Home » Grand Hotel Mania v1.17.5.0 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Grand Hotel Mania v1.17.5.0 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Grand House Otel – Otel Oyunları

Grand Hotel Mania Para Hileli Mod Apk, piyasada pek popüler olmayan yayıncı DeusCraft’ın bir oyunudur. Belki de mobil oyunlar alanında geçirdikleri zaman çok uzun olmadığı için markaları dünyadaki her oyuncu tarafından çok popüler değil.

Ancak, Game of Evolution’ı daha önce oynadıysanız, bunun potansiyel bir oyun markası olduğunu fark etmiş olabilirsiniz.

Özellikle, GooglePlay’de henüz piyasaya sürülen en son oyun olan Grand Hotel Mania ile yayıncı DeusCraft, buna büyük bir heyecan vermiş görünüyor. Oyun sadece ilgi çekici içeriğe sahip değil, aynı zamanda çok güzel bir grafik platformuna sahip. Bu kesinlikle her oyuncunun ilk görüşte ona aşık olmasını sağlayacaktır.

Komplo

Oyuncunun görevi, tüm konukları memnun etmek için en yetenekli otel yöneticisi olmaktır. Dünyanın her yerinden insanlar eğlence, eğlence veya bazı önemli iş toplantılarına katılmak için uzak bir yere gidebilirler. Günün sonunda dinlenmek için en iyi oteli bulmak istiyorlar ve sizin de onları rahat ettirmeniz gerekiyor.

Oyuncular Grand Hotel Mania’daki çeşitli görev sistemi ile meşgul hissedecekler, ayrıca her görev yalnızca belirli bir zamanda gerçekleştiği için aynı anda yarışmak zorunda kalacaklar.

Grand Hotel Mania v1.17.5.0 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum Süreci İçin Basit Adımlar

  • Grand Hotel Mania Mod APK’sını tüm yeni Android sürümlerine şu şekilde yükleyebilirsiniz:
  • Grand Hotel Mania APK dosyasını indirin.
  • Dosya tarayıcı uygulamasını kullanarak indirme klasörünüze gidebilir veya mobil tarayıcınızda tamamlanmış indirmeyi tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.
  • Android, uygulamayı yüklemek için dosya tarayıcınıza veya web tarayıcınıza izin vermenizi isteyecektir. İzni verin, sizi kurulum ekranına geri götürecektir. Değilse, tekrar denemek için izin verdikten sonra indirme klasörüne geri dönün.
  • Uygulama yüklenecek!

Oynamak

Bir yönetici olarak oyuncu, günlük iş için uygun planını oluşturabilir. Daha fazla personel kiralayabilir, oteli genişletebilir ve bazı önemli müşteriler için öncelikli bir hizmet programı belirleyebilirsiniz.

Okumak  The Fishercat v4.1.6 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Oyunun içeriği küçük bir alanla sınırlı değil, aksine oyuncuların dünyayı dolaşmasına, farklı yerleri keşfetmesine ve sayısız çekici misafirle tanışmasına olanak tanıyor. Makarna, kahve, yeşil çay, pizza, suşi veya misafirlerin siparişleri ne olursa olsun lezzetli yemekler hazırlamayı unutmayın.

Sezgisel kontroller

Bir macera oyunu olan Grand Hotel Mania Para Hileli Mod Apk, tüm oyuncular için basit bir kontrol mekanizmasına sahiptir. Monia ve Ted yöneticilerinin talimatlarını takip ederek, sadece birkaç tıklama ile görevleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Karakterin tahsis edilen yere taşınmasını kontrol etmek için ekrana tıklayın, ardından oyun her farklı odadaki müşterilerin ihtiyaçlarına dikkat gösterecektir.

Oyuncunun görevi, bu ilgiyi olabildiğince çabuk sürdürmektir. Geç kalırsanız şansınızın kaybolacağını unutmayın. Talep üzerine hizmet verilmeyen bir müşteri kesinlikle mutsuz hissedecektir.

Gibi biriktirmek için müşterileri memnun edin

Müşterilere her hizmet sunulduğunda, oyunculara “beğeni” öderler. Mümkün olduğu kadar çok “beğeni” toplamaya çalışın çünkü bunlar iş faaliyetleriniz için faydalı olacaktır.

Öğelerin kilidini açmak ve diğer birçok yerde otel zincirlerini genişletmek için kullanılabilirler, böylece oyuncular daha fazla müşteri çekebilir ve daha fazla kar elde edebilir. Oyuncular, madeni para ve değerli taşlar kullanarak bir seviyeyi tamamlama sürecini hızlandırabilir.

Çok fazla görev yapmanıza gerek yok ve yine de yeni seviyelerin kilidini açabilirsiniz. Tabii ki, madeni para veya mücevher kazanmak kolay değil.

Yeni özellikler

Grand Hotel Mania, ilk yayınlanan sürümle karşılaştırıldığında, güncellemelerde birçok yeni özellik ekledi.

Spesifik olarak, mevcut oyun, oyuncuların tüm deneyim sürecini gözden geçirmesine izin verdiği için daha yüksek bir oyuncu etkileşimine sahiptir. Bu sayede birçok oyuncunun beklediği hoş anıların saklanacağı bir yer olacak.

Ayrıca oyuna Fransızca, Almanca ve İngilizce entegre edilmiştir. Bu onu kesinlikle dünyanın birçok farklı ülkesindeki oyuncu topluluğuna yaklaştırır.

Okumak  MAD FUT 22 v1.0.20 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Yeni taze 3D grafikler

Birçok farklı oyun denememe rağmen Grand Hotel Mania Para Hileli Mod Apk’nın sunduğu grafik kalitesinden gerçekten çok etkilendim. Aslında tasarım stilinde özel bir şey değil ama karşılığında oyun geçişi, bağlamı, karakterlerin görüntülerini, nesneleri ve diğer birçok ayrıntıyı tanımlamada çok başarılı.

Ayrıca, oyundaki renkler çok çeşitli, parlak ve güzel efektler, deneyim alanını çok çekici kılıyor. Yukarıdaki faktörler sayesinde Grand Hotel Mania, mobil cihazlarda denemeye değer eğlenceli macera oyunlarından biri olacağından emin olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular / İnsanlar da soruyor?

S: Grand Hotel Mania mod APK’sini indirmek ve oynamak güvenli mi?
Evet, bu akıllı telefonunuza indirmek ve oynamak için %100 güvenli bir oyundur.

S: Grand Hotel Mania mod APK’sini bilgisayarımda nasıl oynarım?
Bunu BYB PC’nizde oynayabilir ve PC’nizde BlueS tacks gibi geçerli bir android öykünücüsü edinebilirsiniz.

S: Grand Hotel Mania mod APK’sını nasıl çalıştırabiliriz?
Bu oyunu oynamak zor değil. Bu oyunun kontrolleri ekranda gösteriliyor ve arabanızın gitmesini istediğiniz yönlere göre bunlara basabiliyorsunuz.

S: Grand Hotel Mania mod APK’sında nasıl sınırsız para kazanabilirim?
Bu oyun değiştirilmiş bir versiyondur, yani tek kuruş ödemeden sınırsız kaynağa sahip olacaksınız.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top