Home » Grand Battle Royale v3.5.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Grand Battle Royale v3.5.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Hoşgeldin! Grand Battle Royale Para Hileli Mod Apk, s Grand Battle Royale Mod Apk (v3.5.1) + Kredi / Mücevher / Anahtar + Reklamsız’ın en son sürümünü indirmek istiyorsanız, doğru sayfaya geldiğiniz için tebrikler.

Bu sayfada, Grand Battle Royale Android Apk ve Premium sürüm Apk’nın size tek bir tıklamayla indirmeyi sağlayacağını bileceğiz, böylece aksiyon oyunu Grand Battle Royale android’i kolayca indirebilirsiniz.

Grand Battle Royale Mod Apk’nin özelliği nedir?

2018 Yılının Büyük Savaş Royale Zamanı! Tek hedefin her zaman maçtan sağ çıkmak olduğunu unutmayın, bu nedenle rakiplerle mücadele etmek harika bir plan değil. Alternatif olarak, sahip olduğunuz tüm cihazlarla daha esnek olun ve adil bir yaşam tarzı yaratın.

Açıkçası, farklı oyuncular tarafından gizlenmemek veya süzülmemek için Grand Battle Royale MOD’daki her oyun, deneyim alanını ortaya çıkaran güç bantlarına sahip olabilir.

Kuşkusuz, yakında tüm bu gruplar, oyuncuları bir araya getirmek ve bireylerin her zaman esnek olmasını sağlamak için daraltılacaktır. Bu çemberin içinden geçen herkes, genellikle güvenli bölgeler için bir araya gelmedikleri zaman kan içinde ölecekler.

Cihazınıza gerçekten uyduğu için Grand Battle Royale, özellikle geleneksel 8 bit piksel şeklinde çok kullanışlı görsellere sahiptir ve ayırt edici unsurlar içeren çeşitli özelliklerinizden oluşturulan bu tür ortamlarla birleştirilmiştir.

Ancak bu, Grand Battle Royale’deki oynanışı olumsuz yönde değiştirmez, hatta oyuncuyu son derece rahat ve rahat hissettirir.

Grand Battle Royale v3.5.1 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Grand Battle Royale Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur

Android cihazlar hakkında çok az bilginiz varsa, uygulama indirmek ve yüklemek çok da önemli değil. Ancak kurulu olan apk dosyasının kurulum süreci ile ilgili herhangi bir karışıklık olursa aşağıdaki rehberi takip etmenizi öneririm.

Okumak  Mash-up Hero v1.6.0 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Adım 1: İlk olarak, yukarıdaki İndir düğmesine tıklayın. Bundan sonra, Grand Battle Royale indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Adım 2: Şimdi birkaç saniye bekleyin ve ardından Şimdi İndir düğmesine tıklayarak apk örneğini bulun. İndirme işlemi hemen başlayacaktır.

Adım 3 : Bir sonraki adımda, cihazınızın dosya yöneticisine gidin ve indirilen Grand Battle Royale dosyasını bulun.

Adım 4: Yükle düğmesine basın ve sınırsız oyun kaynaklarının keyfini ücretsiz olarak çıkarın.

Not: Kurulum hatalarından kaçınmak için Ayarlar seçeneğine tıklayarak tüm 3. taraf uygulama izinlerini etkinleştirmeyi unutmayın. Ayrıca, orijinal sürümünü daha önce akıllı telefonunuza yüklediyseniz, önce onu indirmeniz gerekecektir. Aksi takdirde kurulum hataları ile karşılaşabilirsiniz.

Çok Oyunculu Sporlar, ücretsiz olarak indirilebilen tamamen ücretsiz bir çevrimiçi oyundur.

PC oyun pazarından spor hayatta kalma video oyunu Playerunknown’s Battlegrounds’dan yararlanmanın yanı sıra, bir dizi farklı hizmet ve ürün ortaya çıkıyor ve benzer bir oynanışı taklit ediyor. Şimdi, Playerunknown’s Battlegrounds’ın çevrimiçi cep telefonu maceralarını verimli bir şekilde basitleştiren bir kumarhane oyunu olan Grand Battle Royale’a bakalım.

Bloklu piksel maçlarının yanı sıra çevrimiçi battle royale video oyunu başlıklarına sahip olmak istiyorsanız Grand Battle Royale Para Hileli Mod Apk’ın tadını çıkarabilirsiniz! Bu yeni dev açık dünya sporunu oynayanlar için çevrimiçi çok oyunculu maçlarda savaşın!

Savaş meydanlarında mücadele edin, bilginizi geliştirin ve PvP taktikleri kazanın! Ana adanın etrafındaki bu hayatta kalma uçağının dışında durun ve mükemmel/en uygun ganimeti bulun, düşmanları alt edin.

İnsanlar adanın dört bir yanına dağılmış durumda ve rekabetten kurtulmak için silahları ve silahları keşfetmeleri ve kullanmaları gerekiyor. Yapabileceğiniz en kullanışlı silahları bulun: Saldırı Tüfeği, ardından diğer pompalı tüfekler ve silahlar.

Her bir bireyle ve her rakiple yüzleştiğinde, savaşa hükmediyor ve sonunda hayatta kalan biri oluyorsun! Piksel silahını yakala ve ateş et! Bu savaş alanlarının yeri aslında okyanusun içinde bir yerde gizemli mavi bir alanla çevrili Metropolis’in bulunduğu uzak bir ada olabilir. Rakiplerinizden kurtulun ve ardından göreviniz her zaman bölge içinde kalmak olacaktır. Özellikleri:

Okumak  TheoTown - City Simulator v1.10.08a Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Grand Battle Royale Mod Apk’nin İnanılmaz Yeni Özelliği

• PİKSEL GRAFİKLER VE TAM KOLEKSİYONLAR: Aksiyon dolu karakterler olarak savaşın ve oyun tarzınızı ortaya çıkarın.

• Diğerlerine karşı maçlarda canlı yayın yapın!

• ÇEVRİMİÇİ ÇOK OYUNCULU VİDEO OYUNLARINDA MÜCADELE: Dünyanın dört bir yanındaki oyunculara karşı barbarca PVP!

• Silahlar rastgele görünecek, bu yüzden hemen aşağıya bakın! Öyleyse, ateşli silahlar toplayarak başkalarına karşı bir ödül aldığınızı varsayalım.

• Herhangi bir piksel küp saldırı kaplamasını satın alabileceğiniz orijinal 3D hayatta kalma maçlarında çok eğlenin.

• Bir piksel silahı alın ve ardından çatışmaya dalın: yoğun mücadeleler için mükemmel eğlenceli piksel görselleri!

• Bu devasa radyasyon kıyısı, şehirden oynarken yaşamanız gereken yerdir.

Görünüşe göre, Android için bu Grand Battle Royale Para Hileli Mod Apk draması size şu aktiviteleri sağlıyor: koşma, ateşli silah toplama, toplama, öldürme ve yineleme. Maç, silahları alıp diğer erkek ve kadınlara saldırmak gerektiğinde bile oyuncuları sayısız farklı araziye götürür.

Maçın ateşli silahları da batı kılıcı, AK 4-7, M4A1 gibi temel silahlardan bazuka ateşli silahlar gibi süper sınıf silahlara kadar kategorize edildi… üstünde. Tüm kusurları birleştirmek aslında sadece bir hedef olabilir.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top