Home » Galactic Attack – Falcon Squad v81.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Galactic Attack – Falcon Squad v81.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Peki ya geniş evren? İnsandan daha güçlü başka bir ırk var mı? Galaksiler arası savaşlar olabilir mi? İnsanların bir uzay aracı yaratabileceği ve Dünya’yı ele geçirmek isteyen canavarlarla veya uzaydaki düşmanlarla savaşabileceği bir gün olacak mı?

O zamandan beri insanlar uçsuz bucaksız göklerin dışında daha önce hiç görmedikleri başka bir dünya hayal ettiler. Kahramanlar veya doğaüstü varlıklar uzaydan uçabildiğinde, hayal gücü insanları her zaman güzel fikirlere getirir.

Süpermen, Galaksinin Koruyucusu, Yıldız Savaşları, … veya başka bir hikaye, herkesi sevdiren ve izlemek isteyen bir uzay filmi. Ayrıca çok sayıda savaş oyunu da var Galactic Attack – Falcon Squad Para Hileli Mod Apk, yayıncı OneSoft Studio’nun heyecan verici bir savaş oyunu da bunlardan biri.

galaksinin gardiyanları

Galactic Attack – Falcon Squad Para Hileli Mod Apk basit bir oyundur. Oyuna katıldığınızda bir uzay aracını kontrol etme yeteneğine sahipsiniz ve göreviniz evrenin farklı seviyelerinde savaşmak ve uzayı yok eden kozmik canavarı yok etmektir.

Uzayın ilk seviyesi, küçük canavarlar daha az saldırgandır, ancak daha fazla alan katmanı, daha yoğun ve saldırgandır. Hepsini uzun bir süre yok ettikten sonra savaş geminizi direkt olarak boss’un inine götürüyorsunuz, her seviyenin farklı bir bossu var ve hepsi aynı kötü ve kötü özelliklere sahip. somurtkan.

Onu yok etmek uzun zaman alacak. Bu arada, kardeş gemiler veya onlardan düşen bombalar gibi sizin için sürekli olarak saldırgan öğeler başlatacaktır.

Geçmesi çok zordur, ancak bir kez patronu yok ettiğinizde, sizin için yararlı olan birçok eşyayı düşürür, size bir silah verir veya mermi sayısını veya patronun gücünü yükseltir. kurşun, kurşun vb. Galaksiden geçme ve evreni korumak için patronu yok etme sürecinde, öldürdüğünüz astları olan canavarlar da onlardan düşebilir.

Okumak  Real Bike Racing v1.2.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

İyileşmene yardımcı olan şeyler. Dövüş sırasında bombadan düşecekler, bu yüzden onlardan kaçınmak ve mümkün olduğunca çok düşmanı yok edebilmek için çok esnek olmalısınız.

 

Galactic Attack – Falcon Squad v81.1 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Galactic Attack – Falcon Squad Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Galactic Attack – Falcon Squad Para Hileli Mod Apk.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

Birçok zorlu zorluk

Galactic Attack – Falcon Squad Para Hileli Mod Apk oyunu çok basit özelliklere sahiptir. Savaşıyor ve mermi taşıyor. Lazer atışları, mermiler, mermiler, mermiler, mermiler vb. Gibi düşerken renkleriyle tanımlayabileceğiniz birçok silah var.

Ve her dönüşte cephane, mermi veya mermi kullanmak gibi farklı cephane türleri vardır, bir hedefe odaklanan patronun bile kurşun veya lazer ok kullanması gerekir, … dikkat etmeniz gereken bir mermi var. Mermi sayısını artırmaya yardımcı olur. Çevrimdışı olarak dikkat ederseniz top sayısını en fazla beş kat artırın.

Akılda tutulması gereken bir şey, uzay canavarları yukarıdan aşağıya, kanat çırparak veya ekranın köşesinden hareket edebilmelerine rağmen, savaş gemilerinizin hareket etmek için yalnızca bir yolu olabilir.

Ve ileriye dönük savaş gemisinin tüm bakımında, düz, çapraz veya çapraz gitmeyen canavarlara dikkat edin, çünkü meşgul ateş ettiklerinde, şeritler arasında hareket etmek için çok meşgul olacaksınız.

Grafikler ve ses

Galactic Attack – Falcon Squad Para Hileli Mod Apk’ın grafikleri çok fazla vurguya sahip değil, ancak onu öne çıkaran şey, oyunun her alan farklı şekillerde farklı canavarlarla ve ne kadar farklı mermilerle doldurulduğunda yeni bir katman oluşturması.

Okumak  CarX Rally v15223 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Oyuncuları sadece küçük olmayan kazançlar için hareket ederken çok esnek olmaya zorlamak. Patlayıcı, patlayıcı, patlayıcı ve patlayıcı seslerin sesi, size saatlerce heyecan ve çok fazla esneklik ve odaklanma gerektiren bir oyun getirmeyi vaat ediyor.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top