Home » Family Farm Adventure v1.4.255 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Family Farm Adventure v1.4.255 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Family Farm Adventure Para Hileli Mod Apk (MOD, Sınırsız Para Birimi/Enerji), oyuncuları bir yandan çok çalışırken bir yandan da eğlenceli hikayeler içeren en sıcak ve şirin çiftlik oyununa getirdi.Hayattaki işin baskısı size yorucu anlar yaşatıyor.

Yani eğlenmenin bir yolunu bulmak, bu yorgunluğu atmama yardımcı olmak istiyorsanız, size mükemmel bir öneri Family Farm Adventure oyunudur. Bu oyunu oynarken çiftlikte heyecan verici aktiviteler yaşayacak, gerçek çiftçilere dönüşecek ve emeğinizin meyvelerini alacaksınız. Hadi bu oyundaki harika şeyleri keşfedelim!

çekici arsa

Family Farm Adventure Para Hileli Mod Apk, harika hikayesi için oyuncudan yüksek puan aldı. Oyuncular çiftlikte meyve ağaçları dikmek, ekinler yetiştirmek, hayvan yetiştirmek, başarılarını toplamak gibi görevleri deneyimleyecekler… Oradan oyuncular kendilerini rahat hissedecekler. Çiftçinin çiftlikteki hayatı hakkında daha fazla bilgi edinmek için çiftlikte günlük aktiviteler gerçekleştirilir.

Ayrıca, çiftliğe, oyuncuların keşfetmesini bekleyen birçok gizemi gizleyen vahşi bir tropik adada erişilir. Oyuncular, eski evler, ürünlerin nasıl yetiştirileceği, yetiştirileceği ve hasat edileceği gibi tüm bulmacaları bu adada keşfedecekler…

Oyun hikayesiyle ilgili heyecan verici olan şey, oyuncuların ürünleri kullanacak olmasıdır. Hasat edilen ürünler, eşyaları satın almak ve evleri güzel ve mükemmel bir şekilde yeniden şekillendirmek için parayla satılır.

 

Family Farm Adventure v1.4.255 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Family Farm Adventure  Para Hileli Mod Apk nasıl kurulur?

1. Family Farm Adventure Para Hileli Mod Apk dosyasını indirin.
2. Android telefonunuzda indirilen Homescapes dosyasını açın.
3. Yükle’ye tıklayın.
4. Yeni sürümü yüklemeden önce eski sürümü kaldırırsanız, tüm verilerinizi kaybedersiniz. Verilerinizi korumak için eski sürümleri asla kaldırmayın.
5. Sadece atladığı yeni sürümü yükleyin.

Okumak  Barbie Dreamhouse Adventures Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Birçok nesne için uygun basit oyun

Bu oyuna katılan oyuncular, bu çiftlik oyununda ilkel taş toplumunun sadeliğine kendilerini kaptıracaklar. Oyuncular bir adada kapana kısılmış bir karakter olarak reenkarne olurlar ve bu çiftlikteki aktiviteleri deneyimleyebilirler.

Oynamaya başlamadan önce, oyunculara çiftlikteki alanların bir haritası verilecektir; Bundan sonra, favori sitelerini özgürce seçebilir ve bu sitelerde belirlenen görevleri gerçekleştirebilirler.

Oyunun asıl görevi, bu ıssız adada doğal afetler tarafından tahrip edilen yerleri yeniden canlandırmak. Seviye ne kadar yüksek olursa, oyunculara o kadar fazla görev açılır. Özellikle bu adayı müreffeh bir şehir haline getirmek ve buradaki insanlara müreffeh bir hayat vermek bu oyun boyunca önemlidir.

Bu nedenle, basit oynanışı ve çeşitli görevleriyle oyuncuları cezbetmenin yanı sıra, bu oyunun insanlığı da oyunla ilgili özel bir şey.

Oyundaki ana görevler

Oyun başlığı gibi, oyuncular da çeşitli çiftlik deneyimlerine katılacaklar. Oyuncular birçok eşya ile donatılacak ve birçok farklı tarım ürünü üretebilecekler. Ayrıca, oyuncular gıda ürünleri geliştirmekle, çiftlikte hayvanlarla ilgilenmekle veya kendi çiftlikleri için bir iş kurmakla ilgilenecekler.

Bitkiler ve hayvanlar hasat etmeye geldiğinde, oyuncular daha değerli şeyler satın almak için para kazanmak için onları satabilirler.Aynı zamanda oyuncular komşularının çiftliklerini ziyaret edebilir, takas edebilir, ticaret yapabilir ve komşulara yardım edebilir.

Bu, komşuluk ilişkilerini geliştirmeye ve oyuncuların daha heyecan verici aktiviteler yaşamasına yardımcı olacaktır. Özellikle Family Farm Adventure Para Hileli Mod Apk, oyuncuların eski evleri dekore etmelerine ve restore etmelerine ve gerekli eşyaları satın almalarına olanak tanır. Oyuncular ayrıca çiftlikte gerçekleşen etkinliklere ve festivallere katılabilirler.

Oyunda macera ve keşif

Oyuncular, çiftlikte günlük görevlere katılmanın yanı sıra gizemli görevlerle maceralara da katılmalıdır. Oyuncu tehlikeli arazilerle, kilitli veya tükenmiş evcil hayvanlarla karşılaşacak… Oyuncunun görevi bu zorlukların üstesinden gelmek, zor durumdaki hayvanlara yardım etmek ve onları yoldaşınız haline getirmektir. Seviye ne kadar yüksek olursa, zorluklar o kadar karmaşık ve tehlikeli olur.

Okumak  Voodoo Doll v0.67 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Bu, oyuncuların oyun becerilerini esnek bir şekilde ele almalarını ve uygulamalarını gerektirir. Özellikle oyunculara sağlık ve enerji içecekleri gibi destekleyici eşyalar verilecek… Ne kadar çok eşya toplanırsa, oyuncu oradan o kadar çok para kazanır, bu da oyuncuların daha değerli eşyalar satın alarak görevleri daha kolay ve hızlı tamamlamasına yardımcı olur.

Family Farm Adventure Para Hileli Mod Apk, uygulamalı deneyim ve macera unsurlarını birleştiren bir oyundur. Bu oyuna gelen oyuncular, heyecan verici çiftlik aktiviteleri, çeşitli zorluklar, seviyeler arası macera maceraları deneyimleyebilecekler… Yani bir çizgi arıyorsanız, oyun basit bir oyun, canlı ses, güzel grafikler, heyecan verici zorluklar içeriyor. ,.. Bu Family Farm Adventure Para Hileli Mod Apk oyununu kaçırmayın.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top