Home » Heroes Inc! v1.1.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Heroes Inc! v1.1.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Heroes Inc!: Marshmallow kahramanı dünyayı kurtarmaya gidiyor

Heroes Inc! Para Hileli Mod Apk  yayıncı Lion Studios’tan bir arcade oyunudur. Oyunda, dünyayı kurtarmak için kötü robot ordusunu yok etmek için her sahneden geçen gizli bir kahramansınız.

Hikaye çok klasik görünüyor. Ama ilk fotoğrafa şaşıracaksınız. Tahmin edebileceğimiz kadar çekici ve kahraman değil. Kendinizi silah ve zırh taşıyan yakışıklı ve cesur bir kahraman kahraman olarak mı düşünüyorsunuz? Hayır, tam olarak böyle düşünüyorsun, geliştirici öyle düşünmüyor.

Çok inandırıcı bir başlangıç, ancak kahraman çok hayal kırıklığına uğradı

Yeteneğin ve gücün olduğu sürece kahraman olacaksın. Bazen isim, stil veya görünüm önemli değildir. Kahramanlar Şirketi! Bana biraz mütevazi bir başlangıç ​​yapacak çünkü seçtiğiniz kahraman sadece renkli bir oyuncak bebek.

Çok komik görünüyordu ve şekerlemeleri hatırlattı. Her renkli kahramanın lazer atış, silahlı atış, füze atış gibi harika yetenekleri olduğuna katılıyorum…ama bu hayal kırıklığı yaratan bakış beni çok güldürüyor. Ve bu komik fark oynamaya başlamamı sağladı.

Heroes Inc! v1.1.4 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Heroes Inc! Para Hileli Mod Apk nasıl kurulur?

1. Heroes Inc! Para Hileli Mod Apk dosyasını indirin.
2. Android telefonunuzda indirilen Homescapes dosyasını açın.
3. Yükle’ye tıklayın.
4. Yeni sürümü yüklemeden önce eski sürümü kaldırırsanız, tüm verilerinizi kaybedersiniz. Verilerinizi korumak için eski sürümleri asla kaldırmayın.
5. Sadece atladığı yeni sürümü yükleyin.

Her yaş için basit ve eğlenceli oyun

İlk olarak, Heroes Inc Para Hileli Mod Apk ‘in olduğunu bilmeliyiz! Halka açık yerlerde kurulan oyun konsollarından ilham alan bir oyundur. Yani oynanıştan, oyunun kurallarından grafiğe kadar her şey minimize edilmiş durumda.

Okumak  Mario Kart Tour v2.10.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Süpermen olsanız, yüksek bir binayı kaldıracak kadar güçlü olsanız bile, yine de sadece “marshmallow”sunuz.

Batman veya Süpermen gibi “havalı” bir görünüme sahip değilsiniz, ancak yine de tüm düşmanlara karşı savaşabilirsiniz. Kontroller hakkında, karakterin sola ve sağa hareketini kontrol etmek için ekranın kenarlarına dokunabilir ve saldıracak kahramanı kontrol etmek için saldırı düğmesine dokunabilirsiniz. Bu kadar. Karmaşık bir şey yok, değil mi?

Oyunun başında kahramanınızı seçebilirsiniz. Aslında hepsi benzer bir görünüme sahip, sadece farklı renk ve silahlarla. Hareketlilik veya mermilerin nasıl ateşlendiği konusunda hiçbir fark yoktur. Herkesi hatırla, çok fazla bekleme.

Klasik hikaye, “yaratıcı” görünüm

Konusu uzun değil, sadece birkaç ardışık kelimeyle özetleniyor. Genel olarak, dünyamız agresif bir robot ordusunun saldırısı altındadır. Misyonumuz, tarihin en büyük süper kahramanlarından birini yaratmak, laboratuvarlar kurmak, farklı güçlerle deneyler yapmak ve ardından bu silahları düşmanlara karşı kullanmaktır.

Heroes Inc Para Hileli Mod Apk ! oynayın, sahnelerin tükenmesinden veya düşmanların tükenmesinden korkmayın. Sahneler neredeyse sayısız olduğu için düşmanlar sonsuzdur. Oyun basit bir grafik platformu üzerine inşa edildiğinden, oyun sahnesinin genişletilmesi ve çeşitlendirilmesi de kolay ve hafif hale geliyor.

Bu oyun ile istediğiniz zamanı öldürebilirsiniz. Kahramanımızın yolculuk sırasında yüzlerce silahın kilidini açabileceğinden bahsetmiyorum bile.

Sonsuz sayıda düşmanla yüzleşin

Heroes Inc! Para Hileli Mod Apk , Yine düşmanlardan bahset. Savaştığınız robot ordusu çok çeşitli ve çeşitlidir. Çeşitli tipler, boyutlar, şekiller ve renkler. Kahramanın görünümü bu botların görünümünden daha kötü olduğunda aşırı geliştirici yanlılığı olup olmadığını merak ediyorum. Her neyse, şampiyon olmak için dış görünüşe ihtiyacımız yok, değil mi?

Her şey kolay olsa bile yine de dikkat etmeniz gerekiyor çünkü birçok robot türü var ve karıncalar gibi kalabalıklar. Zorlukla düşman sizi birçok yönden kuşattı ve yalnız kaldınız. Savaşta birçok rolü olan birçok türde gelirler. Bazı robotlar vektörlerdir, çok fazla dayanıklılıkları vardır ve ölmeleri zordur.

Okumak  Sky Combat : Fighter Jet Games v8.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Arkalarındaki robotlar, sizi her an öldürebilecek lazer tabancası gibi silahlara sahip. Tuzakları ve düşmanları yenmek için yeteneklerinizi ve gücünüzü kullanarak her savaşta net bir stratejiye ihtiyacınız var.

Neyse ki, güçlü becerileriniz ve silahlarınız var

Ve bu arada, sadece robotları vurmaya odaklanmayın ve mümkün olduğunca çok altın toplamayı unutmayın. Ne kadar çok para olursa, silahları yükseltme şansı o kadar yüksek olur. Güçlü bir cephanelik, büyük robotları daha yumuşak ve daha basit bir şekilde yenmenize yardımcı olabilir. Ama sonuçta kendi başınasın ve hala bir hatmi kahramanısın.

Oyundaki müzikler çok heyecan verici ve tarzı biraz fütürist, robotlarla yapılan savaşlar için çok uygun. Artık grafiklerle ilgili bir şey söylemiyorum, çünkü fotoğrafa baktığınızda “minimalizm” seviyesini hayal etmeniz yeterli.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top