Home » Final Destiny Beyond the End v1.62 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Final Destiny Beyond the End v1.62 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Nihai kader hakkında sunum

Final Destiny Para Hileli Mod Apk, klasik MMORPG tarzında tasarlanmıştır ancak çevrimdışı oynanabilir. Güzel bir chibi tarzı tasarımı ile büyülü diyarda saatlerce heyecan verici eğlence getirmeyi vaat ediyor.

İnsanlar ve tanrılar, dünyaya barış getirmek için cehennemin kapılarını kapatmak için birleşiyor

Kahramanlar ve tanrıların ittifakının hikayesi

Nihai kader, barışçıl bir krallıktır. Aniden bir gün canavarlar tüm krallığı istila etmiş gibi görünüyordu. Her şey yok edildi ve herkes öldürüldü. Canavarlar sadece ülkeyi yok etmekle kalmadı, aynı zamanda burada kalan tüm umutları da boğdu.

Ancak, iyilik yutulmamış gibi görünmeden önce, Stormer bu canavarları yok etmek için İskandinav tanrılarını Soavade’ye çağırdı. Ne yazık ki, insanların dünyası ile iblislerin dünyası arasında açılan kapı kapanmamıştı ve canavarlar gelip geçiyordu.

Böylece, o zamandan beri savaş uzun bir süre devam etti. Bu kötü güçle savaşmak için Soavade ve İskandinav Tanrısı arasındaki kahramanca ittifak derhal kurulmalıdır.

İnsan hayatındaki tek mikropu korumakla ve gücünüzü yoldaki her canavarla savaşmak için kullanmakla görevli Soavade savaşçılarından biri olarak oynayacaksınız.

Tüm bunları, insan dünyasını korumak için hayalet kapıyı sonsuza dek kapatmak için son bir kez savaşmak üzere İskandinav tanrılarını çağırabileceğiniz en yüksek sihir alanına ulaşmadan önce yapmanız gerekecek.

Final Destiny Beyond the End v1.62 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Nasıl kurulur

  1.  “Final Destiny Beyond the End Mod Apk” indirin.
  2.  İnternet/wifi olmadan apk indirmeyi kurun.
  3. Yükleyiciyi açın ve işlemi tamamlayın.
  4. Android cihazınıza tam olarak yüklenmesine izin verin
  5. Mod apk dosyasını açın ve sınırsız ücretsiz kaynakların keyfini çıkarın.
  6. Tebrikler! Artık Android cihazınıza Final Destiny Beyond the End Mod’u yüklediniz.
  7. Onunla oynamanın keyfini çıkarın. Bu mod gerçekten harika özelliklerle birlikte gelir, bu nedenle yukarıdaki prosedürden sonra modu indirin ve keyfini çıkarın.

Yine de tipik bir MMORPG stili, ancak birçok yeni ayrıntıyla

Oyunda kahraman karakterinize aşina olduğunuz seçimleriniz var. Bu seçenekler, Soavade Krallığı’nın üç kabilesinden birinden gelen savaşçılardır: Büyük Ayı, Misk Kedisi ve İnsan ve üç klasik sınıf Savaşçı, Suikastçı veya Büyücü’dür.

Okumak  Lost Island v1.1.986 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Final Destiny Para Hileli Mod Apk,Tercihinize ve gücünüze bağlı olarak bu iki unsuru seçip birleştirerek karakterinizi oluşturacaksınız.

Oyun çok basit. Sadece hareket etmeniz, kaçmanız ve saldırmanız gerekiyor. Hızlı hareket etmek için ok tuşlarına iki kez dokunun ve düşmana ulaşmak ve onu yok etmek için beceri düğmesine dokunun.

Her birini yendiğinizde, Meydan Okuma Puanları kazanırsınız. Bu nokta ne kadar yüksek olursa, yeni becerileriniz o kadar yüksek olur. Yol boyunca, kazı yaparken veya hazine ararken eşya toplarsanız, ruh taşları alacaksınız.

Ekipmanınızı daha sonra yükseltmenize yardımcı olmak için bir araya getirilecekler.

Diğer MMORPG modlarında olduğu gibi, güçlendirme, oyunda ayarlandığı gibi yapma, yeni topraklara girme ve karakterler için yetenek toplama gibi periyodik görevleri tamamlamanız, en yüksek “tanrıları çağırın ve onların tanrılarını ödünç alın” alemine ulaşmanız gerekecek. savaşma gücü”.

Her tanrının tamamen farklı stratejik yetenekleri vardır. Bu nedenle, bir savaşçı (siz) ile kuzeyin bir tanrısı arasında bir evcil hayvanla güçlü bir ittifak, her canavarın dikkat etmesi gereken müthiş bir güç olacaktır.

Bu büyülü dünyanın güzel açık şehirlerinde dolaşırken, hayaletler dünyasının portalı ile ilgili birçok ilginç şeyi keşfetme fırsatına sahip olacak ve onu sonsuza kadar nasıl kapatacağınızı deşifre edeceksiniz.

Bu aynı zamanda oyunun en büyük final savaşının cevabıdır. Ayrıca haritanın kuytu köşelerinde saklı hazineleri bulmak için yolculuklara çıkabilirsiniz. Veya zindanları keşfetmek ve değerli eşyalar bulmak için bir klana katılabilirsiniz.

Eşsiz grafikler ve kendi kendini ayarlayan görüntüleme açısı özelliği

Final Destiny ile ilgili iyi nokta, harika 3D grafikler. Bazıları chibi’nin tasarım stilinin oyunu biraz çocuksu hale getirdiğini ve tüm bağlama uygun olmadığını iddia ediyor.

Ama bence, belagatli bir savaş hikayesindeki masum görünen chibi karakterleri hiç de saldırgan değil. Buna karşılık, oyun deneyimi sürecini daha hafif ve daha keyifli hale getirecek.

Okumak  Dig Out! Gold Digger Adventure v2.26.2 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Ek olarak, Final Destiny, görüş açınızı özelleştirmenize olanak tanıyan harika bir özellik ekledi. Bu, oyunu oynarken her sahnede görüş açısını tercih ettiğiniz açıya ayarlayabileceğiniz anlamına gelir. Böylece macera ve muharebe yolu çok boyutlu ve derinleşmiştir.

Işık efektleri, hareket, özel saldırı sesleri ve özel silahlar da özellikle düşman size odaklandığında ve sürekli onlara saldırırken çok çekici. Dövüş kulağa hoş, göze hoş gelecek.

Final Destiny’nin MOD APK versiyonu

MOD Özellik

  • Tanrı modu
  • reklamsız

çözüm

Kısacası Final Destiny Para Hileli Mod Apk efsanevi bir oyun olmasa da MMORPG türünü seven herkesin kesinlikle denemesi gerekir.

Güzel şeyler, güzel şeyler, yüreğinizde sıcacık bir tat yaratacağını düşündüğüm heyecanlı anlar yaşayacaksınız. Bunun gibi bir RPG ile eğlenmek mükemmel, değil mi?

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top