Home » Genshin Impact v2.2.0_4340077_4464168 Para Hileli Mod Apk Indir

Genshin Impact v2.2.0_4340077_4464168 Para Hileli Mod Apk Indir

Genshin Impact MOD APK’sını (Sınırsız Primogems) indirin ve mutlaka denenmesi gereken bir oyun. Sınırsız Primogemler, Sınırsız Genesis Kristalleri, Sınırsız Sanal Para Birimi ve ayrıca Sınırsız Gacha Yuvarları alacaksınız.

Üstelik bu mod ile oyundaki tüm karakter animasyonlarının, tüm silahların ve tüm görünümlerin kilidini açabileceksiniz.

Sınırsız Primogem

Bildiğiniz gibi Primogem’ler, Genshin Impact’teki premium para birimidir. Bu kaynakları Orijinal Reçineyi yeniden doldurmak veya bir Acquaint Fate veya Intertwined Fate satın almak için kullanabilirsiniz. elde etmek çok pahalıdır.

2,700 Primogem almak için 5 dolar ve “Welkin Moon Blessing”e abone olmak için 300 Genesis Crystal, “Battle Pass” kilidini açmak için 10 dolar size 680 Primogem üretir ve “Spyral Abyss” kilidini açmak size 600 Primogem verir.

Primogems’e bazı şeyleri yaptırabilir veya gerçek para ile satın alabilirseniz de Genshin Impact MOD APK’mızı da indirebilirsiniz. Modumuzla sınırsız Primogem ve Sınırsız Genesis Kristali elde edeceksiniz.

Sonsuz kahraman zekası

Sınırsız Primogem ve Sınırsız Genesis Kristaline sahip olmak harika, ancak seviye atlamak için kahramanınızın yükseltilmesi gerekiyor. Bu yüzden bir kahramanın zekasına ihtiyacın var. Her kahraman zekası için karakterinizin seviyesinde 20.000 deneyim kazanırsınız.

Genellikle görevler bitene kadar görev ödülleriyle elde edebilirsiniz, ayrıca denemeleri tamamlayarak, savaş geçişini tamamlayarak, etkinliklerden, yüksek seviye hazine sandıklarından, nakit dükkandan ve belirli alanlardan kahraman fikirleri alabilirsiniz.

Oyunda size gerçekten yardımcı olması için Infinite Hero’s Wits ile en yeni Genshin Impact Mod Apk’yi sizin için hazırladık. Karakterinizi en üst seviyeye çıkarın.

 Genshin Impact v2.2.0_4340077_4464168 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Apk dosyasının kurulumu kolaydır:

  • Sadece yukarıdaki indirme düğmesine tıklayın
  • Dosyanın indirilmesini bekleyin ve ardından açın
  • Genshin Impact Mod Apk dosyasını Android cihazınıza kurun
  • İçindeki talimatları izleyin
  • Başlayın ve Modun tadını çıkarın
Okumak  Dark Riddle v6.5.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Oyun hakkında

Mobil oyun dünyası her geçen gün daha da genişliyor ve genişliyor. Bugün dünyadaki her insanın internete bağlı bir akıllı telefonu veya başka bir cihazı var ve mobil oyunları bu kadar iyi bilinen yapan da bu. Oyunlar, onlarla oynamaya karşı koyamayacağınız çok heyecan verici özelliklerle doludur. Macera tabanlı oyunların hayranıysanız, Genshin Impact sizin için olmazsa olmazlardan.

Genshin Impact, hiç bitmeyen macera ile ilgilidir. MihoYo tarafından geliştirilen bu ilginç oyunda maceralarla dolu devasa bir dünyayı keşfetmeye devam etmeniz yeterli. Enerji ve temel yaşamla dolu sonsuz bir dünya olan Teyvat dünyasına gireceksiniz.

Sen ve kız kardeşin buraya tamamen farklı bir dünyada varacaksınız. Tüm güçlerinizi alacak ve sizi derin bir uykuya sokacak garip bir tanrı tarafından karakterize edilen, ilk geldiğiniz dünyadan farklı olacak bir dünyaya uyanabilirsiniz.

Teyvat’ta yolculuğunuza başladığınızda, her elementin tanrısı olduğu bilinen yedi tanrıdan cevaplar aramalısınız. Yolunuz boyunca, bu harika dünyanın her yerini keşfetmeye hazır olmalısınız.

Ayrıca çeşitli karakter sınıflarıyla takım kurabilir ve Teyvat dünyasındaki birçok gizemi çözebilirsiniz. Şüphesiz çok eğlenceli bir oyundur ve kısa sürede en sevdiğiniz oyun haline gelebilir. Genshin Impact hileli apk ile sınırsız sanal paraya sahip olun.

Nasıl çalışıyor?

Genshin Impact mod APK’sını oynamaya başladığınızda, keşfetmeye odaklandığı için sonsuz maceralara hazır olmalısınız. Bu oyun o kadar popüler ki, piyasaya sürülmesinden bu yana oyun pazarındaki en yüksek ücretli oyunlar arasında yer aldı.

Bu oyunun en son güncellemesi, oyuncular için optimizasyon ile birlikte yepyeni bir dizi özellik ve birçok hata düzeltmesi getiren 5 Eylül 2021’de yayınlandı.

Genshin Impact’i Google Playstore’da Macera Oyunları kategorisinde bulabilirsiniz. Oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz, ancak kesinlikle sevdiğiniz birkaç uygulama içi satın alma vardır. Ancak sitemizde Genshin Impact MOD apk’yı ücretsiz ve sınırsız kaynaklarla indirebilirsiniz.

Okumak  Battlelands Royale v2.9.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Oyun özellikleri

Genshin Impact’in popülaritesini artırmaktan sorumlu en iyi özellikleri şunlardır:

Büyük açık dünya

Genshin Impactgame, dağlara tırmanabileceğiniz, nehirlerde yüzebileceğiniz, farklı yerlerde kayabileceğiniz ve yolculuğunuzun her adımında büyüleyici manzaraların tadını çıkarabileceğiniz geniş bir açık dünyada gezinmenizi sağlar.

Araştırmayı bıraktığınızda, benzersiz bir mekanizma veya dolaşan bir Seelie gibi birçok şaşırtıcı şey keşfedebilirsiniz.

Seçtiğiniz ekipleri oluşturun

Bu oyunun en son güncellemesi, hayalinizdeki takımı kurmanıza izin veriyor. Karakterlerinizi seçip, oyunu oynamak istediğiniz takımı oluşturabilirsiniz. İstediğiniz kadar bölümle işbirliği yapabilirsiniz ve bu sizin seçiminiz olabilir. Onları birbirinden ayıran tüm karakterler için farklı yetenekler, hikayeler ve kişilikler var.

Oyunda daha yüksek seviyelere ulaştığınızda istediğiniz karakter setini bulabilirsiniz. Takım karakterlerinizi çok dikkatli seçmelisiniz çünkü macera boyunca düşmanlarınıza karşı savaşmanıza yardımcı olacaklar.

Arkadaşlarla oynamak

Bu oyunda farklı platformlardan arkadaşlarınızla oynayabilir, daha temel aktiviteleri tetikleyebilir, liderler arasındaki savaşı yönetebilir ve heyecan verici ödüller kazanmak için tamamen zorlu alanlar kazanabilirsiniz.

Cekici manzara

Jueyun Karst’ın yüksek zirvelerinde, bulutlar ve geniş bir alana yayılan devasa bir arazi arasında yuvarlanmak için durduğunuzda. Tivat’ta kesinlikle daha uzun süre kalmak isteyeceksiniz. Bu arada, kayıp kız kardeşini de aramaya devam etmelisin.

Temel dövüş mekanizması

Güçleri ortaya çıkarmak için kullanabileceğiniz yedi farklı öğe var. Yedi element, olağanüstü güçleriyle farklı şekilde etkileşime girebilen Dendra, Anemo, Pyro, Hydro ve Geo’yu içerir.

Hydro’yu Pyro ile buharlamak için kullandığınızda, Electro ile şarj edebilir ve ayrıca Cryo ile dondurabilirsiniz. Seçtiğiniz eşya size savaşları kazanma gücü verebilir.

Bu, şu anda elimizde olan Genshin Etkisi hakkında bilgiydi. Bu oyun macera oyunu sevenler için bir zorunluluktur ve geniş Teyvat diyarını keşfetmeye devam edebilirsiniz. Bu oyunu indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Okumak  Monster Fishing 2021 v0.1.204 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Bu oyunun en iyi yanı, herhangi bir ücret ödemeden ücretsiz olarak indirilebilmesidir, ancak yalnızca uygulama içi satın alımlara erişiminiz varsa yararlanabileceğiniz bazı özellikler vardır.

Sınırsız Primogems alacağınız Genshin Impact Para Hileli MOD APK‘sını ücretsiz indirirseniz olmaz. Oyunun konumu da büyük değil ve bu da bir başka harika özellik çünkü telefonunuzdaki depolama alanında çok yer kaplamaz.

Talimatlar:

Jinshin etkisini hackleyebilir misin?

Evet, bu gerçekten mümkün. Ancak, herhangi bir çevrimiçi hack’in işe yarayacağını garanti edemeyiz. Sadece bizim versiyonumuz için söyleyebiliriz. Ücretsiz Genshin Impact Para Hileli MOD apk’yı indirin ve kendinizi ikna edin.

Nasıl daha fazla kahraman zekası elde edersiniz?

Makalede bahsedilen Kahramanların IQ’su, Etkinlikler, Yüksek Seviye Hazine Sandıkları ve Madeni Para Dükkanından Denemeler tamamlanarak, Savaş Bileti tamamlanarak elde edilebilir. Ancak size daha etkili, ücretsiz ve kolay bir yol öneriyoruz ve Infinite Hero Wits ile Genshin Impact mod APK’mız var.

Genshin Impact Mod APK zararlı mı?

Hayır, kesinlikle zararlı değildir apk dosyası güvenlidir, siteye yüklenmeden önce doğrulanmıştır ve indirilmeye hazırdır. Bazı sorunlarla karşılaşırsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ekibimiz yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top