Home » Fortnite Battle Royale v18.10.0 Para Hileli Mod Apk İndir

Fortnite Battle Royale v18.10.0 Para Hileli Mod Apk İndir

Fortnite Battle Royale, Android cihazınıza indirebileceğiniz en yeni hayatta kalma oyunlarından biridir. Oyun, hayatta kalma, eğlenceli ve ücretsiz bir savaştır.

Diğer oyuncuların yerini bulmak için Fortnite Battle Royale para hileli MOD APK’sını (Sınırsız V-Bucks, Otomatik Hedefleme) kullanın. Her zaman tüm oyuncuların konumunu gösterecektir. Modumuzla oyun hesabınızda sınırsız V-Bucks kazanacaksınız.

Ayrıca otomatik ve görünmez nişan alma moduna sahip olacaksınız. En iyi bölüm: oyun bunu algılamıyor. Oyun hesabınızda sınırsız V-Bucks kazanın. Ayrıca, oyundaki tüm kapakların ve tüm görünümlerin kilidini açın. Ayrıca, tüm kıyafetlerin kilidini açın ve gizli mod, otomatik nişan alma işlevi ve tanrı modu elde edin.

Otomatik nişan alma işlevi

Bu Fortnite battle royale modu, otomatik bir nişan alma işlevi içerir. Oyundayken istediğiniz zaman etkinleştirebilirsiniz. Temel olarak, bu işlev etkinleştirildiğinde, tespit etmeseniz bile düşmanı otomatik olarak vuracaktır.

Duvarlardan ve nesnelerden ateş etmeyecek. Ayrıca kafa travması için tasarlanmamıştır. Kurulumu ve kullanımı kolaydır. Dikkatli olursanız ve diğer oyuncular tarafından fark edilmezseniz, her maçta kullanabilirsiniz.

Fortnite Battle Royale v18.10.0 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir 

This is box title

Fortnite’da Sınırsız V-Papel

V-Bucks (VinderTech Bucks) ana oyun içi para birimidir. Kahramanlar veya silahlar için yeni özelleştirme öğeleri satın almak için kullanabilirsiniz. Her gün giriş yaparak, battle pass seviyelerini tamamlayarak veya oyunda ilerleyerek v-bucks kazanacaksınız. Tabii ki, onları gerçek parayla da satın alabilirsiniz.

Bu Fortnite battle royale mod APK ile oyun hesabınızda sınırsız v-dolar kazanacaksınız. Sadece cihazınıza mod apk dosyasını yüklemeniz yeterlidir ve önceden yüklenmiş oyunla otomatik olarak senkronize olacaktır. Sonsuz v-bucks’a sahip olmak, oyunu çok daha iyi hale getirecek.

Okumak  Trials Frontier v7.9.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Tüm kıyafetlerin kilidini aç

Kaplamalar, karakterinizi donatabileceğiniz estetik öğelerdir. Sadece oyuncu karakter görünümü içindir. Herhangi bir oyun avantajı sunmuyor. Kaplamaları Battle Pass sezonları boyunca alabilir veya mağazadan V-dolar ile satın alabilirsiniz. Fortnite Battle Royale MOD APK’mızla tüm kıyafetleri ücretsiz olarak alacaksınız.

Fortnite’daki tüm kapakların kilidini aç

Kapaklar, silahların ve araçların görünümünü değiştirmek için kullanılır. Araçlarınızda ve silahlarınızda aynı kaplama renklerini kullanacağınız için temayı eşleştireceksiniz. Yalnızca kozmetiktir, bu nedenle oyun içi avantajlar sunmayacaktır. Fortnite battle royale mod apk ile tüm kapakları açacaksınız.

Fortnite – hayatta kalma oyunu

Android için Fortnite, PC’nizde oynanan PUBG veya Fortnite’den farklı değil. Oyuncunun hayatta kalması ve 99 oyuncuya karşı savaşması gereken büyük bir adaya gönderilen Savaş Otobüsünden 100 oyuncu ile başlar.

Ada okyanusla çevrili büyük ve el değmemiş, kısacası oyunun kuralları ayakta kalan son kişidir. Sınırsız V-Papel almak için Fornite Battle Royale MOD apk’yi indirin.

Oyuna bir kez katıldığınızda, diğer oyuncularla bir ölüm kalım savaşına gireceksiniz, böylece takım arkadaşlarınıza veya dostluğunuza yer kalmayacak. Hayatta kalmak ve ayakta kalan son kişi olmak için birbirinizle savaşmanız gerekiyor.

Adada zamanla daralacak güvenlik çemberleri olacak. Bu, sizi ve diğer oyuncuları birbirine yaklaşmaya zorlar. Bu da ayakta kalan son adamı bulmak için oyunu daha yoğun ve aşırı hale getiriyor.

Hayatta kalmak için mühimmat, silahlar ve diğer ekipmanlar

Oyunun başında, asıl şey diğer oyunculardan kurtulmamaktır. Hayatta kalmak için kullanacağınız cephane, silah ve diğer ekipmanları bulmanız gerekiyor. Eğer bir silahın varsa, hiçbir korumanın olmamasından daha güvende hissedeceksin. Oyundaki silahlar farklı.

Korumanızın bir kısmı saldırı tüfeklerini, SMG’leri, fırlatıcıları, tabancaları, keskin nişancı tüfeklerini, yakın dövüş silahlarını, el bombalarını ve farklı boyut ve şekillerde pompalı tüfekleri içerebilir. PUBG ile karşılaştırıldığında, bu oyunda kullanılan silahlar, silahın ne kadar nadir olduğuna, ne kadar özelse o kadar güçlü olduğuna göre derecelendirilir. Sitemizden Fortnite Battle royale mod APK’sini indirerek tüm bu sınırsız kaynaklara sahip olun.

Okumak  Ride Out Heroes v1.400052.525516 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Hayatta kalmak için toplamanız gereken diğer şeyler, adadaki işleri ezmek için kereste ve minerallerdir. Ağaçlardan, araçlardan, evlerden, konteynırlardan, kayalardan adada bulduğunuz her şey kürek veya silahla parçalanabilir. Sizin için yeterince güvenli bir saklanma yeri olmadan adadaki herhangi bir yeri tehlike haline getirin.

Savunmanızı oluşturmak için topladığınız malzemeleri parçalarken kullanabilirsiniz. Bu öğeler oyunda çok önemlidir, bu nedenle başkaları tarafından saldırıya uğradığınızda güçlü geçici kalkanlar oluşturabilirsiniz.

Grafikler

Android’de Fortnite Battle Royale para Hileli MOD apk hala temalarına sahip. Oynaması daha kolay, gerçek 3D grafikler üzerinde çalışıyor ve oyunların tarzı sıradan. Renk PUBG’den daha canlı. Karakterler, evler, silahlar vs. hayatta kalma savaşından ziyade size animasyonu hatırlatmak için yaratıldı.

Oyunun grafikleri diğerleri kadar etkileyici olmasa da oyun PUBG’ye göre çok daha hafif. Böylece oyunu zayıf bir konfigürasyona sahip bir PC’de bile çalıştırabilirsiniz. Özellikle hayatta kalma oyunları oynamayı sevenler için oyunun daha fazla oyuncu çekmesine yardımcı olacaktır.

Fortnite, oynamak için daha az boş zamanı olan oyunculara odaklanarak pazarını buldu. Oyunu tamamlamak için PUBG’de bir saat harcamanız gerekiyorsa, Android’de Fortnite Battle Royale mod apk’yı indirirken oyun oyun başına sadece 20-30 dakika sürecektir.

Haritalar daha küçüktür ve bölgelerde gezinmek uzun sürmez. İtfaiyeler diğer oyun kadar taktiksel değil. Tamamlanacak bir görev yok, sadece mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmalısın.

Fortnite Battle Royale’de neden MOD kullanmalı?

Fortnite’ta hack’i kullanmanız için birçok neden var. En iyi oyunculardan biri olmak istiyorsanız, biraz yardıma ihtiyacınız var. Oyunda 200 milyondan fazla oyuncu olduğu için en iyilerden biri olmanız zor.

Bazıları iyi becerilere sahip çünkü oyunu en başından beri oynuyorlar. Otomatik nişan alma fonksiyonu ve wallhack ile birlikte yenilmez olacaksınız. Neredeyse her maçta hayatta kalan son kişi olacak ve daha üst sıralarda yer alacaksınız.

Okumak  Blades of Brim v2.18.2 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Eminim birçok arkadaşın Fortnite oynuyordur. Bu Fortnite battle royale mod Apk ile tüm kıyafetlerin kilidini açacaksınız, böylece arkadaşlarınızın önünde gösteriş yapabilirsiniz.

Hilemizi kullanarak daha iyi bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Karakterinize harika bir bakış, güveninizi artırabilir ve daha iyi bir oyuncu olabilir.

Otomatik nişan işlevini kullanmak zorunda kalmadan görünümlerin kilidini açmak için yalnızca Fortnite battle royale MOD apk’yı kullanabilirsiniz. Hesabınızın askıya alınması konusunda endişelenmenize gerek yok. Hack’imiz oyun tarafından tespit edilemiyor.

Otomatik nişan alma ve Wallhack etkinleştirildiğinde, diğer oyuncular onları görebileceğinden dikkatli kullanın.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top