Home » Fruit Ninja® v3.3.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Fruit Ninja® v3.3.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Fruit Ninja Para Hileli Mod Apk’ya Giriş

Bu, Dünya Vejetaryen Günü için eğlenceli bir meyveli oyun (bunun pek alakalı olmadığını biliyoruz, ancak yine de bu eski favori hakkında tekrar konuşmak için neden var). Bu oyun aynı geliştirici Jetpack Joyride’a sahip.

Bu klasik oyun 2010 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana çok popüler oldu ve bu zamana kadar oyun dünya çapında yüz milyondan fazla kez indirildi. Bu oyun zaman zaman farklı oyun modları ile güncellendi.

Oynamak

Klasik modda hala elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz, ancak şimdi Arcade modunda yüksek puanlar alabilir veya Zen modunda kesme becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Çok oyunculu mod, gördüğünüz rekabet düzeyine bağlı olarak diğer oyunculara karşı oynamanıza izin verir. Zen modunda bir düelloya katılabilir veya Klasik modda saldırıya katılabilirsiniz.

Her gün giriş yaparsanız, Special Blades gibi oyunlarda kullanabileceğiniz loot olan günlük ödülleri kazanma şansına sahip olacaksınız. Fruit Ninja’da yeni misiniz? Nasıl oynandığını biliyor musun?

Merak etmeyin, tam potansiyelinize ulaşmanıza yardımcı olacağız. Amaç basit – mümkün olduğunca çok meyve kesin ve bombalardan kaçınmaya dikkat edin.

Uçakla bir demet renkli meyveyi dilimlemenin bir yolunu bulduğunuzda çok heyecanlanacak ve tatmin olacaksınız. Çok meyve kaçırdığınızda veya bombayı kestiğinizde oyun biter.

Fruit Ninja® v3.3.4 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Fruit Ninja® Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Fruit Ninja® Para Hileli Mod Apk.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.
Okumak  Takashi Ninja Warrior v2.5.0 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Teknikler

Başlangıçta Fruit Ninja Para Hileli Mod Apk, yalnızca Klasik Mod olan tek modu oynamanıza izin verir. Mümkün olduğu kadar çok meyve kesmeniz, aynı zamanda bombalardan kaçınmanız ve meyveleri kaçırmamanız gerekiyor.

2. seviyede, Zen modunun kilidini açacaksınız. Bu, rahatlamanıza yardımcı olacak moddur. Bomba yok, baskı yok, ceza yok. Canınız sıkılana kadar oynayabilirsiniz. Ayrıca, 4. seviyede Arcade modunun kilidi açılır, bir yonga seti aldığınızda harika bir his yaşarsınız.

Mümkün olduğu kadar çok kombinasyon gerçekleştirerek mümkün olan en yüksek puanı almaya çalışın. Puanınızı en üst düzeye çıkarmak için Çifte Skor, Dondur ve Muz Çılgınlığı’nı kesin.

Ek olarak, 9. seviyeye ulaştığınızda etkinlik modunun, 6. seviyede mini oyunların ve 8. seviyeden meydan okuma modunun kilidini açabilirsiniz. Han, Mari Truffles ve Rinjin gibi Etkinliklerde oynarken yetenekli oyun ninjalarıyla yüzleşmek ve onları yenmek zorunda kalacaksınız.

Çevrimiçi mod, diğer oyunculara meydan okuyabileceğiniz bir yerdir. Bu modu oynamak için oyun interneti açmanızı gerektirir.

Kodların ve karakterlerin kilidini açın

Fruit Ninja Para Hileli Mod Apk size Truffles (ücretsiz), Nobu, Katsuro, Mari, Han ve Rinjin gibi bazı karakterler getiriyor. Karakterler Golden Apple’dan satın alınabilir.

Etkinlik modunda açabileceğiniz kodlardan bazıları (Arcade ve Classic’te kullanabilirsiniz):

• Bat Blade: Karpuz kestiğinizde kılıç yarasaları ateşleyebilir.
• Old Yoyo Blade: Nar keserken daha uzun keser.
• Michelia Bıçağı.

İhtiyacınız olabilecek bazı ipuçları

Meyve havada uçar, tepeye uçar ve düştüğünde bir an için yavaşça uçar. Mümkün olduğu kadar çok komboyu kesmek için bunu kullanın.
Daha fazla kesmek için aynı anda birden fazla parmağınızı kullanabilirsiniz. Ancak bu taktik iki ucu keskin bir kılıçtır. Parmaklar ekranınızı kapatabilir. Bir bombayı kesme olasılığı da daha yüksektir.

Okumak  Zoo 2: Animal Park v1.68.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Para birimi

Fruit Ninja’nın iki ana para birimi vardır:

• Starfruits: Bir maçı tamamladıktan sonra belirli miktarda Starfruits alırsınız. Starfruit, bazı oyun içi öğeleri satın almanıza yardımcı olur.
• Altın Elma: oyunun premium para birimi. Altın elmalar nakit olarak satın alınır.

Grafikler

Fruit Ninja Para Hileli Mod Apk, meyve severler için bir oyundur. Muz, karpuz, ananas, elma gibi çeşitli meyvelerin olduğu bir dünyada yer alacaksınız… Yüksek kaliteli 3D grafiklere gerek yok, oyunun 2D grafikleri her oyuncuyu etkileyebilir. Ekranda kaydırırken görsel ve ses efektleri size her şeyi kesebilen çok keskin bir kılıç hissi veriyor.

Fruit Ninja’nın MOD APK sürümü

MOD Özellik

Sınırsız Para: Başlangıçta size 50 altın elma ve 1000 yıldız meyvesi verilir. Her maçtan sonra, başarıya ve doğrama çip setinizi kaç kez gerçekleştirdiğinize bağlı olarak bir dizi Starfruits ile ödüllendirileceksiniz. Ancak bu sayı, oyun içi eşyaların fiyatına kıyasla çok küçük. Fruit Ninja Para Hileli Mod Apk’mız size bir sürü altın elma ve Starfruits verir. Ancak MOD sürümünü kullanırken çevrimiçi modu oynayamazsınız.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top