Home » Hero Wars v1.116.508 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Hero Wars v1.116.508 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Hero Wars

Bildiğiniz gibi Throne Rush, telefonlarda ve Facebook platformlarında oldukça popüler bir oyundur. Bu, eskiden sevdiğim strateji oyunlarından biri, o kadar çok ki, daha fazla asker almak için birkaç Facebook klon hesabı oluşturdum.

Hero Wars’ın yanı sıra oyunun Facebook’ta da çok sayıda oyuncusu bulunuyor. Ayrıca oyun birçok olumlu yorum da alıyor ve dünyanın her yerindeki oyuncular tarafından seviliyor. Bu oyunu ilk kez duyuyorsanız, lütfen Hero Wars ve bu oyunun MOD sürümü hakkında bazı bilgilere bakın.

Bir hikaye

Hero Wars, Dominion’u işgal eden ve insanlığı yok etmek isteyen karanlık güçlerde geçiyor. Kahramanlar çağında, şer topraklarından gelen iblislerin elinden insanlığın barışını korumak ve savaşmak için ayağa kalkmaya hazır insanlar var. Ve sen dünyayı kurtarmak için savaşacak o kahramanlardan birisin.

Hero Wars v1.116.508 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Hero Wars Para Hileli Mod Apk nasıl kurulur?

1.Hero Wars Sınırsız Para Hileli Mod Apk dosyasını indirin.
2. Android telefonunuzda indirilen Homescapes dosyasını açın.
3. Yükle’ye tıklayın.
4. Yeni sürümü yüklemeden önce eski sürümü kaldırırsanız, tüm verilerinizi kaybedersiniz. Verilerinizi korumak için eski sürümleri asla kaldırmayın.
5. Sadece atladığı yeni sürümü yükleyin.

Oynamak

Hero Wars’daki oynanış çok basit. Tek yapmanız gereken kendinize güçlü bir ekip kurmanız ve şiddetli savaşlarda yer almanız. Karakterler otomatik olarak düşmana yaklaşır ve saldırır. Mana çubuğu dolduğunda, karakterin becerilerini serbest bırakabilirsiniz. Çok basit, değil mi?

Kazanmak istiyorsanız mantıklı taktiklere sahip olmalısınız. Karakterlerin becerilerinin kilidini açmak için doğru zamanı bulmak, büyük patronu yenmenin anahtarıdır. Takımınızı oluşturmak için 5 kahramanı birleştirin. Mükemmel bir kahraman yoktur, her karakterin farklı güçlü ve zayıf yönleri vardır.

Okumak  Egg Inc v1.21.2 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Bazı kahramanlar büyük hasar alır, diğerleri dayanıklılıkta güçlüdür ve bazıları tüm takımı koruyabilir. Takım seçimi ve düzenlemesi sizin için birçok farklı taktik açar. Ayrıca zorlu aşamaları oynarken kahramanınızı da yükseltmeniz gerekiyor.

Ekibinizi oluşturun

Kahraman Savaşlarında bir manga en fazla 5 üyeyle savaşabilir. Başlangıçta, sistemin varsayılan kahramanına sahipsiniz. Hero Wars karakter sistemi hala çok zengin. Ancak daha güçlü kahramanlar istiyorsanız, çağırarak toplamanız gerekir.

Bir kahraman çağırırsanız, bu, kahramanın zaten ekibinizde olduğu anlamına gelir. Savaşta topladığınız kaynakların birçok etkisi vardır, bu yüzden bunları uygun şekilde kullanın ve israftan kaçının. Dominion diyarına kahramanları çağırmanıza yardımcı olabilir.

Kahramanlarınızı yükseltin

Bir RPG olarak, kahraman yükseltme özelliği vazgeçilmezdir. Zindanın zorluğu artacak, bu yüzden onları daha kolay yenmek için kahramanların gücünü yükseltmelisin.

Ancak, gücü artırmak için her zamanki gibi bir yükseltme ise, çok sıkıcıdır. Kahraman yükseltildiğinde, görünüşü daha olgun. Özellikle yükselttiğiniz karakterin saç modeli, fiziği, kıyafetleri ve silahları istediğiniz seviyeye geldiğinizde değişecektir.

Efsanevi patronlarla savaşın

Normal hikaye moduna ek olarak, Hero Wars, kaynakları ve ödülleri kazanmanız için başka modlara sahiptir. Patron savaş moduyla, güçlü canavarlarla yüzleşebilir ve kahramanlar için yükseltmek üzere birçok kaynak toplayabilirsiniz. Savaşlar zorlu, ancak ödüller çok çekici.

Grafikler

Hero Wars grafiklerine gelince, tasarım chibi tarzında çok benzersiz. Belki de kahramanların harika olması gerektiğini ve Unity veya Unreal Engine gibi modern teknolojiler kullanılarak yaratılması gerektiğini düşünüyorsunuz. Ama bu sadece 2D grafikler. Ancak Nexters Global’in sevimli tasarımı birçok oyuncuyu kendine çekti. İnanmıyorsanız, geliştiricinin oyuncuya getirdiği benzersizliği görmek için kendiniz deneyebilirsiniz.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top