Home » Gods of Olympus v4.2.26580 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Gods of Olympus v4.2.26580 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Gods of Olympus Para Hileli Mod Apk , Android için bir strateji oyunudur. Bu uygulama, kullanım için önerilen minimum 15 yıllık yaş sınırlarına sahiptir. Mevcut resmi sürüme bir milyondan fazla cihaz güncellendi. Uygulama, toplam 416.048 oyla beş puanlık bir ölçekte 1.0 üzerinden 8.5 puan aldı.

Oyun değerlendirmesi

Gods of Olympus Para Hileli Mod Apk , orijinal oyunun değiştirilmiş bir versiyonudur. Bu oyunda sınırsız miktarda mücevher, altın ve iksir ile oynayabilirsiniz. Ücretsiz olarak oynanabilen çok oyunculu bir çevrimiçi oyundur.

Bu oyunda çeşitli binalar ve üsler inşa edebilir, diğer klanlara saldırmak ve üssünüzü savaşta savunmak için kendi ordunuzu oluşturabilirsiniz. Seviyeniz arttıkça daha fazla karakter ve kaynak kazanırsınız. Bu neşeli nitelikler oyunun cazibesine katkıda bulunur.

Antik Yunanistan’ın her yerinde müstahkem şehirlere ve yüzlerce savaş birliğine saldırırken God of Olympus Para Hileli Mod Apk tanrılarına liderlik edin. Lord, rakiplerinizin şehirlerini yağmalarken, etkinlik üzerinde tam kontrol sizde. Tanrılara uygun güçlü bir krallık inşa edin.

Gods of Olympus v4.2.26580 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Gods of Olympus nasıl kurulur?

1. Gods of Olympus Para Hileli Mod Apk dosyasını indirin.
2. Android telefonunuzda indirilen Gods of Olympus dosyasını açın.
3. Yükle’ye tıklayın.
4. Yeni sürümü yüklemeden önce eski sürümü kaldırırsanız, tüm verilerinizi kaybedersiniz. Verilerinizi korumak için eski sürümleri asla kaldırmayın.
5. Sadece atladığı yeni sürümü yükleyin.

Gods Of Olympus MOD APK Özellikleri

Savaş alanı komutunu tamamlayın

Gerçek zamanlı savaşta efsanevi Yunan tanrılarının tam kontrolünü elinize alın. Rakibinizin tahkimatlarını yıkarken güçlü tanrıların komutasını size veren devrim niteliğinde bir savaş sisteminde ustalaşın. Zeus, Athena, Ares, Afrodit, Apollo, Artemis ve Hades’in yıkıcı güçlerini açığa çıkarırken strateji ve vahşeti kullanın. Yakında daha fazla avatar eklenecek!

Gerçek zamanlı işbirlikçi oyun

Canlı kooperatifte, yoldaşlarınıza yardım etmek ve onlarla savaşmak için savaşa koşun! Şehirlerini saldırılara karşı savunmalarına yardım edin veya düşmanlarınızı yok etmek için onlara katılın.

Yapım süreleri yoktur.

Tüm binalar ve yükseltmeler hızlı bir şekilde yapıldığından, inşa zamanlayıcısını beklemeye gerek yoktur. Binaları gerçek zamanlı olarak satın alın ve satın, şehrinizi istediğiniz zaman yeniden hayal etmenize olanak tanır. Çok çeşitli şehir düzenine ve savunma taktiklerine göz atın.

Okumak  Carrom Pool v5.2.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Tanrılarınızın yeteneklerinden yararlanmaktan korkmayın

Tüm Yunan tanrılarının babası Zeus, oyunun ana karakteridir ve ilk becerisi Yıldırım İpi’dir. Diğer hedeflere geçmeden önce, bu yetenek Zeus’u çevreleyen tüm binalara veya birimlere çok fazla hasar verir. Çok fazla gecikme olmadığı için Lightning Chain’i daha küçük düşman binalarına ve gruplarına karşı istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Diğer tanrıları ve tanrıçaları kontrol etme becerisinde ustalaştıktan sonra, yeteneklerini istediğiniz zaman ve istediğiniz zaman kullanmaktan çekinmeyin. Bu becerileri ne sıklıkla “spam” olarak kullanabileceğinizi görmek için seçilen fotoğrafların sağ üst köşesindeki harika kapalı kalma süresi bilgilerine bakın.

Tanrılarını güçlendir

Güç kazanmak için tanrılarınızı panteona döndürebilir ve yeteneklerini tekrar tekrar gerçekleştirebilirsiniz. Oraya ulaşmak için biraz altın harcamanız gerekecek, ancak bunu yeteneklerinizi, gücünüzü veya sağlığınızı geliştirmek için kullanabilirsiniz. Pantheon’a sık sık dönerek kazandığınız altını iyi değerlendirin – zaten onunla yapabileceğiniz pek bir şey yok.

Bir sonraki tanrı veya tanrıça olmak için Athena’yı seçin

Daha önce de belirtildiği gibi After Zeus Gods of Olympus Para Hileli Mod Apk inanılmaz güzel çünkü size Zeus’u ilk tanrınız olarak sunuyor. Öyleyse neden oyunundaki en güçlü tanrıçayı ikinci tanrı yapmıyorsun? Başladığınızda beş seçeneğiniz olacak ve Athena’yı seçmek çok mantıklı.

Yetenekleri nedeniyle, çok fazla sağlık puanına sahip olduğu için bu oyunda bir tank görevi görüyor. Ayrıca Aegis adında, sizin tarafınızdan gelen hasarı %70’e kadar azaltan ikinci bir yeteneğe sahiptir. Hayır, Zeus’un hücum hünerine sahip değil, ancak bir tank arıyorsanız, Athena iyi bir seçimdir.

Tapınaklar yükseltilmeden önce kuleler yükseltilmelidir

Tahmin edebileceğiniz gibi, Gods of Olympus Para Hileli Mod Apk ‘nin birçok kule savunma yönü var, bu yüzden savunma kulelerinizi yükseltmeniz şart. Çeşitli tapınakları güçlendirmek, tanrılarınıza bu önemli pasif takviyeleri (kuvvetlerinize ek olarak) sağlayacak olsa da, onları önemli ölçüde yükseltmediğiniz sürece faydaları az olacaktır.

Bununla birlikte, yeni başlayanlar için, ok kulelerini ve diğer savunma yapılarını güçlendirmek, saldırı puanlarını artıracak ve sizin için daha fazla birlik oluşturmalarını sağlayacaktır. Evet, pasif özellik artışları harikadır, ancak bir kule savunma oyununda kuleleri göz ardı edemezsiniz.

Asker göndermeye devam edin.

Okumak  Prey Day: Survive the Zombie v14.5.13 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Oyunun savunma aşamasında tanrılarınızın güçlerini kullanamayacağınız için kuvvetleriniz kritik olacaktır. Onlara ulaşamayacaksınız, bu yüzden sizin için savaşmak için güçlerinize güvenmek zorunda kalacaksınız. Peki, göreve hazır olup olmadıklarını nasıl anlarsınız?

Maksimum ordu üretimine ulaşmak için çok sayıda okul ve savunma kulesi oluşturmanız gerekecek. Ayrıca belirli bir binaya birlik grupları da çağırabileceksiniz. Soğuma süresi bittiğinde bu görevleri doğru bir şekilde yapmak en iyisidir. Yeterince güç oluşturmazsanız ilerleyen bölümlerde bir çok zorlukla karşılaşacaksınız.

Çeşitli ödül sistemi

Tanrılar tarafından ödüllendirilen tüm becerikli darbeleri ve akıllı ve etkili savunmaları asla kaybetmeyin. Oyunun çalışmayı, cesareti ve mücadeleyi ödüllendiren ekonomisi sayesinde savaş alanında kendinize bir isim yapın.

• Gerçek zamanlı çatışmada, efsanevi Yunan tanrıları üzerinde tam kontrole sahipsiniz.
• Gerçek zamanlı kooperatifte bir müttefikin şehrini savunmasına veya başka bir imparatorluğa saldırmasına yardım edin.
• Gerçek zamanlı olarak meydana gelen saldırılara karşı şehrinizi koruyun.
• Beklemek zorunda kalmadan binaları anında inşa edin!
• Her tanrının farklı savaş yetenekleri vardır.
• Çok sayıda asker ve çok sayıda savunma kulesi ile harika bir şehir inşa edin.
• Kimin en güçlü olduğunu görmek için kendinizle veya ittifak üyelerinizle yarışın.
• Hem iyi savunma hem de saldırı için ödüllendirileceksiniz.
• Yunan mitolojisine dayanan destansı bir tek oyunculu oyunda yeni toprakları fethederek ve antik Yunanistan’ın kaderi için savaşarak imparatorluğunuzu genişletin.

Oyuncu incelemesi

• Bu şimdiye kadar oynadığınız en iyi oyun, bu oyunu yükseltebilir misiniz, böylece bir tanrıyı bir telefondan başka bir telefona aktarabiliriz. Gerçekten Hermes, Athena ve Afrodit’e sahip olmayı isterdim, ama yakın zamanda Hera’nın kilidini açtım. Büyükannemin telefonunda Aphrodite, Hermes ve Athena gerçekten yardımcı olurdu. Teşekkür ederim.

• İyi oyun, şikayet edenler anlamıyor. Oh, anında yapıyı yaptılar ve para kazanmak için arpaya saldırabilirsin ve parayı ben harcamasam da harcarım diyecekler gibi. Durmaksızın saldırmanıza izin verirlerse, Armey’inizin dördünün antrenman yapmasını beklemek iyi bir fikirdir, oyunu sıkıcı yapan her şeyden kurtulabilirsiniz.

Gods of Olympus Para Hileli Mod Apk Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

1.Olympus tanrıları arasında en iyi tanrı kimdir?

Athena, haklı olarak en iyi tanrı olarak kabul edilir. Her şeyden biraz yapabilir. İki olumsuz fayda sağlar: Askerlerinizi güçlendirir ve bir zeytinliği kurtarır.

Okumak  Free Bike Stunt 3D Bike Racing v3.103 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

2. Olympus tanrıları iyi midir?

Apple buna En İyi Yeni Oyun ve En İyi Yeni Güncelleme adını verdi – şu anda 5 üzerinden 4,5’ten fazla yıldızla derecelendirildi! Antik Yunanistan’da müstahkem şehirlere ve yüzlerce savaş birliğine saldıran Olympus tanrılarına liderlik edin.

3. Olympus tanrılarında kaç avatar kullanabilirsin?

Beş tanrı vardır.
Savaş alanında aynı anda en fazla beş tanrıya sahip olmak mümkündür. Bir seferde birkaç tanrı göndermeyi veya hepsini birden sürpriz bir saldırı için göndermeyi seçebilirsiniz. 5’ten fazla tanrınız varsa, mevcut tanrılarınızdan biri savaşta ölürse yeni tanrılar çağırabilirsiniz.

4. Aynı anda birçok bina seçebilir miyim?

Evet, kesinlikle yapabilirsiniz! Bir binaya tıkladığınızda, seçilecektir. Aynı binadaki ek musluklar, seçim setini birincisine benzer daha fazla öğe içerecek şekilde genişletecektir. Örneğin bir Zeus Evi seçerken, Zeus Evi’ne ikinci bir tıklama tüm Zeus Evlerini seçecektir.

Ardından, herhangi bir tanrı için başka bir tıklama tüm konutları seçecektir. Başka bir tıklama tüm binaları seçecektir. Birden fazla yapıyı seçerek bir grup bina üzerinde harekete geçebilirsiniz. Örneğin, bir grup ev aynı anda yükseltilebilir veya satılabilir.

5. Tanrıçayı nasıl kontrolüm altında tutabilirim?

Her saldırı sırasında tanrılarınız üzerinde tam kontrole sahipsiniz. Nasıl çağrıldıkları, nereye gittikleri, ilahi yeteneklerini nasıl kullandıkları ve neye saldırdıkları üzerinde tam kontrole sahipsiniz. Öte yandan, hoplitler ve okçular özerktir ve doğrudan kontrol edilemezler.

6. Tanrımın tüm yeteneklerine nasıl erişebilirim?

Tanrılarınızı panteona aldığınızda, ilk güçlerini kazanırlar. İkinci Tanrı’nın Gücünü istediğiniz zaman Pantheon’da satın alabilirsiniz. 20. seviyeye ulaştığınızda, nihai tanrı gücünü satın alabilirsiniz.

7.Gods Of Olympus Para Hileli Mod Apk ‘ta saldırı altında olup olmadığımı nasıl anlarım?

Şehrinizi görüntülerken ekranın alt kısmında Şehir Savunması seçeneğinin göründüğünü fark edebilirsiniz. Bu, şu anda saldırı altında olduğunuzu gösterir! Şehri Savunur’u seçerseniz savaşa katılabileceksiniz.

İstilacı tanrıları savuşturmak için antik savaşçılar ve okçular göndererek şehrinizi gerçek zamanlı olarak savunabileceksiniz. Şehrinizi şahsen savunmak tamamen isteğe bağlıdır, ancak şehrinizin savunması için çok büyük bir yardım!

çözüm

Bu oyunla ilgili bu kapsamlı makaleyi beğeneceğinizi ve oyunu sitemizden oynamaktan keyif alacağınızı umuyoruz. Sorularınız hakkında yorum yapın.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top