Home » Egg Inc v1.21.2 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Egg Inc v1.21.2 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Egg Inc Para Hileli Mod Apk Tavuk yemi her zaman modern insan yaşamının temel ihtiyaçlarından biri olmuştur. Gece geç yatıyorsunuz ve kahvaltı hazırlamak için vaktiniz olmadan işe gitmek için erken kalkmak zorunda kalıyorsunuz; Yumurta, seçmeye değer öğelerden biridir.

Veya bir spor salonu oyuncusuysanız ve obezite olmadan egzersiz yapmak için yeterli bir protein diyetine ihtiyacınız varsa, cevap tavuktur. Yakın gelecekte Egg, Inc Para Hileli Mod Apk . ortaya çıkacak. Tavuk yumurtasında evrenin sırları hakkında. Deneyimli bir insansınız ve yumurta satarak mümkün olduğunca çok para kazanmanız gerektiğine karar verdiniz.

Egg Inc Para Hileli Mod Apk Temelde vakit geçirmek isteyenler için uygun ücretsiz bir oyundur. Ancak aynı türdeki oyunlar kadar basit değil. Sanki yapımcılar bir açık dünya simülasyon oyununun unsurlarını birleştirmeye çok düşkünler. Her ne kadar bu, oyunu daha karmaşık hale getirecek ve oyuncuları memnun etmek zor olabilir. Ancak sonuç beklenmedik bir başarıydı. Google Play’de 5 milyondan fazla indirme ile bu, bir oyuncunun düşünebileceği en yüksek ödeme seçeneklerinden biridir.

Yumurta Inc nasıl oynanır

Yumurta imparatorluğunuzu kurmak ve yönetmek söz konusu olduğunda, her şeyin yolunda gittiğinden emin olmak için en önemli ipuçlarından bazılarına ihtiyacınız olacak. Oyunu oynarken imparatorluğunuzun tüm potansiyeline ulaşmasına yardımcı olacak en iyi ipuçlarımızdan ve püf noktalarından bazıları burada.

Tavuk evlerini yükseltmeye odaklanın: para kazanmanın ve böylece oyundaki imparatorluğunuzu nasıl büyütebileceğinizin ana yolu yumurta satmaktır. Bunu yapmak için, tavuklarınızı rutin olarak yumurtlamaları için kümese göndermeniz gerekecektir.

Ekranın alt köşesinde üzerinde tavuk bulunan kırmızı bir düğme var – tavuğu yumurtlamaya göndermek için buna dokunun. Ne kadar çok tavuk eviniz varsa, o kadar çok tavuğunuz olabilir. Bu, 4 tavuk kümesini öncelikli olarak yükseltmeniz gerektiği anlamına gelir.

Okumak  Mobile Legends Bang Bang v1.6.10.6671 Sınırsız PARA Hileli – Mod Apk

Ayrıca kamyon vb. taşıma araçlarınızı da yükseltmeniz gerekecek. Bu bileşikler, pazarda satmak üzere yumurtalarınızı çiftliğinizden çıkarmak için gereklidir. Son olarak, oyunu oynamadığınızda daha fazla para kazanabilmek için silolarınızı yükseltmeniz gerekecek.

 

Egg Inc v1.21.2  Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Egg Inc Para Hileli Mod Apk nasıl kurulur?

1. Egg Inc Para Hileli Mod Apk dosyasını indirin.
2. Android telefonunuzda indirilen Homescapes dosyasını açın.
3. Yükle’ye tıklayın.
4. Yeni sürümü yüklemeden önce eski sürümü kaldırırsanız, tüm verilerinizi kaybedersiniz. Verilerinizi korumak için eski sürümleri asla kaldırmayın.
5. Sadece atladığı yeni sürümü yükleyin.

Aramaya devam edin: Araştırma çok maliyetlidir, ancak her zaman yapmaya değer. Araştırma yaptıkça, yumurta başına kazandığınız para miktarını artırabilecek ve tesislerinizi büyüyen hedeflerinizi destekleyebilecekleri bir noktaya yükseltebileceksiniz. Yumurta çiftliğinizden daha fazla para getiren araştırmalara öncelik vermelisiniz ki, bunun yanında daha pahalı ama değerli araştırmalara yatırım yaparken altyapınızı yükseltebilesiniz.

Prestij: Prestij için doğru zamanı seçerken dikkatli olmalısınız. Bunu yapmak baştan başlamanızı sağlar, ancak hazırlıktan sonra yumurta başına daha fazla para kazanırsınız ve bu da sonunda daha hızlı ilerlemenizi sağlar. Yumurtalarınızı saklamanız gerekecek, ancak tüm çiftliğinizi yeniden inşa etmeniz ve oyuna yeniden başlamanız gerekecek. Ancak birçok prestij ve avantaj taşıyan prestijli bir üye olacaksınız.

Drone’ları Yakalayın: Arada bir, çiftliğinizin üzerinde uçan bir drone göreceksiniz. Üzerine tıklayın ve biraz ruh yumurtası bırakacaksınız ve iyi para kazanacaksınız. Oyunun başında dronlar için ödüller oldukça küçüktür, ancak bu sizi yanıltmasın – oyunda ilerledikçe bu ödüllerin boyutu çok artacaktır. Kesinlikle her zaman dronları yakalamaya değer – kaybedecek hiçbir şeyiniz yok.

Okumak  Last Day on Earth: Survival v1.18.5 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Yumurtalarınızı yükseltin: Oyunu ne kadar çok oynarsanız ve çiftliğiniz o kadar değerli oldukça yumurta başına daha fazla para alabileceksiniz. Bu, yumurtalar için en yüksek değerlere ulaşmak için biraz zaman alır. Oyunun başında yumurta başına 0,25₺ kazanacaksınız ve oyunun sonunda Tachyon’un yumurta başına 50.000₺ değerindeki yumurtalarını satacaksınız (nedense…). Gördüğünüz gibi, yumurtalarınızı yükseltmeye değer.

Arttırma Yok: Altın yumurtaların maliyetini artırmak, sekiz saate kadar olan süreyi atlamanıza ve geçen süre için eşdeğer miktarda para kazanmanıza olanak tanır. Mesele şu ki, bu altın yumurtalar destansı arayışın kilidini açmak için gerekli. O kadar değerli ve elde edilmesi zor ki, sabırlı olmanız ve araştırma amacıyla saklamanız gerekiyor.

Yumurta yetiştirme artımlı oyunu

Bu oyunu benimle aynı türdeki kardeşlerden üstün kılan ilk fark grafikleri. Kusurlu oyunlar için tasarımcılar, yerden tasarruf etmek, işlem gücünü artırmak ve daha fazla kullanıcı segmentine ulaşmak için onlara yalnızca 2D görüntüler verir. Egg Inc Para Hileli Mod Apk.

Auxbrain Inc tarafından desteklenmektedir. Tam 3D grafikler için. Oyuncular aynı anda binlerce tavuğu barındırabilecek devasa çiftlikler inşa edecekler, çok sayıda yumurtladıktan sonra, ineği kâr için satmaları için profesyonel sürücüler kiralayacaklar.

Ayrıca, yumurtalarınızın kalitesini dünyanın en ünlüsü haline getirmek için en yeni araştırma odalarını inşa edebilirsiniz.Diğer böcek oyunları, oyuncuya daha panoramik bir görünüm vermek ve oyun üzerinde tam kontrole sahip olmak için genellikle bir stand-up mekanizması kullanır.

Ancak bu oyun, oyuncuların daha karmaşık ve çeşitli şeylerle uğraşabilmeleri için sizi ayrı alanlara götürür. Oyuncunun çabalarının sonuçlarından memnun hissetmesini sağlamak için önünüzde bir tavuk kafası sürüsünün keyifli bir simülasyonu belirir. Kaynak öğelerini birlikte dengelemek istemiyorsanız, bu oyun hakkında daha fazla düşünmelisiniz. Dengede olmayan bir şey varsa, kriz çiftlik ekonomisini etkileyecektir.

Okumak  My Town: Home Dollhouse v6.16 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Diğer bir modern widget ise çiftliğinizde olup biten her şeyi kolayca takip edebilmeniz için oyuna dahil edilen dronlardır. Durumu güncellemek ve tüm sorunları hızlı ve en etkili şekilde çözmek için size düzenli olarak yeni bildirimler gönderilecektir.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top