Home » Head Ball 2 – Football v1.183 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Head Ball 2 – Football v1.183 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Andrea Pirlo bir keresinde, “Kafamla top oynarım, bacaklarım sadece alettir” demişti. Bu orta saha oyuncusunu izleyerek, bu açıklamanın anlamını anlayacağız. Ancak Head Ball 2 Para Hileli Mod Apk’da bu ifade tam anlamıyla doğrudur. 2018 Dünya Kupası yaklaşıyor, bu bizim için komik futbol maçları oynamak için harika bir zaman, neden bu oyunu bugün denemiyorsunuz?

Head Ball 2 ​​hakkında

Eşsiz futbol oyunu

Dream League Soccer 2019 gibi oynadığınız diğer futbol oyunlarının aksine, sadece bir oyuncuyu kontrol eden 11 oyuncunun tamamını kontrol etmek zorunda değilsiniz. Tabii ki bu oyunda oyun sadece iki oyuncudan oluştuğu için diğer iki hedefi savunmak için. Savunmadan gol atmaya kadar her şeyi kendin yapmalısın.

Head Ball 2 – Online Football v1.183  Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Head Ball 2 – Online Football Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Head Ball 2 – Online Football Para Hileli Mod Apk
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.

kafanla futbol oyna

İlk olarak, rol yapma oyunları gibi kontrol etmek için bir oyuncu seçmelisiniz. Adı da her şeyi söylüyor, topa vurmak için kafayı kullanmanız gerekiyor. Oyunda oyuncular oldukça çılgın bir şekilde tasarlanmış, vücuda sahip değiller, ayakkabıya sadece koca kafa takılıyor ki bu da oyuncunun temel işleyişini gerçekleştirmeye yetiyor.

Gerçek hayatta olduğu gibi yıldız tarzından farklı olarak Messi ve Ronaldo gibi oyuncuları bu şekilde gördüğünüzde çok güleceksiniz.

Head Ball 2 Para Hileli Mod Apk’nin kontrolü de çok basittir. Bu, tekme, pas vb. düğmelerin kullanılması gerekmeyen ilk futbol oyunu olabilir. Top uçtuğunda, sadece topa dokunan oyuncuyu kontrol edersiniz ve top ters uçar. Top rakibin kalesine uçtuğunda 1 puan kazanırsınız. Oyunculardan biri üç gol atarsa, o kişi kazanır.

Okumak  Escape Masters v1.5.8 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Her maç sadece 10 saniye sürer, bu süre içinde kimse gol atmazsa, maç berabere sayılır. Bu oyunu çok ilginç buldum, fazla zaman harcamadan daha fazla eğlence getiriyor. Oyun, biraz şans kadar oyuncu becerisi ve el becerisi gerektirir. Kalabalığın tezahüratları arasında rakibin kalesine topa vurduğunuzda rahatlamış hissedeceksiniz.

Öne Çıkan Oyuncular

Head Ball 2 Para Hileli Mod Apk’de birçok farklı oyuncu var, böylece sevdiğiniz oyuncuların kartlarını toplayarak kilidini açabilirsiniz. Sadece bu da değil, bu oyuncuların özel yetenekleri de var ve bu her zamanki gibi sadece futbol değil.

Örneğin, bir oyuncu birkaç saniye içinde zorlu hale gelebilir, rakibini hareketsiz hale getirebilir veya bir aslana dönüşebilir, vb. Bu oyunda 18 farklı süper gücü keşfedebilirsin. Daha güçlü olmak için bu becerilerin kilidini açın, yükseltin ve geliştirin.

Grafikler ve ses

Bu oyunun grafiklerini gerçekten çok seviyorum. Yukarıda da bahsettiğim gibi oyuncular özel bir tarzda tasarlanmış. Aydınlatma sistemi ve kalabalık kalabalık ile stadyumun sıcaklığını hissedebilirsiniz. Ayrıca oyun, Facebook hesabınıza bağlanarak arkadaşlarınızı bir meydan okumaya davet etmenize de olanak tanır. Onlara Head Ball 2 Para Hileli Mod Apk’deki en iyi oyuncunun kim olduğunu söyle.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top