Home » Grow Castle – Tower Defense v1.35.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Grow Castle – Tower Defense v1.35.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

 Grow Castle – Tower Defense  Tanıtımı

Günümüzde kule savunma oyunları çok popüler. Oyun topluluğundan çok ilgi görüyorlar ve sizi de içerebilirler. Grow Castle – Tower Defense Para Hileil Mod Apk – Bu kategorinin bir parçası olun. Eğlence sağlamak ve oyuncuların taktik yeteneklerini kullanmak olmak üzere iki ana hedefle geliştirilmiş basit bir oynanışa sahiptir.

Komplo

Grow Castle – Tower Defense Para Hileil Mod Apk, canavar ordularının istilası hakkında bir başlangıç ​​hikayesine sahiptir. Krallığınız bir sonraki seçilen hedeftir. Yakında yıkım olacak, ama neyse ki bu konuda uyarıldınız. Ancak, krallığın kuvvetleri çok zayıftı, bu nedenle üslerin çoğu ele geçirildi. Şimdi, kalan son üs kale. Düşmanlarınızla bir kez ve herkes için karşılaşacaksınız.

Grow Castle – Tower Defense v1.35.3 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

1. Grow Castle – Tower Defense Para Hileil Mod Apk İndir’i başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın.
2. İndirme işlemini başlatmak için Tamam’ı seçin.
3. İndirme işlemi tamamlandığında oyun yükleme sayfası açılacaktır.
4. “Yükle”yi seçin, tarama ve kurulum işlemi android cihaz tarafından tamamlanacaktır.
5. Oynamanın keyfini çıkarın

Oynamak

Diğer savunma oyunlarında olduğu gibi, tek göreviniz, her düşman saldırısı dalgasından sonra kulenizin hala ayakta olduğundan emin olmaktır. İlk dalgada her şey çok basit görünüyordu. Sistem, birim ekleme ve oyunun nasıl çalıştığı hakkında bazı talimatlar verir. Düşmanlar sürekli ekranın sağ tarafından geliyor ve yoldaki her şeyi yok ediyor. O dalganın süresi bitene kadar onları yok edeceksin.

Zafer durumunda, bir sonraki dalga daha fazla düşmanla açılır. Bu, zorluğun kademeli olarak arttığı anlamına gelir. Savunma ne kadar uzun olursa, canavarların hız ve güç dahil güçleri o kadar yüksek olur. Bu nedenle, uyum sağlamak için de güçlenmeniz gerekir. Ana kuleyi yükseltmeyi, yeni birimler almayı ve yan kuleler inşa etmeyi düşünebilirsiniz.

Okumak  Ramboat - Shooting Action v4.2.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Takımyıldızlara gelince, yukarıda bahsettiğim gibi iki tür vardır: birincil ve ikincil. Kule, düşmanlardan korumanız gereken hedeftir. Belirli bir süre içinde yok edilirlerse oyun hemen sona erer ve bir önceki dalgadan tekrar oynamak zorunda kalırsınız. Ana kule, birçok askeri birliği barındırabilmesi ve birçok özel beceriye sahip olması nedeniyle bazı özel avantajlara sahiptir.

Ayrıca, HP ve MP’yi artırmak için yükseltilebilir. Ayrıca, ekstra kulenin yalnızca bir yeteneği (her biri farklı bir beceriye sahip) ve birimleri yerleştirmek için yalnızca bir yeri vardır.

Düşman tarafında ise sürekli güçleniyorlar. Belirli bir zamanda, patronlar görünecektir. Büyük, daha fazla HP’ye ve müthiş bir yok etme gücüne sahip. Kule sürdürülemez hale gelmeden önce ordunuzun saldırılarının yeterince hızlı olduğundan emin olun.

Ancak, patron en korkunç şey değil. Karşılaştığınız canavarlar hızla büyüme eğilimindedir. Hatta kuleler inşa ederler ve kendi cadıları vardır. Saldırı hızını, savunmayı artırmak ve hatta büyük ejderhaları savaş alanına getirmek için sürekli büyüsünü kullanıyordu. Bu, gelecekte karşılaşacağınız zorluklara dair bir uyarıdır.

birimler

Şu anda Grow Castle – Tower Defense Para Hileil Mod Apk, taktiklerinizi özgürce özelleştirebilmeniz için 120 adede kadar birime sahiptir. Her birinin özel becerileri ve farklı etkileri vardır. Örneğin, büyücüler düşmanları dondurabilir, büyücüler fırtınalar yaratabilir ve Stoner düşmanlara büyük taşlar fırlatabilir. Üstelik saldırı mesafesi, hasar ve deneyim puanları tamamen farklı. Hadi bu oyunda öğrenelim!

Basit grafikler ve efektler

Görüldüğü gibi Grow Castle – Tower Defense Para Hileil Mod Apk sadece oynanış olarak değil grafik olarak da karşımıza çıkıyor. Karakterlerin yüzleri yoktur, sadece şekilleri vardır. Ancak bu, tasarım ekibinin bu oyuna ilgisizliğinin olduğu anlamına gelmez. Saldırılarda daha çok patlama veya büyü etkilerine odaklanırlar. Genel olarak, çekici ve yine de sizi ilginç hissettiriyor.

Okumak  Soul Knight v3.3.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Diğer bazı özellikler

Gerçek bir meydan okuma istiyorsanız, sonsuzluk moduna katılın. Burada savaş uzun süredir devam ediyor. Ayrıca, loncanızı kurabilir ve üyeler toplayabilirsiniz. Sömürge bölgeleri inşa edin, madeni para kazanmak için madencileri işe alın.

LAB odasından yeni kahramanlar geliştirin ve oluşturun. Büyümek ve güçlenmek için her şeyi yapmalısın. Gerçek zamanlı sıralamalar sistemdeki her bir oyuncuyu değerlendirecek ve üzerine isminizi yazma şansınız olacak mı?

Grow Castle – Tower Defense Para Hileil Mod Apk versiyonu

MOD Özellik

Sınırsız Para (Altın/Kristal/Beceri Puanı): Taktiklerin yanı sıra kuleleri ve okçuları yükseltmek kalenizi korumanın en kolay yoludur. Grow Castle – Tower Defense Para Hileil Mod Apk sürümü miktarı ile sınırsız olarak rahatça yükseltebilirsiniz. Üstelik kullanırken para azalmaz.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top