Home » Evertale v2.0.43 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Evertale v2.0.43 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Evertale Para Hileli Mod Apk, lise gençleri için daha çekici bir Pokemon versiyonudur. Karakterlerin çoğu onlara anime benzeri bir his verecek şekilde tasarlandı ve onlara birçok erkeğin aşık olacağı bir görünüm kazandırdı.

Güzel yüzleri, mükemmel vücutları ve farklı kişilikleri olan kızlar, bu oyunun çok fazla dikkat çekmesinin anahtarıdır. Ancak, denemek için ne kadar çok zaman harcarsanız, bunun strateji unsurlarına ve aynı zamanda ilgi çekici bir hikayeye odaklanan bir oyun olduğunu hemen anlayacaksınız.

anime gibi başla

Hikaye, insanların ve canavarların barış içinde ve dostane bir şekilde yaşadığı Erden adlı bir diyarın etrafında dönüyor. Hayatın birçok alanında birbirlerine yardım ederler. Elbette bu yakınlık ve karşılıklı güven sayesinde arkadaşlar da birlikte savaşmak için savaşa gidebilirler.

Zamanla bu, insanların ve canavar arkadaşlarının güçlerini göstermek için savaştıkları bir gelenek haline geldi. Birçok insan, güce ve yüksek disipline dayalı ilişkiler kurar. Evertal’deki birçok insan, canavarlarla dostluğa dayalı eşit bir ilişki kurmak istiyor.

Bu toprakların, çemberin başına talihsizlik geldi. Her şeyi çılgına çeviren ve yavaş yavaş kontrolünü kaybeden eski bir lanet. Sonunda, tüm dünya düşecek. Her 100 yılda bir tekrar inerler ve Arden sakinlerinin yaşam hakkını tehdit ederler.

Sadece efsanevi koruyucular bu laneti durdurabildi, ama artık ayağa kalkıp savaşacak güçleri yoktu. Sen bu dünyanın yeni geleceğisin. Her şeyi kaydedin.

Evertale v2.0.43 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Evertale’ unuzu nasıl yüklenir: Sitemizden Android telefonunuzda veya tabletinizde oyun?

Evertale oyunu APK dosyasını indirin ve ardından bunları takip edin

Adımlar:

Lütfen indirmelere gidin

  • Dosyalarıma veya dosyalarıma giderek cihazınızdaki indirmeleri açın
  • İndirdiğiniz APK dosyasını tıklayın.
  • İstendiğinde Yükle’ye tıklayın, indirdiğiniz APK dosyası cihazınıza yüklenecektir.

Telefon ayarlarını güncelleyin:

  • Telefonunuzun Ayarlar sayfasına gidin
  • Güvenlik veya Uygulamalara dokunun
  • Bilinmeyen kaynaklar kutusunu kontrol edin
  • Tamam ile onaylayın

Eğitim ve savaş

Evertale Para Hileli Mod Apk’e gelen oyuncular, çalışma şeklinin Pokemon’a oldukça benzediğini zaten biliyorlar. Daha güçlü olmak için canavarlarınız sürekli olarak eğitilmeli ve birçok farklı şekilde yükseltilmelidir.

Okumak  Do Not Fall v1.43.0 Sınırsız Para Hileli İndir - Mod Apk

Farklı rakiplere karşı savaşmak için mevcut taktikleri ve canavarları kullanmak zorunda kalacaklar. Ayrıca, birçok ücretsiz canavar mevcuttur; Onları yendiğiniz sürece onları toplayabilirsiniz. Canavarlarınız olacaklar ve sonuna kadar sizinle savaşacaklar.

Evertale birçok farklı özellik ile gelişiyor. Ancak canavarların çeşitliliği onları daha da çekici kılan temel noktadır. Şu anda, düzgün bir şekilde düzenlenmiş ve düzenlenmiş bir enerji sistemi ile canavar sayısı 180’e ulaştı.

Savaşabilir ve güçlenebilirler, bu yüzden seviyeleri hakkında çok fazla düşünmemelisiniz. En önemli şey, becerilerinizin ve taktiklerinizin birleşimidir.

ERDEN dünyasında 6 farklı ülke

Bilmeyenler için Erden’de toprak, alışkanlık ve insan olarak 6 kadar farklı toprak var. Bu sizi şaşırtabilir, çünkü o kadar geniştir ki, onu tam olarak keşfetmek için çok zaman harcamanız gerekir.

Yüz seksen canavar da bu topraklar arasında eşit olarak dağılmıştır, bu yüzden hepsine sahip olmak istiyorsanız hiçbirini kaçırmayın. Evertale’de en kolaydan en zora kadar olan mücadeleler değerli ve beklenmedik ödüller olacak.

Silah şey dikkatli olmalısın

Canavarlara ek olarak, gücünüze de dikkat etmeniz gerekiyor. Basitçe söylemek gerekirse, canavar güçlüyse ve kendinizi savunamıyorsanız, o bir kaybeden olarak kabul edilecektir.

Bu nedenle, savaşlar aracılığıyla farklı türde silahlar da elde edebilirsiniz. Temelde hepsinin kendi özel efektleri var ama güçlenmek için akıllı koordinasyona ihtiyaçları var. Rakipler de bunu kullanabilir, bu nedenle oyuncuların ciddi bir kavgaya girmeden önce karşı önlemleri düşünmeleri gerekir.

PVP savaşı daha güçlüydü

Evertale Para Hileli Mod Apk’deki oyuncular, hayatlarının en büyük savaşına hazırlanmak için AI ile sıkı bir şekilde savaşmak zorunda kalacaklar. Elbette, hazırlığın ilk adımı oyuncuları yorgun ve sıkılmış hissettirir, ancak bu çok önemlidir.

Oyunun sunduğu temel taktikleri yeterince denemediyseniz, dünyadaki birçok oyuncunun yaratıcılığıyla savaşabilecek misiniz?

Okumak  BAD 2 BAD: EXTINCTION v2.9.6 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Olası beceri setlerini dikkatlice araştırdılar ve doğru stratejiyi buldular. 4v4 sıra tabanlı savaşlar aslında antrenman maçlarından daha karmaşıktır. Bu yüzden çok odaklanmanız ve zihinsel olarak hazırlanmanız gerekir. Oyunda kaybetmek önemli bir şey değil ama yine de üzücü olacak.

Buna ek olarak, bu PvP savaşları birçok benzersiz eşyayı da beraberinde getiriyor. Benzersiz güçler içerir ve diğerlerinden farklıdır. Bu şans bazen oyuncunun belirli bir savaşa dalmasına neden olabilir.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top