Home » Hello Neighbor v1.0.b374 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Hello Neighbor v1.0.b374 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Hello Neighbor Para Hileli Mod Apk(v1.0.b374) + (MOD, Tam Kilitli) uygulamasının en son sürümünü indirmek istiyorsanız, doğru sayfaya geldiğiniz için tebrikler.

Bu sayfada, Hello Neighbor Android macera oyununu indirebilmeniz için hangi özel Hello Neighbor Android oyununun ve Mod Apk sürümünün size tek tıklamayla indirme bağlantısı vereceğini öğreneceğiz.

Hello Neighbor Mod Apk’nin özelliği nedir?

Hello Neighbor, bodrumda sakladığı korkunç sırları öğrenmek için bir komşunun evine gizlice girmekle ilgili gerçekten gizli bir terörist oyunudur. Sen liderlik et. O bahçe penceresinden tırmanmayı seviyor musun? Bir ayı pusu bekleyin. Kapıdan sızmak mı? Kameralar olacak. kaçmaya mı çalışıyorsun? Komşu seni alacak ve bir kısayol bulacak

Komşu sizi alacak ve ayrıca bir kısayol belirleyecektir. Bir gün şunlar olur ya da yeni bir komşunuz olur. Oysa ilk başta, bu adamın sende bir şeyler olduğunu hissediyorsun ve ikametgahı çok ses çıkardığı için her gece kendine daha çok güveniyorsun. Banliyö konutuyla bodrumda bir şeyler oluyor, belki de gerçekten bir şey.

Bodrumdaki bulmaca hakkında daha fazla bilgi edinin ve onu evine bölmeyi seçin. Yazar tinyBuild’in özel ve kişisel bilgisayardaki en sevilen terörist oyunu Hello, Neighbor’da ilerlemeniz için gerekenler bunlar, bugün resmi olarak Google Sharing’de ve App Store’da ücretsiz olarak.

Merak tek bir motive edici olabilir, ziyaretçilerin karakterle birlikte dünyada birçok şeyi keşfetmesine yardımcı olur ve karakterin terör filmlerinde bu kadar tehditkar olmasının ana nedeni de büyülenme olabilir. Komşunun yeni evine gizlice giren bir adamsın. Keşif prosedüründe, açıkçası, ona sizi şahsen görmesini söylerseniz işiniz biter.

Merhaba Komşu, bilgileri anında bulabilen ve kaydedebilen bir yapay zeka olabilir. Pencere bölmelerinden ertelerseniz, onu kapatırsınız. Bir sonraki hoş geldinizde, sonunda dikenli tellerle duvar öreceksiniz, bu durumda evin arkasından duvarlara tırmanın.

Okumak  Rumble Arena v2.3.4 Sınırsız Para Hileli İndir - Mod Apk

Video oyunu size binadaki eşyalarla sosyalleşme yeteneği verir, bu da bir kişinin komşunuzun dikkatini dağıtmasını sağlar. Bu mülkün içinde bir dolap ve hatta bir yatak gibi saklanacak birçok yer bulacaksınız.

 

Hello Neighbor v1.0.b374 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Hello Neighbor Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur

Android cihazlar hakkında çok az bilginiz varsa, uygulama indirmek ve yüklemek çok da önemli değil. Ancak kurulu olan apk dosyasının kurulum süreci ile ilgili herhangi bir karışıklık olursa aşağıdaki rehberi takip etmenizi öneririm.

Adım 1: İlk olarak, yukarıdaki İndir düğmesine tıklayın. Bundan sonra, Hello Neighbor indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Adım 2: Şimdi birkaç saniye bekleyin ve ardından Şimdi İndir düğmesine tıklayarak apk örneğini bulun. İndirme işlemi hemen başlayacaktır.

Adım 3 : Bir sonraki adımda, cihazınızın dosya yöneticisine gidin ve indirilen Hello Neighbor dosyasını bulun.

Adım 4: Yükle düğmesine basın ve sınırsız oyun kaynaklarının keyfini ücretsiz olarak çıkarın.

Not: Kurulum hatalarından kaçınmak için Ayarlar seçeneğine tıklayarak tüm 3. taraf uygulama izinlerini etkinleştirmeyi unutmayın. Ayrıca, orijinal sürümünü daha önce akıllı telefonunuza yüklediyseniz, önce onu indirmeniz gerekecektir. Aksi takdirde kurulum hataları ile karşılaşabilirsiniz.

Hello Neighbor Mod Apk’nin İnanılmaz Yeni Özellikleri

Merhaba Komşu’nun tadını çıkarırken akılda tutulması gereken bir nokta, onu asla tekrarlamamaktır ve aptal görünümünden dolayı şimdiye kadar ne yaptığınızı hatırlayacaktır, aslında bugün sadece iyi bir insan olabilir.

Onları elde etmek için malzemelerle eşleşen bulmacaları düzeltmelisin. Merhaba Komşunun eşyaları, daha önce The Burbs (Ray Peterson olarak Tom Hanks) olarak adlandırılan bir korku filmi gibi. Şu anda, maç kişisel olarak dağıldı. Manzara 3 ve 1’de, yasadışı veya daha doğrusu, oyuncunun görevi her zaman evinizi bölmek ve piyasada neler olup bittiğini görmek ve aynı zamanda ona sızmak olacaktır.

Okumak  Kill Shot Bravo v9.6 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

İkinci sahnede ise evinizden çitlerle çevrili hale gelmeniz ve zorlu operasyonlar ya da operasyonlar yapmanız gerekiyor. Unutmayın ki, bir yabancı her uyandığında, ikamet ettikleri yere eğlenceli bir emekle girmeyen gerçekten iyi bir komşu vardır.

“Seni yakalamasına izin verirsen ne olacağını gerçekten bilmiyorum. Orada ve resimler kesinlikle kilit bir unsur. Birçok oyuncu Hello Neighbor Para Hileli Mod Apk’un parlak ve canlı görüntüleri tarafından kandırıldı.

Bir korku olmasına rağmen maç kasvetli olmasa da, büyükanne gibi lanet olsun, bu yüzden, diğer yandan, bu maçın resimleri beni gerçekten çocuklar için bir maç gibi hissettirdi.

Ancak sonuçta maçın sonuçları sizi gerçekten korkutan bir şey. Her an, her saniye bu komşunun evinde bu oyuncunun stresine karşı.

Hırsız gibi hissediyorum ama bu müşteri sadece sıradan bir sahip değil, anonim ya da gerçekten sadece bir katil. Özet Her zaman korkutucu ses ve grafiklere sahip olmasa da, Hello Neighbor MOD, gövdesinden atlamak istediğiniz kadar hızlı bir top oyuncusu nabzı oluşturabilir.

Bu maç gönülsüzler için değil ama bu durumda bağlantınızla ilgili olarak Hello Neighbor’u indirin, cesaretinizle savaşmak ve evinizin bu korkunç mahallede kişisel olarak arama yapmasına izin vermek istediğiniz hala doğru.

Hello Neighbor Para Hileli Mod Apk – Android cihazınız için bir komşunun sırlarını kolayca açığa çıkarabileceğiniz heyecan verici bir oyun. Farklı beklentiler arayın ve belki de görünmeden onun evinde olmak ve onu korkutmak her zaman sizin işiniz olacaktır. Ancak, rakibinizin eğitimli olduğunu ve kararlarının daha üstün olduğunu hatırlamak yardımcı olabilir ben yaptım.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top