Home » Harry Potter: Hogwarts Mystery v3.8.1 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Harry Potter: Hogwarts Mystery v3.8.1 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

giriş

Harry Potter: Hogwarts Mystery Para Hileli Mod Apk, rol yapma kategorilerindeki en iyi macera ve eşli oyunlardan biridir. Harry Potter hikayelerini herkes bilir. Hikayeler ve filmler birçok gizem içerir.

Hikayenin sonuna kadar her kullanıcı cehennemdeymiş gibi hissedebilir. Hikayenin gerçek yazarı bir büyükanne. O büyükanne Harry Potter yazıyor. Şimdi dünyanın her yerine gideceksin. Hollywood medyasının yayınladığı birçok film ve dizi var. Bu hikayeden birkaç çizgi dizi de yayınlandı.

Harry Potter: Hogwarts Mystery Para Hileli Mod Apk aynı hikayeye sahip olduğu için oyunun hikayesinden bahsetmeye gerek yok. Ayrıca Harry Potter romanlarının hayranıyım ve tüm serileri bitirdim. Gelecek dizileri ve filmleri bekliyorum.

Diğer korku oyunlarıyla karşılaştırıldığında bu, Google Play Store’daki en havalı ve en sıcak oyundur. Oyun, ünlü Game Of Thrones ekibinden çıkışını tamamladı. Bu muhteşem oyunu Android cihazlarda yayınlayacaklar. Bu oyunun içeriği en ünlüsüdür ve sonsuz hikayeleri vardır.

 

Harry Potter: Hogwarts Mystery v3.8.1 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Harry Potter: Hogwarts Mystery Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur

Android cihazlar hakkında çok az bilginiz varsa, uygulama indirmek ve yüklemek çok da önemli değil. Ancak kurulu olan apk dosyasının kurulum süreci ile ilgili herhangi bir karışıklık olursa aşağıdaki rehberi takip etmenizi öneririm.

Adım 1: İlk olarak, yukarıdaki İndir düğmesine tıklayın. Bundan sonra,Harry Potter: Hogwarts Mystery indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Adım 2: Şimdi birkaç saniye bekleyin ve ardından Şimdi İndir düğmesine tıklayarak apk örneğini bulun. İndirme işlemi hemen başlayacaktır.

Adım 3: Bir sonraki adımda, cihazınızın dosya yöneticisine gidin ve indirilen Harry Potter: Hogwarts Mystery dosyasını bulun.

Adım 4: Yükle düğmesine basın ve sınırsız oyun kaynaklarının keyfini ücretsiz olarak çıkarın.

Not: Kurulum hatalarından kaçınmak için Ayarlar seçeneğine tıklayarak tüm 3. taraf uygulama izinlerini etkinleştirmeyi unutmayın. Ayrıca, orijinal sürümünü daha önce akıllı telefonunuza yüklediyseniz, önce onu indirmeniz gerekecektir. Aksi takdirde kurulum hataları ile karşılaşabilirsiniz.

Büyü ve büyücülük

Harry Potter MOD APK, birçok farklı türde nesne ve oyun hikayesi içerir. Kullanıcı yeni başlıyorsa, bu oyunu anlamak için biraz zaman harcamalıdır. Okulda tehlikeli olan her şey oluyordu.

Okumak  Last Heroes: Zombie v1.6.8 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Tüm korku düşmanlarını yenmeniz gerekiyorsa, öğrenmeniz gerekir. Öğrenmek, oyuncular için en önemli şeydir ve büyü oluşturmak için kitap öğrenmek. Büyüler sizi beladan ve kritik durumlardan uzak tutmaya yardımcı olur. Daha fazla güç için güçlü iksirler hazırlamanız gerekir. Bu, oyuncunun ekstra güç kazanması için yararlıdır.

Harry Potter MOD APK, heyecan verici ve korku senaryolarına sahiptir. Geliştirici, oyunun her senaryosunu korkuyla çekti. Sihir yalnızca büyü ve iksir oluşturmanıza yardımcı olur.

Büyüler ve duruşlar gibi yeni öğelerin kilidini açmak için sağlanan tüm görevleri tamamlayarak. Kullanıcının mevcut seviyeden seviye üzerinden doğrudan yapabileceği konumların kilidini açın.

Oyunda gerçek bir Harry Potter olmak için her fırsattan yararlanın ve birçok şey öğrenin. Hogwarts’ta öğrencileriniz için özel bir yer belirleyin.

Bulmacalar ve maceralar

Harry Potter: Hogwarts Mystery MOD APK birçok mezar ve macera malzemesi içerir. Her görevin her başarısı ile beceriniz artar. Hogwarts’taki gizeminizi araştırmak için becerileri kullanın.

Yazının başından beri oyunun birçok gizemli gizli nesne içerdiğini söylemiştim. Tüm gizli nesneleri çözmelisiniz. Örneğin, gizemli gerçeği bulmak için bir bulmacayı çözmelisiniz. Kasaların kilidini açmak için verilen bulmacayı tamamlayın. Bulmacayı doldurduktan sonra, kardeşin her seviyede kaybolmayı görecek.

Harry Potter MOD APK’da, kullanıcı her şeyi dikkatlice seçmelidir. Çünkü oyunda kullanıcı tercihleri ​​önemlidir. Her seçeneği seçmeden önce dikkatlice düşünün. Kullanıcı yanlış seçeneğe tıklarsa, sorunu sizin için ortaya çıkaracaktır.

Büyücülük dünyasına girin

Tüm Harry Potter MOD APK uygulaması, birçok gizemli gizli nesne içerir. Her sihirbaz aşaması oyunu büyülü nesneler içerir.

Büyücülük dünyasına girerken, oyundan birçok büyülü mistik nesneyle karşılaşmanız gerekiyor. Bu aşamaları tamamlamak ve sınırsız beceriler kazanmak için sürükleyici etkinliklere katılın.

Quidditch meydan okumalarını oynayın ve her meydan okumayı tamamlayarak sınırsız ödül ve beceri kazanın. Her etkinliği tamamladıktan sonra sınıf arkadaşlarında ev kupası kazanmak için meydan okuyun.

Okumak  Chicken Gun v2.5.05 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Harry Potter: Hogwarts Mystery MOD APK’nın etkinlikleri çoğunlukla sınıf arkadaşlarınızın öğrencileriyle düzenlenir. Etkinlikleri tamamlayarak ev sahibi kupalarla.

Ruh Emiciler birincil rakiplerinizdir ve yeteneğinizi yenilgiye hazırlamanız gerekir. Oyuncu karakterini canlandır ve Ruh Emiciler için hazır ol. Never gibi yaratıklar yaratmak için yeni arkadaşlar edinin.

Büyücülük dünyası birçok gizemli ve heyecan verici şeyle doludur. Diğer korku oyunlarıyla karşılaştırıldığında, bu oyun rol yapma gerektiren heyecan verici eğlenceleri sever. Seviyenin sonuna kadar, kullanıcıların rol yapma karakterleri olarak oynamaları gerekir.

Yeni arkadaşlar edin

Harry Potter: Hogwarts Mystery Para Hileli Mod Apk, arkadaşlık özelliği ile birlikte gelir. Bu arkadaş sistemi sadece sosyal medya ve sosyal platformlarda mevcuttur. Ancak bu oyunda yerleşik bir arkadaşlık sistemi var.

Bu özellik sayesinde yeni arkadaşlar edinebilir ve iş arkadaşınızı arkadaş olarak seçebilirsiniz. Kullanıcılar, sınıf arkadaşlarıyla arkadaş olduktan sonra, mesajlar yoluyla sevgiyi ve bilgiyi keşfedebilir.

Arkadaşlarınızla görevlere başlayın ve doğrudan kullanıcının arkadaşlarıyla konuşun. Rakipler oluşturmak için sanal hayatta arkadaşlar edinin.

Karakter özelleştirme

Harry Potter MOD APK, özel özelliklere sahip bir karakter sistemi içerir. Bu herkes için kullanmak harika. Bu özellik, benzersiz tasarımlar yapabilen kullanıcılar için karakter özelleştirmesi sağlar.

Sanal karakter hiçbir seviyede oynamaya uygun değildir. Bu yüzden oyun geliştiricisi harika bir kişiselleştirme özelliği sunuyor. Karakterinizi mevcut öğelerle özelleştirin. Saç stilleri, renkler vb. gibi birçok kişiselleştirme stili mevcuttur. Ayrıca giyim ayarlarını seçin ve benzersiz bir karakter yaratın.

grafik

Harry Potter: Hogwarts Mystery MOD APK pürüzsüz grafiklere sahip ve senaryo 80’ler gibi görünüyor. Her klasik tasarım bir 3D grafik sisteminden oluşur. Grafik tasarımı görürken daha fazla kesinti yok.

Karakter ve rakip sihirli efektler kullandığında, kullanıcılar renkli efektleri görebilir. Her senaryo benzersiz bir 3D grafik sisteminden oluşur. Kullanıcılar seviyenin sonuna kadar asla sıkılmazlar.

Okumak  Deer Hunting Hunter v2.0.14 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

çözüm

Genel olarak Harry Potter: Hogwarts Mystery Para Hileli Mod Apk hakkında tüm detaylı bilgileri sizler için derledik. Birçok macera serisi ile bu harika oyun. Korku ve macera oyunlarını sevenler daha çok eğlenmek için bu oyunu deneyin.

Ayrıca geliştirici, oyunu rol yapma yöntemleriyle iş birliği içinde yaptı. Oyunun orijinal versiyonundan, ödül almak için can sıkıcı reklamlar göreceksiniz. İstenmeyen reklamlardan kaçınmak için MOD sürümümüzü deneyin. MOD sürümümüzü makaleye verilen bağlantıların altından indirin.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top