Home » Helicopter Escape 3D v1.7.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Helicopter Escape 3D v1.7.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Helicopter Escape 3D

Helicopter Escape 3D Para Hileli Mod Apk, Saygames’in bir aksiyon oyunudur. Oyunda tek göreviniz düşmanları vurarak rehinelere destek olmak ve arkalarındaki kalabalık düşmanlardan kaçmak. Helikopterle süper hız dünyasına girmeye hazır mısınız?

Oyunun garip yolu sizi şaşırtacak

Helicopter Escape 3D Para Hileli Mod Apk oldukça garip bir tarza sahip. Bir adam kaçırma veya saldırı var ve rehinelerin düşmandan kaçmak için umutsuzca yardıma ihtiyaçları var. Helikopterin camında sallanan ve kaçmaya çalışan rehineleri desteklemek için sürekli aşağıdaki düşmanlara ateş eden yetenekli bir silahlı adam olarak oynuyorsunuz. Tur, rehine helikoptere doğru koştuğunda ve helikoptere tutunarak ölümden kıl payı kurtulduğunda sona erer.

Helicopter Escape 3D Para Hileli Mod Apk ‘de düşmanlarınız 1001’den fazlasına sahipler, bazen gangsterler, hainler, düşman uşakları ve daha da kötüsü bir grup iğrenç zombiler… Sizi geri vuracak ve aşağıda koşan rehineleri tehlikeye atacak silahlı adamlar.

Elbette, rehineniz yolda vurulursa veya aşağıdaki bir grup düşman tarafından ezilirse oyun biter. Bu nedenle, durum ne olursa olsun, öncelik tüm düşmanları tek tek vurma hedefi değil, rehinelerin güvenliğidir.

Unutmayın, rehineyi vurmayın!

Helicopter Escape 3D v1.7.0 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Helicopter Escape 3D Para Hileli Mod Apk nasıl kurulur?

1. Helicopter Escape 3D Para Hileli Mod Apk dosyasını indirin.
2. Android telefonunuzda indirilen Homescapes dosyasını açın.
3. Yükle’ye tıklayın.
4. Yeni sürümü yüklemeden önce eski sürümü kaldırırsanız, tüm verilerinizi kaybedersiniz. Verilerinizi korumak için eski sürümleri asla kaldırmayın.
5. Sadece atladığı yeni sürümü yükleyin.

Panoramik bir görünümünüz ve birçok destek öğeniz var

Bu hızlı tempolu nişancı, üçüncü şahıs bakış açısını kullanır, bu nedenle sahneyi ve durumu tam olarak kavramak oldukça kolaydır (ancak ustalaşmak ya da iyi olmamak başka bir konudur). Bu bakış açısını seçmenin güzelliği, düşmanın görünüşünün tüm yönlerini gözlemlemek ve onun savaş kabiliyetini bilmekte de yatmaktadır.

Okumak  Eternium v1.5.73 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Daha önce de söylediğim gibi, kötü adamların sayısı ölçülemez olduğundan, daha da artacak ve daha hızlı koşacaklar, bu yüzden bunu yapmanın tek yolu rehinelere en yakın olana odaklanmak. Ve oradan, yavaş ateş edelim, tersini yapmak başarısızlığa yol açacaktır.

Tabii düşman karıncalar kadar çok ise keskin nişancı ne kadar iyi olursa olsun bir noktada gözlerini kapatıp vazgeçerler. Ama neyse ki, en tehlikeli durumlarda bir dizi düşmanı öldürmek için zekanız ve yaratıcılığınızla kullanabileceğiniz birçok şey var.

Örneğin birkaç kırmızı benzin bidonu var, düşmanların etraflarında olmasını bekliyorsunuz, sonra o tambura bir el ateş ediyorsunuz ve tüm düşmanlar aynı anda yok oluyor. Ya da su boruları yol kenarında birikir ve onları vurmak da boruların kaymasına ve bazı düşmanları ezmesine neden olabilir.

Veya zombilerin rehinelerin üzerine atladığı sahnelerde yol boyunca bazı harika öğeler olduğunda, bazı yavaş saatler görünecektir, bu saatleri çekerek rehineyi kurtarmak için zaman tanımak için zamanı sabit tutabilirsiniz.

Silahlarınız da yavaş yavaş yükseltilecek, bu yüzden çok fazla endişelenmeyin. Örneğin düşmanın silah tuttuğu sahnelerde kurşun geçirmez bir kalkanla donatılacaksınız. Kalkan kullanmak, ateş etmek için tabanca kullanmak ve aynı anda birçok şeyi manipüle etmek oyunun zorluğunu giderek daha korkunç hale getirecek.

Ama bu, dramayı hızlandırmak anlamına geliyor, değil mi? Daha sonraki sahnelerde, av tüfeği, uzun menzilli toplar ve hatta 3-4 düşmanlık bir grubu öldürebilen roket güdümlü el bombaları gibi seçim yapabileceğimiz birkaç yeni silahımız olacak.

Grafikler ve sesler

Grafikler çok basit, ancak efekt çok iyi. Örneğin, rehine bellidir, düşman ancak düşman tipi kadar belirsiz bir şekilde tanımlanabilir ve nişancı helikopterde bir silahla arkadan görülebilir. Ayrıntılı olarak orta ve makul ölçülülük, oyunculara arkalarındaki kalabalık düşmanlara odaklanmaları için yeterli zaman ve alan sağlar.

Okumak  Soul Knight v3.3.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Grafiklerin bence en önemli kısmı, manzaradan karakterlere ve beraberindeki detaylara kadar çekici renk şemaları. Karakterlerin hareketleri de oldukça akıcı ve ritmik. Düşman ekibi kalabalık, ama garip olan, hareketleri çok organize, bu yüzden bazen komik görünüyor.

Sesi çekici ve müziğin çılgın hızı da oyundaki düşman ordusunun korkunç seviyesiyle orantılı olarak artıyor. Bir fincan kahve olmadan duyularınızı sonuna kadar uyandırın.

Helicopter Escape 3D Para Hileli Mod Apk’nin MOD APK versiyonu

MOD Özellikler
• Sınırsız para
• Reklamsız

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top