Home » Hero Rescue v1.1.25 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Hero Rescue v1.1.25 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

hakkında sunum Hero Rescue

Hero Rescue Para Hileli Mod Apk, zorlu bulmaca unsurlarına sahip eğlenceli bir macera oyunudur. Dancingsorcerer’deki makalenin düzenli bir takipçisiyseniz, bu oyunun sunduğum Pull Him Out’a benzer bir oynanışa sahip olduğunu göreceksiniz. Kahraman Kurtarma size cesur bir kahraman olma, prenses kurtarma görevini yanınıza alma ve devasa hazineleri keşfetme şansı verecek.

Komplo

Hero Rescue Para Hileli Mod Apk, tanıdık “Princess Rescue Hero” içeriğiyle sahneyi yeniden yaratır. Bu oyunda akıllı bir kahraman olarak cesurca oynayacaksınız. Krallıktaki tek prenses, vahşi doğada bir kalede canavarlar tarafından hapsedilir.

Kahraman zavallı prensesi kurtarmak için yola çıkarken bir yandan da gizli hazineyi bulmaya çalışır. Ancak bu yol kolay değil çünkü kale saldırgan canavarlar tarafından korunuyor ve her yere binlerce tuzak yerleştirilmiş.

Hero Rescue v1.1.25 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Nasıl kurulur

1. “Hero Rescue Para Hileli Mod Apk” İndir
2. İndirme Apk’sını internet / wifi kullanmadan yükleyin.
3. Yükleyiciyi açın ve işlemi tamamlayın.
4. Android cihazınıza tamamen yüklenmesine izin verin
5. MOD APK’yı açın ve sınırsız ücretsiz kaynakların keyfini çıkarın.
6. Tebrikler, bugün Android cihazınıza Hero Rescue yüklendi, bu oyunu hackleyebilir ve keyifle oynayabilirsiniz. Bu mod gerçekten harika özelliklerle birlikte gelir, bu nedenle yukarıdaki adımlardan sonra modu indirin ve keyfini çıkarın.

Oynamak

Hero Rescue Para Hileli Mod Apk’da kale bölümlere ayrılmıştır ve bölümler mandalla ayrılmıştır. Mandal çekildiğinde üstteki cisimler fiziksel kurallara göre düşecek veya hareket edecektir. Kalenin bölümleri hazineler, canavarlar veya lav ve su gibi tuzaklar içerebilir. Bu nedenle en uygun sıralama olan mandalların nasıl ve ne zaman söküleceğini hesaplamanızı gerektirir.

Okumak  Helicopter Escape 3D v1.7.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Her yanlış hesaplama her zaman hayat tarafından yönlendirilir. Kahramanınıza seviye başına sadece 3 can verilir. Ancak, yanlışlıkla üçünü de kullanırsanız çok gergin olmayın, çünkü başarısız olursanız, yine de o seviyeyi birden çok kez yeniden başlatabilirsiniz. Bu size başarılı olana kadar birçok yeni yöntem ve taktik deneme fırsatı verir.

Kahramanı kurtarmanın kontrolü de çok basit. Tüm seviyeleri tek parmağınızla kolayca temizleyebilirsiniz. Yalnız oynamak daha fazla deneyim ve zorluk getirecektir, ancak arkadaşlarınızla katılırsanız, engellerin üstesinden gelirken neşe iki katına çıkacak ve daha kolay olacaktır.

Seviyeler ve zorluklar

Hero Rescue Para Hileli Mod Apk size birçok ilginç zorlukla yüzlerce seviye sunuyor. Şu anda, Hero Rescue’nun yeni sürümü, kolay, orta ve zor arasında değişen 10 seviyeyi daha güncelledi.

Ancak bunların hepsi sizi tatmin etmeye yetmiyorsa yan modda bir dizi zorluk deneyebilirsiniz. 10 hazine seviyesi, 10 blok seviyesi, 10 kule seviyesi ve 5 kılıç seviyesi dahil olmak üzere bölünmüştür.

Elbette zorluk derecesi her türe göre değişir. Ancak sistem hepsini sürekli bir akışa bağlamaz, böylece yeniden başlatabilir veya istediğiniz seviyeyi seçebilirsiniz.

Genel olarak, Hero Rescue’nun ilk seviyeleri çok basittir ve tamamlanması sadece birkaç saniye sürer. Ancak öznel olmayın, karmaşıklık giderek arttığından, tuzaklar ve şüpheli faktörler sizi bekliyor. Yüzlerce seviye zihninize meydan okuyacak.

Örümcekleri öldürmek için çivi çekmek, canavarları ezmek için lavları soğutmak ve tuzakları etkinleştirmek gibi birçok farklı şekilde bölümleri tamamlamanız gerekecek.

Grafikler

Aynı türdeki diğer oyunlarla karşılaştırıldığında, Hero Rescue çok iyi grafiklere sahip. Kahraman, güçlü zırhı ve kızıl saçları ile çok çarpıcı bir şekilde tasarlanmıştır. Prenses ve Canavarlar da klasik bir tarzda titizlikle tasarlanmıştır.

Hero Rescue Para Hileli Mod Apk ayrıca ormandaki kaleden çorak çöle, buzullara kadar birçok farklı sahnenin kilidini açar. Zorluklar ve tuzaklar da haritanın fiziksel özelliklerine ve çevresel faktörlere dayalı olarak yaratıcı bir şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle sık sık bir duyguya neden olmaz.

Okumak  Arrow Fest v2.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Hero Rescue’nun MOD APK sürümü

Sınır Tanımayan Kalpler: Beklemek, sabrı olmayana neşe getirmez. APK MOD versiyonumuz bu sorunu tamamen çözecektir. Her başarısızlıktan sonra kalpler düşmez.

Sınırsız Para: Herhangi bir şey satın almak için çok paranız olacak.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top