Home » Duskwood – Detective Story v1.9.2 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Duskwood – Detective Story v1.9.2 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Duskwood’u tanıtın

Everbyte, mobil oyun topluluğunda büyük bir hit haline gelen suç soruşturması rol yapma oyunu Duskwood MOD APK’yı üretti. Bakalım oyun birçok insanın aklını nasıl ele geçirdi.

Duskwood Ormanı’nın ortadan kaybolması ve gizemi

Her şey kaybolmaya başladı. Hana 72 saattir sabun köpüğü gibi kayıp ve hiçbir iz bırakmadı.

Hannah’nın gitmesiyle tüm Duskwood Para Hileli Mod Apk köyü durmuş gibiydi. Köyü çevreleyen manzara doğada kasvetli idi. Buralara aşina değilseniz köy yolunu bulmanız çok zor.

İnsanlar her zaman köydeki gizemli orman hakkında korkunç efsaneler yayarlar. Ama korku sadece ortaya çıktı ve buradaki insanların güzel kız Hannah’nın ortadan kaybolmasıyla ilgili tüm anılarını canlandırdı.

Sen Hana’nın arkadaşısın. Herkesin bu endişeye boğulduğu kaosun ortasında, bir grup sohbeti aracılığıyla Hannah’nın bir arkadaşı herkese Hannah’nın dün gece ona mesaj attığını bildirir.

Mesaj içeriği yalnızca bir telefon numarası içerir, bu sizin için …. Tüm şüpheler hemen üzerinize düşer. Güven test edildiğinde, onunla yüzleşecek kadar cesur musunuz? Kendinizi temize çıkarmak ve arkadaşlarınızı korumak için gerçek suçluyu bulmaya hazır mısınız?

 

Duskwood – Detective Story v1.9.2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Duskwood – Detective Story Mod Apk Nasıl İndirilir, Kurulur ve Kullanılır?

  • Her şeyden önce, mevcut Duskwood – Detective Story ‘i akıllı telefonunuzdan kaldırmanız gerekiyor.
  • Ardından aşağıdaki indirme bağlantısından Duskwood – Detective Story’yi indirin.
  • Duskwood – Detective Story mod APK dosyasını indirdikten sonra Android Ayarları > Güvenlik bölümüne gidin.
  • Burada, üçüncü taraf uygulamaları yüklemek için izin isteyen Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini açın. onu etkinleştir.
  • Şimdi indirme klasörüne geri dönün ve kurulumu başlatmak için Duskwood – Detective Story Mod APK dosyasına tıklayın.
  • Eğlence!

Oynamak

Duskwood Para Hileli Mod Apk bir rol yapma soruşturma oyunudur. Sadece bir mobil ekranın olduğu oyunda, mesaj satırları sizi sürekli olarak kasanın dramatik iniş çıkışlarını takip etmeye yönlendiriyor.

Okumak  Train Station 2 v1.41.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Mesajları izleyecek, bilgi akışını kontrol edecek, sezgileriniz ve yargılarınız aracılığıyla bu bilgilerin güvenilirliğini teyit edecek ve karakterinizi yavaşça gerçeğe doğru yönlendirmek için oyun seçeneklerinden birini seçeceksiniz.

Vereceğiniz her seçim ve verdiğiniz her cevap, başkalarının mesajlar yoluyla ifşa ettiği bilgileri etkileyecektir. Bu bilgiler kendileri, gördükleri ve duydukları ve Hannah hakkındadır.

Oyunun interaktif roman tarzında herhangi bir kazanç veya kayıp yoktur. Sadece düşündüğün gibi hareket etmelisin, kendini Hannah’nın arkadaşının yerine koy. Ve seçmeden önce iki kere düşünün. neden? Çünkü bugünün detayları yarın bambaşka bir gelişmeye yol açabilir.

Hana ile bağlantılı her arkadaştan, her kişiyle, fotoğrafla, kriterle ve verilerle sohbet ederek, gizli ipuçlarını toplayacak ve Hana’nın ortadan kaybolmasının ardındaki sırları deşifre edeceksiniz.

Daha gerekli bilgileri almak için yeni arkadaşlar eklemeyi unutmayın. Ancak dikkatli olun çünkü bu kafa karıştırıcı durumda kendinizden başka birine güvenmek kesinlikle zor.

Yanlış kişilere güvenir ve yanlış verileri toplarsanız, kararınız yanlış yönlendirilecek ve soruşturma hızla çıkmaza girecektir. 100 defadan fazla açık ve akıllı olun!

özel karakter

Gerçeği bulma yolunda, Hacker adlı özel bir karaktere geçici olarak dikkat etmeniz gerekecek. Bu isimsiz bir kişidir, kendisi hakkında her zaman gizlidir.

Kendisi ve Hana ile olan ilişkisi hakkında en ufak bir bilgiyi bile açıklamadı. Bu nedenle, cevabı bulmanıza yardımcı olabilecek en önemli bilgiyi bilen ve taşıyan kişi bu gibi görünüyor.

Ayrıca çok geç olmadan Hana’yı bulmak için bilgi vermek ve işbirliği talebinde bulunmak için sizinle aktif olarak iletişime geçen kişidir.

Hatta iCloud’da Hana’daki fotoğrafları, bilgileri ve ipuçlarını keşfetmenize ve görmenize yardımcı olan bir şifre çözme programı bile sunar. Bu karaktere dikkat etmeniz gerekiyor, çok heyecanlı olduğu için muhtemelen ortadan kaybolma ile ilgili.

Okumak  Major Mayhem 2 Gun Shooting Action Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Kelimeler korkudur ve sessizlik bir saplantıdır

Duskwood Para Hileli Mod Apk, dedektif unsurlar, korku ve mistik detaylar içeriyor. Ancak genel olarak, oyunculara verdiği his hala: merak, heyecan ve gerilim, özellikle arka plan sesi olmayan mesajlaşma türünde.

Yalnızca kelimeler görünür ve her yeni mesaj göründüğünde bir uyarı duyulur. Bu sessizlik, herhangi bir hayalet sesten daha ürkütücü ve tehdit ediciydi.

Yeni bir vaka detayı olduğunda, okumak ve tekrar okumak için genellikle gözlerinizi ovuşturmanız gerekir, çünkü bu inanılmazdır.

Hana’nın gizli ilişkisi hakkında şok edici bir açıklama olabilirdi ya da birisinin Hana’yı kaybolmadan önce alışılmadık ifadelerle görmüş olması olabilirdi. Okuduğunuz her kelimenin bir ruhu olduğunu hissedebilirsiniz ve bunlar sizi en çok rahatsız eden ruhlardır.

Telefonunuzda ileri geri gönderilen görüntülü aramalar, kişisel fotoğraflar ve gizli dosyalar, ipuçları yavaş yavaş ortaya çıktıkça sizi tehdit ediyor. Kayıp hikaye, bu oyunda olduğu kadar zihinsel terör yolunda hiç bu kadar korkunç olmamıştı.

Ancak bu acımasız, boğucu drama, Duskwood’un coşkulu çılgınlığını yaratır. Telefon ekranınızın kilidini açıp ilk mesajlarınızı okuduktan sonra bir daha geri dönmeyeceksiniz.

Vereceğiniz herhangi bir mesaj veya tavsiye konusunda dikkatli olmayı unutmayın. Bazen rastgele bir açıklamanız için arkadaşlarınızdan biri ölebilir. Ve sen bile her an tehlikede olabilirsin.

Ayrıca oyundaki birinden her görüntülü arama aldığınızda telefonunuz titreyecektir. Anne! Bu his, özellikle gecenin bir yarısında oynarsanız gerçekten korkutucu.

Duskwood’un MOD APK sürümü

  • MOD Özellik
  • ÜCRETSİZ ALIŞVERİŞ

Farkedilebilir

Yeterli paranız olmasa bile ücretsiz Hayat satın alın.

sonunda

Duskwood Para Hileli Mod Apk grafik ve ses yok. Yalnızca metin, ayrıntılar, seçenekler, fotoğraflar ve bazı görüntülü aramaları içerir. Ancak, derin dedektifin ve ürkütücü gizemin (keşfetmeye çalıştığınız kayboluşun ardındaki) işiniz bittiğinde bile sizi ürpertmesini sağlar.

Okumak  Shooting World - Gun Fire v1.2.96 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top