Home » Gangs Town Story v0.15.1b Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Gangs Town Story v0.15.1b Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

İlgi çekici ve heyecan verici bir hikayeye sahip bir aksiyon oyunu olan Gangs Town Story MOD APK’da yeraltı dünyasını keşfedin. Makalenin altındaki bağlantılar aracılığıyla GangsTownStory’yi indirin.

Gangs Town Story Hakkında Tanıtın

Gangs Town Story (GTA) Para Hileli Mod Apk’nın tüm zamanların en iyi açık dünya oyunlarından biri olduğu inkar edilemez. Oyunculara her kuralın ve kuralın çiğnenebileceği açık bir ortam sağlar. O zamanlar, oynanışı klonlayan birçok oyun vardı ve bu tasarım da bazı başarılar elde etti. Gangs Town Story de bunlardan biri.

Komplo

Gangs Town Story Para Hileli Mod Apk siyah bir adam hakkında. O ve ailesi, büyük bir şehirde fakir bir mahallede yaşıyor. Burası en aktif suç sitelerinden biri olarak biliniyor.

Irkçılığa karşı bir mücadele sırasında, çocuğun ailesi yanlışlıkla içine itilir ve kurban olur. Oğlan sevgiden yoksun, yalnızlık içinde büyüdü. Ailesinin intikamını almak istiyor.

istediğin kişi ol

Gangs Town Story Para Hileli Mod Apk’de ana karakter olacaksınız. Sadece ailesini alanlardan intikam almak istiyor ve bunu yapmasına yardım edebilirsiniz.

Büyük bir şehrin kanunsuz bir şehir olduğu gerçeği. Hükümet ve polis her zaman orada olmasına rağmen, insanların karşılaştığı sorunlarla ilgilenmiyorlar. Big City’nin adaleti olabilir, diğer gangsterler tarafından zorbalığa uğrayan kıza yardım edebilir veya yeraltı çetelerinin karanlık işlerini ortadan kaldırabilirsiniz.

Bunu yapmak istemiyorsanız, şehirdeki tüm çetelerin mafya patronu olmak için daha yüksek ve daha şiddetli bir hedef hedefleyebilirsiniz. Bu kötü bir fikir değil, ama büyük bir risk. Mafya her zaman sizi takip edecek, beklenmedik bir şekilde saldırabilirler. Eğer karşılayabiliyorsanız, gerçekten bir liderin niteliklerine sahipsiniz.

 

Gangs Town Story v0.15.1b Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Gangs Town Story Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Gangs Town Story Para Hileli Mod Apk.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

Her zaman dikkatli ol

Rüya ne kadar büyükse, o kadar zordur. Büyük şehirde en büyük mafya babası olma yolculuğu çok uzun. Sadece gangsterlerle uğraşmak zorunda değilsiniz, aynı zamanda polis de sizi izleyecek ve sizi alt edecek.

Sol üst köşede suç seviyenizi görebilirsiniz. Dört yıldızla temsil edilir. İlk seviye uyarıldığınızı gösterir. Üçüncü seviyeden itibaren, gerekli olabilir ve büyük bir askeri güçle, hatta helikopterlerle karşı karşıya kalma riskiniz olabilir.

Suçu azaltmak için bir ipucu, kalabalıktan uzak durmak ve normal insanlarla savaşmaktır. Yaya metrosunun altında veya terkedilmiş metro istasyonunun altında haydutlarla savaşabilirsiniz. Etrafındaki herkesi etkilemez.

silâh

Gangs Town Story Para Hileli Mod Apk, çeteler ve haydutlarla savaşmanıza yardımcı olacak bir dizi silaha sahiptir. Öncelikle silah sisteminden bahsetmek gerekiyor. Tabanca, tüfek, otomatik ve yarı otomatik makineli tüfeklerden havan, el bombası ve motorlu testere gibi ağır silahlara kadar en çok silahın satıldığı dükkanı ziyaret edebilirsiniz. makine, alev makinesi….

Elbette daha ağır silahlar tam ölçekli bir savaşa neden olacak ve daha tehlikeli suç seviyeleriyle karşı karşıya kalacaksınız. Ancak artık birinin kontrolü altında çalışmak istemediğinize karar verdiğinizde, kötü adamları serbest bırakabilir ve yok edebilirsiniz.

Ayrıca oyundaki tek tankın yıkımını da yaşayabilirsiniz. Şehirde bir tank sürmek ve polis karakollarını ve suç çetesi tesislerini bombalamak gerçekten eğlenceli.

Sokak süper otomobil hırsızlığı

Dövüş sırasında düşman kuvvetleri çok fazla olduğu için bazen kaybolabilirsiniz. O zaman, kaçmak için insanlardan çalmak için yol kenarında belirli bir araba aramalısınız. Düşmanlar, hatta polis bile onları acilen avlayacaktır. Büyük bir şehirde bir ölüm yarışına katılıyorsunuz.

Okumak  Hunt Royale: Epic PvP Battle v1.2.5 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Bunu kesinlikle seviyorum. Canım sıkılınca sık sık sokakta bir Lamborghini çalarım, sonra şehirde dolaşırım ve bir dizi kazaya neden olurum. Sonuçlar oldukça önemli olmasına rağmen, suç seviyesi maksimuma yükseldi ve polisin sürekli onları kovalamasına neden oldu. Ama gerçekten çok fazla eğlence getiriyor.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top