Home » Girl Cafe Gun v1.0.7 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Girl Cafe Gun v1.0.7 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Girl Cafe Gun Para Hileli Mod Apk sonsuz para Güncellendi 2021 – Ionus adlı bir enerji türünün neden olduğu bir felaket olan patlamada hayatta kalın. Archdemons ile savaşan kızların kadın görevlileri ile Team 08’in kaptanı olacağınız “Prensesler Adası” adlı sığınakta yolculuğunuza başlayacaksınız.

Aynı zamanda, 10’dan fazla kızla, çeşitli benzersiz dekorasyonlar ve etkileşimler sunan bir kafe işleteceksiniz. Eksiksiz Live2D deneyiminin keyfini çıkarın, uzak sahnelerde yürek burkan anları yakalayın ve gerçekten etkileşimli bir deneyim geliştirin.

Fiziksel temas, hediye verme, özel eğitim ve mesafe olmadan etkileşim, kızlarla mükemmel bir uyum içinde olmanızı sağlar.

Girl Cafe Gun v1.0.7 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Girl Cafe Gun Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur

Android cihazlar hakkında çok az bilginiz varsa, uygulama indirmek ve yüklemek çok da önemli değil. Ancak kurulu olan apk dosyasının kurulum süreci ile ilgili herhangi bir karışıklık olursa aşağıdaki rehberi takip etmenizi öneririm.

Adım 1: İlk olarak, yukarıdaki İndir düğmesine tıklayın. Bundan sonra, Girl Cafe Gun indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Adım 2: Şimdi birkaç saniye bekleyin ve ardından Şimdi İndir düğmesine tıklayarak apk örneğini bulun. İndirme işlemi hemen başlayacaktır.

Adım 3: Bir sonraki adımda, cihazınızın dosya yöneticisine gidin ve indirilen Girl Cafe Gun dosyasını bulun.

Adım 4: Yükle düğmesine basın ve sınırsız oyun kaynaklarının keyfini ücretsiz olarak çıkarın.

Not: Kurulum hatalarından kaçınmak için Ayarlar seçeneğine tıklayarak tüm 3. taraf uygulama izinlerini etkinleştirmeyi unutmayın. Ayrıca, orijinal sürümünü daha önce akıllı telefonunuza yüklediyseniz, önce onu indirmeniz gerekecektir. Aksi takdirde kurulum hataları ile karşılaşabilirsiniz.

Arkadaş anları, özel mesajlar ve gerçek dünyadaki sosyal ağ sistemleri, sizi yakınlaştıran birçok kanaldan sadece birkaçıdır. Tam ekranda bomba yağmuru, patlamaya cesaret etmenizi sağlar;

Okumak  Badland Brawl v3.0.0.1 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Güzel savaş sahneleri ve zengin savaş sesleri katılımınızı gerektirir. Ayrıca, her savaş alanında insan benzeri sihirbaz BOSS, cesur bir görsel etki getiriyor!

Chata, Duca, Rekka Katakiri ve diğer ünlü şarkıcıların seslendirdiği karaktere özel şarkılar, canlı performansa yakın bir deneyim sunarken, seslendirme sanatçısının ev sahipliğinde tam bir seçme partisi hizmetinizde olacak.

Milyonlarca zengin hikaye anlatımı ve 60 saatin üzerinde tam sesli hikaye anlatımıyla, animasyon düzeyinde görsel ve işitsel lüks yaratmanız için tasarlanmıştır. Ayrıca, kızla aranızdaki bilinmeyen geçmişin karmaşası, Girl Cafe Gun Diamonds Infinite’e yerleşmeniz için sizi bekliyor.

Karakter kartlarınızı akıllıca tanıtın

Karakter kartlarının tanıtımı, Girl Cafe Gun’daki karakterlerin verimliliğini artıracaktır. Üç temel karakter kartı yükseltme kategorisi, geliştirme, azaltma ve bozulmadır.

Oyuncu, doğası gereği güçlü olan rakiplere karşı savaşmak istiyorsa, bu üçü önemlidir. Battlefield Veritabanı, bu üçünün (BFDB) temel bileşenidir. Bu, oyun oyuncularını hızlı bir şekilde yükseltmek için diğer oyunlarda XP kartlarının nasıl kullanıldığına benzer.

Hatırlanması gereken bir diğer önemli nokta da, XP kartlarının her biri belirli bir karakter türüne karşılık gelen çeşitli farklı türlerde geldiğidir. Kart diğer karakterlerde kullanılabilir ancak doğru karakterde kullanılırsa oyuncuya %50 daha fazla XP verir.

Bu nedenle kişilik özelliklerini kullanırken dikkatli olun. Optimizasyon çok basit, oyuncunun sadece Girl Cafe Gun oyununu ve zindanlar ve diğer benzer modlar gibi farklı modları oynaması gerekiyor. Oyuncuya, oyunun XP kartlarını içeren Battlefield veritabanını sağlayacaktır.

Ekip yönetimi önemlidir

Takım çalışması, savaş alanında zafer için çok önemlidir. Herhangi bir takım en az bir harf ve en fazla üç harften oluşmalıdır. Ayrıca, en az üç yardımcı olmalıdır.

Bazı karakterler sınırlı süreli etkinlikler için ödüller sunar, bu nedenle sahada kazanma şansınızı artırmak için onlara göz kulak olun. Takımları akıllıca düzenlemek çok faydalı olabilir ve oyuncunun Girl Cafe Gun Para Hileli Mod Apk oyunu sırasında karşılaşabileceği bazı zorlukları hafifletebilir.

Okumak  DEAD TRIGGER 2 v1.8.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Oyundaki yeterlilik, takımın kazanıp kazanamayacağını veya karakterleri yükseltme veya takım üyelerini değiştirme zamanının gelip gelmediğini gösterecektir.

Oyuncu, takımın her bir unsurunun görevin başarısına katkıda bulunduğu yeterlilik seviyesinin farkında olmalıdır. Oyuncu, diğer kartlardan daha üstün olan kartların tanıtımına öncelik vermelidir. Bu, ekip karıştırmada çalışan otomatik bir işlevin kullanılmasıyla başarılabilir.

Mümkün olduğu kadar çok görevi tamamlayın

Girl Cafe Gun’ı heyecanlı tutmak için oyun, oyuncuya günlük görevler atar ve onları tamamladığı için ödüllendirir. Günlük görevler her sabah güncellenir ve tüm seçenekler ertesi gün geri yüklenir.

Ek olarak, oyuncular bir sonraki hedefi bulamazlarsa belirlemek için günlük görevleri kontrol edebilirler. Ek olarak, oyuncu, oyundaki talep edilmemiş ödüller için cihazın posta kutusunu günlük olarak kontrol etmelidir.

Ayrıca, oyuncular oyunda doğum günlerini kutladıkları için ödüller kazanabilirler. Her karakterin, oyuncunun kutlaması gereken benzersiz bir doğum günü vardır. Oyuncunun kızlar için bir parti düzenlemesi ve etkileşimi teşvik etmek için onlara uygun hediyeler vermesi tavsiye edilir.

Silahlarınızda ustalaşın

Arşimet ile mücadelede silahlar en önemli unsurdur. Makineli tüfekler, bombaatarlar, tabancalar, pompalı tüfekler ve keskin nişancı tüfeklerinin tümü olası silahlardır.

Ancak her silah türü, belirli bir karakter kartı türü için tasarlanmıştır. Bazı silahlar son derece nadirdir, diğerleri ise kolayca temin edilebilir.

Her katman farklı bir silah nadirliğine sahip olduğundan, oyuncunun önce tüm yüksek seviyeli kartları, ardından daha düşük seviyeli kartları yükseltmesi önerilir.

Gösterge paneli ayrıca karakterleri ve silahları donatma olasılığını da gösterir. Ek olarak, oyuncu, mermilerin hasarlı rengine göre savaş alanına farklı askerler yerleştirmelidir.

Kahve dükkanınızı yükseltin

Girl Cafe Gun Para Hileli Mod Apk’daki kafeyi yükseltmek için oyuncunun popülerlik kazanması gerekir. Oyuncu ne kadar ünlü olursa, kafesi o kadar hızlı yükseltilir ve kahve paralarından o kadar fazla para kazanır.

Okumak  Castle Crush:Epic Battle v4.6.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Buna ek olarak, kafe yükseltmesi, oyuncuyu dükkanda çeşitli eşyaları satın almak için kullanılabilecek kahve paralarıyla ödüllendirir.

Ayrıca hepsi kafenin görünümüne katkı sağlayan mobilya ve vitrinlerin sınırlarını artıracaktır. Oyuncu, müşterileri memnun ederek popülerlik kazanacaktır, bu nedenle mümkün olan maksimum konfor seviyesini sağlamaya çalışıyoruz.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top