Home » Golf Clash v2.41.2 Sınırsız Para Hileli İndir-Mod Apk

Golf Clash v2.41.2 Sınırsız Para Hileli İndir-Mod Apk

Golf Clash Mod Apk nedir?

Mobil cihazlar için mükemmel golf oyunu sonunda geldi. Golf clash Para Hileli Mod Apk. Çeşitli araziler sunan güzel golf sahalarında oynamanın keyfini çıkarın. Birçok golf sopası türünü öğrenebilir ve oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Becerilerinizi geliştirmek için Golf Clash’teki en iyi golfçülere karşı yarışın. Playdemic’in bu harika oyunu hakkında daha fazla bilgi edinmek için incelememize göz atın.

bir hikaye

Acemi bir golfçü olarak yolculuğunuza başlayabilir ve profesyonel olmayı hayal edebilirsiniz. Aynı amaç için çevrimiçi olarak diğer oyuncularla dostluk maçlarına ve mini turnuvalara katılabilirsiniz.

Becerilerinizi geliştirmek ve değerli ganimetler kazanmak için diğer oyunculara karşı kazanabilirsiniz.

Yavaş ama emin adımlarla yetişkinlerden daha popüler ve daha iyi hale gelecek. Heyecan verici çevrimiçi golf savaşlarında dünyanın en iyi golfçüsüne meydan okuyun. Tekli maçlarda birbirinize karşı yarışarak onlara yeteneklerinizi gösterin.

Golf becerilerinizi geliştirmeye ve geliştirmeye devam edin ve bir gün hedeflerinize ulaşacaksınız.

 

Golf Clash v2.41.2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

 

Golf Clash’ unuzu nasıl yüklenir: Sitemizden Android telefonunuzda veya tabletinizde oyun?

Golf Clash oyunu APK dosyasını indirin ve ardından bunları takip edin

Adımlar:

Lütfen indirmelere gidin

 • Dosyalarıma veya dosyalarıma giderek cihazınızdaki indirmeleri açın
 • İndirdiğiniz APK dosyasını tıklayın.
 • İstendiğinde Yükle’ye tıklayın, indirdiğiniz APK dosyası cihazınıza yüklenecektir.

Telefon ayarlarını güncelleyin:

 • Telefonunuzun Ayarlar sayfasına gidin
 • Güvenlik veya Uygulamalara dokunun
 • Bilinmeyen kaynaklar kutusunu kontrol edin
 • Tamam ile onaylayın

Golf Clash Mod Apk Özellikleri:

Basit ve bağımlılık yapan şut mekaniği

İlk kez, Android oyuncuları, kontroller hakkında endişelenmeden harika golf oyununun keyfini mobil cihazlarda çıkarma fırsatına sahip olacak. Buna rağmen basit kontrollerle çok hızlı oynamayı öğrenebilirsiniz.

Okumak  Evertale v2.0.43 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Ancak, kontrollerde ustalaşmak için onları öğrenmek için biraz zaman harcamanız gerekir. Harika kombinasyonlar oluşturabilir ve inanılmaz ödüller kazanabilirsiniz.

Oyunda mümkün olduğunca çok şey almalısın

Golf Clash ayrıca, oyuncuların başka bir oyuncuyla hızlı bir PvP maçına katılmalarını sağlayan Hızlı Eşleştirme özelliğine sahiptir. Canlı golfün keyfini istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman çıkarabilirsiniz.

Bu, hızlı bir öğle yemeği molası vermenin veya işe gidip gelirken zaman geçirmenin harika bir yoludur.

Çeşitli oyun modlarının keyfini çıkarın ve çok çeşitli ödüllendirici ganimetlerin tadını çıkarın.

Golf Clash oyuncuları, heyecan verici golf oyunları oynarken birçok harika ödülle tanışacaklar. Ayrıca heyecan verici turnuvalarda oynamak için diğer oyunculara çevrimiçi olarak katılabilirsiniz.

Birinci Lige yükselmek için haftalık liglerde rakiplerinize karşı kazanmanız gerekir. Ayrıca arkadaşlarınızla eğlenebilir ve onlara bire bir meydan okuyabilirsiniz.

Golf Clash ile muhteşem ödüllerin tadını çıkarın

Golf Clash Para Hileli Mod Apk oyuncuları, turnuvalara veya mücadelelere katılarak kazandığınız ganimetlerin yanı sıra oyuna katıldıkları için de birçok ödül alırlar. Ayrıca oyuna tekrar giriş yaparak günlük ödüller kazanabilirsiniz. Ayrıca Süper Toplar veya Kulüpler gibi size harika ganimetler verecek değerli sandıklar da bulabilirsiniz.

Dünyanın her yerinden oyuncularla bağlantı kurun

Oyun, rastgele yabancılar arasında oynanan ve oyuncuya bir rakip atanan ve her oyuncunun bir pota bir miktar altın yatırması gereken maçları içerir. Bu miktar, maçın sonunda kazanan tarafından ele geçirilecektir.

Altın ve ödüllerin yanı sıra, bir oyuncu her maç kazandığında bir sandıkla ödüllendirilir. Bu sandık, golf sopasını ve oyuncunun cephanelikteki toplarını yükseltmede faydalı olabilecek altın, değerli taşlar ve kartlardan oluşur. Putters, sandıkta bulunabilecek kartları toplayarak yükseltilebilir.

Altın ve değerli taşlar, oyunun işleyişine yardımcı olan iki önemli para birimidir. Ayrıca oyuncu dilerse mağazadan uygulama içi satın alma olarak değerlendirilecek değerli taşlar satın alabilir. Bu taşlar sandıkları açmak ve golf topları satın almak için kullanılabilir.

Okumak  StrikeFortressBox v1.8.02 Sınırsız Para Hileli İndir - Mod Apk

Gerçek zamanlı olarak oynayın ve oyunda ustalaşın

Oyuncular, rastgele oyunculara ve arkadaşlarına karşı harika turnuvalarda oynarlar. Oyuncular, kulüpleri yükselterek ve mevcut birçok turun kilidini açarak sıralamalarını ve istatistiklerini iyileştirebilir.

 • Gerçek zamanlı olarak oyuncuya karşı oyuncu.
 • Atış sistemleri ve devrim niteliğindeki oynanışı öğrenmesi kolay ve ustalaşması zor.
 • Binlerce çevrimiçi oyuncu, meydan okuma göndermek veya meydan okumalarını kabul etmek için kullanılabilir.
 • Oyuncuların terfi kazanabileceği, kulüp kazanabileceği ve kart ödülleri kazanabileceği haftalık turnuvalar ve ligler.
 • Özel topları ve copları almak için keşfedilip açılabilen sandıklar.
 • Oyuncular en şaşırtıcı çekimleri kaydedebilir ve bunları sosyal sitelerde ve web sitelerinde paylaşabilir.
 • Oyuncular için özel ödüller ve ödüller kazandıran zorlu kurslar ve hava koşulları sunar.

Etkileşimli bir golf oyununun tadını çıkarın

Golf Clash oyuncuları yolculukları sırasında birçok farklı oyun seçeneğine erişebilir. Rakiplerinizle çeşitli arazilerde rekabet edebilir ve zorlu parkurlarda ilerleyebilirsiniz.

Etkileşimli ortamlar ayrıca çeşitli hava koşulları sağlar. Ayrıca, her biri oyun üzerinde kendi etkisi olan farklı hava koşullarının tadını çıkarabilirsiniz.

Binlerce oyuncuyla geniş ve aktif çevrimiçi oyun topluluğu

Oyuncuları destekleyen ve teşvik eden büyük bir çevrimiçi topluluğa sahip olmak önemlidir. Golf Clash, heyecan verici golf oyunlarında mücadele etmeye ve oynamaya hazır binlerce oyuncuya çevrimiçi olmaya devam edecek.

Onlarla sezgisel sohbet özelliği aracılığıyla da etkileşime girebilirsiniz. Sesli sohbet özelliği, Golf Clash Para Hileli Mod Apk’teki diğer oyuncularla iletişim kurmanıza olanak tanır.

Son olarak, tekrar seçeneği Golf Clash’teki en unutulmaz anlarınızı çevrimiçi toplulukla paylaşmanıza olanak tanır. Harika çekimler veya harika performanslar çekebilir ve bunları sizin için uygun olduğunda çevrimiçi olarak paylaşabilirsiniz.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top