Home » Escape Masters v1.5.8 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Escape Masters v1.5.8 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Escape Masters hakkında bilgi verin

Prison Break, film yapımcılarının Prison Break ve The Shawshank Redemption gibi gişe rekorları kıran sinematik hitler yaratmak için sıklıkla kullandığı bir konudur. Bu aynı zamanda Escape Masters Para Hileli Mod Apk adlı basit ve eğlenceli bir bulmaca oyunu olan en yeni Playgendary Games’in de konusudur.

Oynamak

Dalton kardeşler gibi, bir yeraltı tüneli kazarak mahkûmların hapishaneden kaçmalarına yardım ediyorsunuz. Bu tünel tüm hapishaneyi geçti ve arabanın beklediği yerden çıktı. Bu oyunu tek parmağınızla kolayca oynayabilirsiniz. Hatta önceki Playgendary oyunlarında olduğu gibi Escape Masters Para Hileli Mod Apk ‘ın da hiçbir fikri yok. Zemini kazmak için ekrana tıklayın ve sürükleyin, hepsi bu.

Düşüncelerinizi paylaşan mahkumları uyandırmayı unutmayın, onlar da yeryüzünde bir yerdeler. Tüm mahkumların kaçmasına yardım edin, her seviye için en yüksek puanı (3 yıldız) alacaksınız, bu da konağın inşaatını hızlandırmanıza yardımcı olacak.

Aralarında bir tünel kazın, onları uyandırmak için onlara dokunun. Bu, birçok oyuncunun gözden kaçırdığı bir noktadır. Ayrıca birkaç kez tünel kazdım ve o kadar hızlı hareket ettim ki mahkumlardan biri hala arkada uyuyordu.

Yol boyunca, anahtarlar, kronlar, altın paralar gibi yerdeki ganimetleri toplayın, … sandıkları açmanıza, eşyaları ve altınları almanıza yardımcı olun – bu oyundaki tek para birimi.

Escape Masters v1.5.8 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Escape Masters Para Hileli Mod Apknasıl kurulur?

1. Escape Masters Para Hileli Mod Apk dosyasını indirin.
2. Android telefonunuzda indirilen Homescapes dosyasını açın.
3. Yükle’ye tıklayın.
4. Yeni sürümü yüklemeden önce eski sürümü kaldırırsanız, tüm verilerinizi kaybedersiniz. Verilerinizi korumak için eski sürümleri asla kaldırmayın.
5. Sadece atladığı yeni sürümü yükleyin.

Okumak  Boxing Star v3.2.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

İhtiyacınız olabilecek bazı ipuçları

Dikkatli bir şekilde kazın: Aslında, Escape Masters’daki zorluklar o kadar zor değil. Kesinlikle seviyeleri kolayca geçebilirsiniz. Ancak aynı zamanda sizi subjektif yapan, maksimum puana ulaşamamanıza neden olan bir tuzaktır.

Zaman sınırlaması yoktur, bu yüzden lütfen yavaşça araştırın ve önemli şeyleri kaçırmamak için geleceğe göz atın.Her zaman tek bir tünel kullanmayın: bazı durumlarda, tüm insanları ve eşyaları toplamak istiyorsanız, mahkumları farklı gruplara ayırmanız, ardından bir noktada toplanıp birlikte kaçmanız gerekir.

Gelirinizi en üst düzeye çıkarın: Aldığınız altın miktarını artırmak için reklam izlemek, sandık açmak, rulet kullanmak ve bonus seviyeleri oynamak gibi daha fazla altın kazanmanın birçok yolu vardır.

Daha fazla yıldızı tekrar oynat: Seviye bitmeden, birini görmezden geldiğinizi biliyorsanız, o seviyeyi tekrar oynamak için ekranın sol köşesindeki ok tuşuna dokunun.

Arabaların ve kostümlerin kilidini aç

Altın kullanmak ve reklamları izlemek, mahkumlar için eğlenceli arabaların ve kıyafetlerin kilidini açmanıza yardımcı olacak iki yoldur. Kilidi açılacak yaklaşık 50 kıyafet ve 30 farklı aracın bulunduğu koleksiyon bölümünü ziyaret edin. Ambulansla bile kaçabilirsiniz.

Kendi sarayını inşa et

Escape Masters Para Hileli Mod Apk ‘daki mahkumların zaten bir “emeklilik” planı var. Her seviyeden sonra, bir mahkum tesisi inşa etmek için kazandığınız yıldız sayısını kullanırsınız. İlk başta, sadece boş bir araziydi. Bir ev inşa etmek, garaj yapmak, ağaç dikmek, bir yüzme havuzu inşa etmek, bahçe yapmak gibi her küçük öğeyi tamamlayın…

Her zamanki üç seçeneğin dışında, kilidini açmak için bir reklam videosu izlemenizi gerektiren mükemmel bir seçenek var.

Grafikler ve ses

Grafikler açısından, Escape Masters Para Hileli Mod Apk yalnızca oldukça basit 2D grafikler kullanır, ancak her oynadığınızda kendinizi rahat hissetmeniz için yeterlidir. Çocuklar dahil her yaşa uygun parlak ve uyumlu renkler.

Okumak  KartRider Rush+ v1.9.8 Sınırsız Para Hileli İndir - Mod Apk

Mahkumların korkutucu bir görünümü yoktu. Bunun yerine, yaramaz çocuklar gibiydiler. Başarılı bir şekilde her kaçtıklarında mutlu hissedeceksiniz. Ses açısından oyun çok monoton ve harika bir şey değil.

Reklamlar hakkında

Reklam, Escape Masters Para Hileli Mod Apk gibi oyunlarda yaygın bir sorundur. Size karakterin kilidini açmak ve her seviyeden sonra ödül miktarını artırmak gibi bir takım avantajlar sağlar. Tanıtım videolarıyla dikkatinizin dağılmasını istemiyorsanız, İnternet bağlantısını kesin ve ardından oyunu yeniden açın. Ancak, bonus reklam alma şansınızı da kaybedersiniz.

Escape Masters’ın MOD APK versiyonu

MOD Özellikler
• Sınırsız Para: Oyunda çok fazla altınınız var.
• Reklamsız

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top