Home » Faily Brakes v28.6 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Faily Brakes v28.6 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Faily Brakes Para Hileli Mod Apk, tehlikeli ve tehlikeli yollarda ilkel araba ile sonsuz bir maceradır. Oyuncular birinci sınıf araba kontrol becerilerine ihtiyaç duyarlar, böylece bu oyunda her pisti fethedebilirler.

Yol boyunca sürekli engeller çıkacak ve sizi durduracaktır. Bundan kaçınmak için arabayı kontrol etme konusunda çok yetenekli olun. Çok engebeli ve tehlikeli dağ yamaçlarına gitmeniz gerekecek.

Garaj yolu bir araba için yeterince geniştir. Yani, sadece hafif bir sapma ve oyuncu doğrudan uçuruma düşecek. Çok odaklanmış, sakin olmalı ve hızı uygun şekilde ayarlamalıdır. Talihsiz kazalara neden olmamak için.

Mümkün olduğunca uzağa gidin, arabanızı kontrol etme konusundaki süper yeteneğinizi kanıtlamak için dünya rekorunu kırın. Yol boyunca tüm paraları toplayın. Puan eklemek ve başarılarınızı artırmak için.

Oyun, yüksek kaliteli grafiklere ve çeşitli seslere sahiptir. İlginç görevlerin yanı sıra yarış tutkunlarının hayal kırıklığına uğramayacağını garanti eder.

 

Faily Brakes v28.6 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Nasıl kurulur

  1.  “Faily Brakes Mod Apk” indirin.
  2.  İnternet/wifi olmadan apk indirmeyi kurun.
  3. Yükleyiciyi açın ve işlemi tamamlayın.
  4. Android cihazınıza tam olarak yüklenmesine izin verin
  5. Mod apk dosyasını açın ve sınırsız ücretsiz kaynakların keyfini çıkarın.
  6. Tebrikler! Artık Android cihazınıza Faily Brakes Mod’u yüklediniz.
  7. Onunla oynamanın keyfini çıkarın. Bu mod gerçekten harika özelliklerle birlikte gelir, bu nedenle yukarıdaki prosedürden sonra modu indirin ve keyfini çıkarın.

Faily Brakes Modu – Sonsuz Sürüş Yolculuğu

Faily Brakes Para Hileli Mod Apk, hızdan çok beceri gerektirir. Oyuncunun arabası tam donanımlı olmayacak. Dağdan kolay ve güvenli bir şekilde inmenize yardımcı olacak hiçbir fren olmayacak.

Frenleri kullanmadan dümdüz yokuş aşağı giderken ne kadar hızlı olacağınızı hayal edebilirsiniz. Bunun önündeki engellerden de kaçınılmalıdır. Bu sizin için çok zor ve tehlikeli bir görevdir.

Okumak  RollerCoaster Tycoon Touch v3.21.8 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Devam etmek istiyorsan, onu yenmen gerekecek. İlk olarak, keskin bir tepki ve akıllı bir düşünceye sahip olmalısınız. Beklenmedik durumlarla hemen ilgileneceksiniz. Bir kazanın karakterinizi yormasına izin vermeyin.

Oyuncu ne kadar ileri giderse, o kadar fazla deneyime sahip olacak ve araba kontrol becerileri daha iyi olacaktır. Bazen yolda bir araba arızası ile uğraşmak zorunda kalacaksınız. Araba bakımı çok zaman ve para gerektirir. Bu nedenle, kaynaklarınızı zenginleştirmek için birçok para toplayın.

Sefer

Faily Brakes Mod’un birçok görevi olacak, oyuncuların tamamlaması gerekiyor. İlk olarak, yoldaki engelleri aşmanız gerekecek. Oyuncunun uçuşu durdurmasına neden olan tehlikedir. Bu kadar ileri gitmek üzücü olurdu ama sadece sizi başlangıç ​​çizgisine geri götürecekleri için.

Ayrıca sizin için çok önemli bir görev daha. Bu, yolda görünen madeni paraları ve eşyaları toplamak içindir. İşte ilerlemenize yardımcı olacak araçlar. Birikmiş eşyaların beklenmedik kullanımları olacaktır. Araba parçalarının daha güçlü olmasına yardımcı olacaktır. Zorlu ve kayalık yollarda güvenle gidin.

ÖZELLEŞTİRME VE YÜKSELTME

Oyuncunun oyundaki yolculuğu sonsuzdur ve oyuncunun kendisine eşlik edecek en iyi arabaya ihtiyacı vardır. İlk başta çok basit olacak ve her zamanki gibi tam kapasite çalışmayacak.

Ancak birçok aşamadan geçerken çok fazla kaynak toplayın. Arabanızı bir tamirciye götürebilirsiniz. Eksik parçalarını, özellikle frenlerini toplayın.

Artık yokuş aşağı sürüklenmekten korkmanıza gerek kalmayacak. Ayrıca oyuncunun tercihlerine göre arabanın görünümünü değiştirmek de mümkün. Yoldayken daha özel ve çekici hale getirin.

Sürüş becerilerinizi gösterin

Oyuncular her zaman farklı hain arazilerden geçmek zorundadır. Devasa kayalık dağlardan uçsuz bucaksız çöllere kadar her zaman aşağı inme tehlikesi vardır. Ya da iki dağ arasındaki zayıf sarkan köprülerde yürüyün.

Bunun gibi tüm tehlikeli yolları yenebilmek için. Oyuncular, yetenekli araç kontrol becerilerine, deneyime ve önlerindeki tehlikelere ilişkin yargıya ihtiyaç duyarlar. Yüksek konsantrasyonla birlikte yaratıcılık, tüm zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır.

Okumak  Rope Hero: Vice Town v6.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Engeller yolda giderek daha yoğun görünecektir. kaçmak mümkün olmayacaktır. Bu nedenle, oyuncu kalkanları ve silahları kullanarak onları uzaktan devre dışı bırakabilir.

Grafikler ve ses

Oyuncuların gerçek bir araba kullanıyormuş gibi hissetmelerine izin verin. Oyun, yayıncı tarafından pürüzsüz ve keskin 3D grafiklerle özel olarak tasarlanmıştır. Sahneyi her açıdan izleyebilirsiniz. Yol çok tehlikeli olmasına rağmen.

Ama görüşü hiç de korkutucu değil. Uyumlu bir renk şemasıyla dağların, ormanların, şehirlerin, kasabaların ve çöllerin manzaraları güzelleşir.

Ses, ormandaki kuşların ve hayvanların seslerinden veya araba motorlarının seslerinden vb. çok farklıdır. Keyifli fon müziği, denemeler sırasında oyuncular için bir rahatlık duygusu yaratır.

Faily Brakes Para Hileli Mod Apk, gerçek hayatta uygulanabilen oyundan araba kontrol becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak. Doğayı izlerken keyifle araba kullanabilirsiniz. Birçok yeni ve faydalı keşif getirdi.

Daha zorlu mücadelelere girmek ve muhtemelen tüm rekorları kırmak için daha ileri gidin. Sonsuz tehlikeli yollarda sürmek için Faily Brakes Mod’u indirin, direksiyon simidi ustalığınızı gösterin.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top