dışarı çıkarabilirsiniz. Liglerde ve turnuvalarda sıralamanızı yükseltmek için oynayabileceğiniz oyunda hem PvP hem de PvE modları bulunuyor.

Altın, değerli taşlar ve hatta nadir ejderhalar gibi ödülleri içeren bu tür şeyler yapmak için başarılar da vardır. Tüm bu kaynakları ücretsiz almak için Dragon City Mod Apk’yi kullanın.

Dünyanın her yerinden takım arkadaşlarınızın önünde gücünüzü artırmaya hazır mısınız? Dragon City, oyunculara itibarlarını yenilemek ve harika bir ejderha koleksiyonu elde etmek için nihai fırsatı sağlayacak mükemmel bir platformdur.

Bu oyun, özellikle içlerinde özel güçleri olan sevimli renkli ejderhaları seven gençler arasında eğlencenin zirvesi olmuştur. Dragon Master unvanı, tüm oyuncuların mücadele ettiği ve zorluklarla kafa kafaya karşılaştığı başlıktır.

READ  Tiny Gladiators - Fighting v2.4.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Yaratıklar iradeleriyle doğarlar

Yüzen arazide büyüleyici bir ejderha şehri inşa etme şansını yakalayın. Onları habitatlar, çiftlikler ve binalarla doldurun ve ejderhalar için verimli üreme alanları sağlayın. Oyuncular, ejderhaları beslemek ve onları güçlü canavarlara dönüştürmek için her fırsata sahip olacaklar.

Bu harika canavarların koleksiyonu ayrıca sevimli sokaklarda takas edilebilir ve özellikle PvP savaş alanlarındaki savaş alanlarında genişletilebilir.

Dragon City’de neden MOD kullanmalı?

Dragon City’de bir mod kullanmak oyununuzu çok geliştirecek. Hepsinin kilidini açacağınız için istediğiniz ejderha ile savaşabilirsiniz. Popüler bir oyun olduğu için 100 milyondan fazla oyuncuya sahip olduğu için en iyilerden biri olmanız sizin için zor olacaktır. Çok zaman ve para harcamanız gerekecek.

Ancak Dragon City Mod Apk ile sınırsız mücevher ve altın elde edeceksiniz. Oyunun tüm özelliklerinden yararlanabilecek ve tüm potansiyeliyle oynayabileceksiniz. Bu oyunda hiçbir arkadaşınız sizden daha iyi olmayacak. Onlara kaynaklarınızı ve istatistiklerinizi gösterdikten sonra kesinlikle etkilenecekler.

Modun kurulumu ve kullanımı kolaydır. Dragon City Para Hileli MOD APK’nın çalışması için cihazınızı rootlamanıza gerek yoktur. Ayrıca, modlarımız oyun sunucuları tarafından algılanamayacağı için yasaklanma konusunda endişelenmeyin. Herhangi bir spam sinyalini tetiklememek için günde yalnızca sınırlı bir süre için kullanın.

Talimatlar:

Dragon City’de mücevher almanın en kolay yolu nedir?
Tüm paraları ücretsiz almanın en kolay yolu Dragon City Para Hileli MOD APK kullanmaktır. Oyun hesabınızda sınırsız mücevher, altın ve yiyecek alacaksınız.

Dragon City MOD APK’daki Gems ile ne yapmalı?
Ejderha satın almak, üremeyi hızlandırmak ve diğer işlemler için değerli taşları kullanabilirsiniz. Bu nedenle oyunda sahip olmanız gereken çok önemli bir kaynaktır. Sınırsız mücevher almak için MOD’u kullanın.

Cihazımı rootlamam gerekiyor mu?
hayır. Dragon City Para Hileli MOD APK’nın Android cihazınızı rootlamadan çalıştığından emin olabilirsiniz.

READ  KartRider Rush+ v1.9.8 Sınırsız Para Hileli İndir - Mod Apk

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top