Home » Dude Theft Wars v0.9.0.3 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Dude Theft Wars v0.9.0.3 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Dude Theft Wars Para Hileli Mod Apk, yayıncı Poxel Studios’tan GTA benzeri bir aksiyon simülasyon oyunudur. Bu sefer gangster oluyorsun, canın ne istiyorsa onu yap, en çılgın ve en kötü şeyleri bile. Kimse seni durduramaz.

Dostum Hırsızlık Savaşları: Bir zamanlar kötü adam olmak ister misin?

Karakteri kontrol etmek için sadece ellerimize dokunduğumuzda karanlık yanımızın ortaya çıktığı oyunlar var. Sadece çılgınca bir şey yapmak ve dünyayı yok etmek için tüm yasal sınırları aşmak istiyorsunuz. Dude Theft Wars Para Hileli Mod Apk tam olarak herkesin yaramaz doğasını heyecanlandıran oyundur.

Arsa herkes içindir ve ayrıca dikkate değer

Sıradan bir ailede doğdunuz, sıradan beklentilerin omuzlarına düştünüz, normal ilişkilere sahipsiniz, bazen sizi sıkıyorlar, yavaş yavaş isyan etmek, sıradan insanlardan çıkıp çılgınca bir şeyler yapmak mı istiyorsunuz? Jack, çılgın, asi ve cesur karaktere sahip tipik bir genç adamdır.

Jack’in adı kendisi, sorunları var. Jack’e genellikle İngilizce’de herkes olabileceği gibi denir ve ironik, aşağılayıcı anlamda da herkes olabilir. Jack çok paranoyak ama yakışıklı olduğunu ve her şeyi yapabileceğini düşünüyor. Adam, güzel bir günde aniden, yaşadığı anlamsız hayattan kurtulmanın bazı iyi yolları olduğunu fark etti.

Örneğin bir komşunun evine gittiğinizde evde kimse yok, bazı eşyaları tamamen elinizden alabilirsiniz. O zaman yol çok boş, yolda yıldırım hızında araç kullanabilirsiniz. Her şeyi yıkabilir, komşunuzun evini yıkabilir, kamu binalarını yıkabilirsiniz. Jack, banka soymak için çetesine katılarak bazı küçükleri bile eğitti.

 

Dude Theft Wars v0.9.0.3 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Dude Theft Wars Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Dude Theft Wars Para Hileli Mod Apk
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.
Okumak  Hero Rescue v1.1.25 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Oyun çok basit olduğu için söylenecek bir şey yok

Jack için tasarlanmış açık dünyada şehrin herhangi bir köşesine gidebilirsiniz. Koşabilir, yürüyebilir, araba kullanabilir ve diğer her türlü aktiviteyi yapabilirsiniz. Ancak ilginç bir şekilde, telefonda yaptığınız tek eylem, karakterin hedefini seçmek için ekranın köşelerine dokunmak. Nasıl gidilir, karakter kendi başına sahneye ve duruma göre hareket eder.

Örneğin kötü bir şey yapmak istediğinizde, ilk sahne video çalmak için bir komşunun evine gidiyor. Jack bir şey almak isterse, ekranda otomatik olarak bir el simgesi belirir. Telefonda tek dokunuşla oynamak, bu manipülasyonlar çok kolaydır, sadece el simgesine dokunmanız ve parmağınızı orada tutmanız, çubuğu sonuna kadar hareket ettirmeniz gereken konuma getirmeniz yeterlidir.

Aynı şey, Jack’in takip eden sahnelerdeki diğer uğursuz görevleri için de geçerlidir.

Her başarılı kazadan sonra (artan seviyelerle), paraya sahip olacaksınız. Bu parayı silah, giysi, aksesuar satın almak için kullanın, hatta yeni arabalar, tanklar, tekneler satın alın… Hatta büyük bir kumarhane bile satın alabilirsiniz. Şehirdeki çete lideri olun.

Alaycı her şeyi doruğa çıkardı

Çocuklar tarafından çizilen bir resim gibi birkaç karalama ile bu oyun, her zaman isyan etmek isteyen, her zaman ilke ve normları yıkmak isteyen ve bazen de kötü bir şey yapmak isteyen insanın doğasını ortaya çıkardı. Bu doğa her zaman her insanın derinliklerinde bulunur. Sadece şansınız var ve siz çocuklar, yükseliyor, şiddetli ve her zamankinden daha tehlikeli.

Dude Theft Wars Para Hileli Mod Apk, 3D renkli bloklarla karıştırılmış klasik 32-bit grafik stilinde tasarlanmıştır. Oyunda olması gereken ironiyi yaratmak ve Jack’in çarpık ruhu gibi çarpık, dengesiz adımlarını yaratmak bence üreticinin akıllıca bir seçimi.

Okumak  Arrow Fest v2.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Ancak herkes bu tür grafikleri “hissedemez”. Özellikle detaylı 3D oyunlara aşina iseniz, aslında bu oyunla pek ilgilenmeyebilirsiniz.

Canlı müzik ve Jack için bazı yıkıcı sahneler için çok heyecanlı. Jack’in polise çarptığı ve tüm şehri yok etmek için el bombaları attığı sahnenin tadını çıkarın. Jack delidir, ama Joker gibi delidir, bir izleyici kitlesi olmasını ister, birinin kutlama yapmasını ister ve dünyanın gözleri önünde delirir.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top