Home » Extreme Car Driving Simulator v6.0.9 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Extreme Car Driving Simulator v6.0.9 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

En son Extreme Car Driving Simulator Para Hileli Mod Apk (Sınırsız Para) ile kapsamlı bir araba yarışı deneyiminin keyfini çıkarın. Oyun hesabınızda sınırsız jeton kaynağı edinin ve ayrıca tüm arabaların kilidini açın.

Oyun hakkında

Bir araba aşığıysanız, Extreme Car Driving Simulator sizin için en iyi oyundur. Özel bir araba koleksiyonu sunan, oyuncuların arabalarını kişiselleştirmelerine izin veren ve kesintisiz bir yarış deneyimine sahip bir açık dünya araba yarışı video oyunudur. Bu ilginç video oyunu hakkında daha fazlasını öğrenmeye hazırsanız, doğru yere geldiniz. Daha ekstrem araba sürüş simülatörlerini aşağıda detaylı olarak tartışacağız.

Bir araya getirmeye, özelleştirmeye, açık havada dolaşmaya ve en iyi araba sürüş deneyiminin keyfini çıkarmaya hazır mısınız? Şehir trafiğinden kaçmanız ve bir profesyonel gibi geçmeniz gerekiyor. Araç koleksiyonunuzu genişletmek için farklı garajları ziyaret etmeniz gerekiyor. Arabayı istediğiniz gibi boyayabilir ve gerçek stilinizi vurgulayabilirsiniz.

Extreme Car Driving Simulator Para Hileli Mod Apk ile her zaman hayalini kurduğunuz en iyi süper arabayı kullanma şansına sahip olursunuz.
Extreme Car Driving Simulator’da fren yapmayı deneyebilir, zıplayabilir, binalara tırmanabilir, kazalara neden olabilir ve bir sürü başka aktivite yapabilirsiniz.

Extreme Car Driving Simulator MOD’un Özellikleri:

• Sınırsız para
• Tüm arabaların kilidini aç
• Ücretsiz indirin
• Tamamen güvenli
• Android’in tüm sürümleriyle uyumlu
• Extreme Car Driving Simulator Mod APK dosyasının kurulumu çok kolaydır
• otomatik güncelleme
• Oyunla otomatik senkronizasyon
• Android cihazınızı rootlamanıza gerek yok!

Extreme Car Driving Simulator v6.0.9 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Extreme Car Driving Simulator Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Extreme Car Driving Simulator Para Hileli Mod Apk.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.
Okumak  Legend of Ace v1.55.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Oyun özellikleri

Son derece araba sürme simülatörü, oyuncuları koltuklarına bağlı tutacak harika bir video oyunudur. Herhangi bir ihmal anı ve sen ölürsün. Oyun zaten oyuncular arasında çok popüler. Özelliklerinden dolayı böyledir. Onu bu kadar popüler yapan bazı önemli özellikleri gözden geçirelim.
Sonraki seviye grafikler

Extreme Car Driving Simulator Para Hileli Mod Apk, gerçeğe yakın bir his vereceğinden emin olan gerçekçi grafiklere sahiptir.

gerçekçi fizik

Oyuncular zıplama, sürüklenme gibi birçok aktivite yapabilirler. Hareketler gerçekçi bir şekilde tasvir edilmiştir ve hiçbir şey sahte görünmeyecektir.

İnanılmaz araba koleksiyonu

Extreme Car Driving Simulator, özellikle otomobil yelpazesi için popülerdir. SUV’ler, yarış arabaları, klasik arabalar ve spor arabalar gibi birçok üst düzey araç var.
Arabalarınızı istediğiniz gibi özelleştirin

Oyuncular arabalarını tercihlerine göre özelleştirebilirler. Gövdeyi, lastikleri veya diğer kısımları istedikleri gibi renklendirebilirler.

Oynamak

Bu oyunda oyuncuların tamamlaması gereken sonsuz görevler var. Görevler, başkana güvenli bir şekilde evine kadar eşlik etmekten onu sorumsuz sokak yarışçılarından korumaktan değişebilir. Görevleri zamanında tamamlayabilirseniz, nakit ödüller alacaksınız. Bu parayla daha yeni arabalar satın alabilirsiniz.

Extreme Car Driving Simulator Para Hileli Mod Apk iki farklı oyun modu sunar: Trafik modu ve Puan modu. Önceden, puan kazanmak için işlek caddelerde diğer arabalara karşı yarışmanız gerekiyordu. İkinci durumda, sona ne kadar hızlı ulaşırsanız, alacağınız puan o kadar yüksek olur.

Oyun ayrıca yıkım, deneme ve radar gibi mini oyunlar içerir. Bu mini zorlukları keşfedebilir ve heyecan verici teklifler kazanabilirsiniz.
Extreme Car Driving Simulator Para Hileli Mod Apk’ın sunduğu ilginç araç görevlerini deneyimlemeye hazır mısınız? Cevabınız evet ise, oyunu indirin, en sevdiğiniz arabayı seçin ve açık dünya 3D ortamında dolaşın. Zorlukları tamamlayın, para kazanın ve eğlenin!

Okumak  Magic Rush Heroes v1.1.312 Para Hileli Mod Apk İndir

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top