Home » Hexonia v1.1.37 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Hexonia v1.1.37 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Taktik oyunların hayranı mısınız? Düşünme yeteneğinizi ve taktiklerinizi ifade etmenize yardımcı olacak bir oyun mu bulmak istiyorsunuz? Size Clash of Clans veya Clash of Royale gibi bugünün popüler oyunlarından bazılarını verebilirim, size aynı uygarlık deneyimini yaşatan gelişmekte olan bir oyundur.

Hexonia Para Hileli Mod Apk, renkli grafiklere dayalı bir imparatorluk kurma strateji oyunu olmasıyla ünlüdür. Bu oyuna katılarak kendi başınıza güçlü bir imparatorluk kurabilecek ve mahalledeki krallıkları fethedebileceksiniz. İlk olarak, Hexonia’nın bağlamını ve hikayesini inceleyelim.

Oynamak

Bu Hexonia’da ayrıca bir krallığa sahip olma hakkına da sahip olacaksınız ve göreviniz krallığınızı inşa etmek ve güçlenmek. Nasıl güçlenirsin? Binalar inşa etmek, insanları çekmek, ekonomik kalkınma, bölgesel genişleme, kaynak aramak, … savaşla.

Bu yüzden yapmanız gereken ilk şey, komşu krallıklarla savaşmak için güçlü bir ordu kurmak. Başlangıçta size küçük bir ordu verilir. Ardından, daha fazla kaynak elde etmek için görevler yapmayı deneyin.

 

Hexonia v1.1.37 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Hexonia’ unuzu nasıl yüklenir: Sitemizden Android telefonunuzda veya tabletinizde oyun?

Hexonia oyunu APK dosyasını indirin ve ardından bunları takip edin

Adımlar:

Lütfen indirmelere gidin

  • Dosyalarıma veya dosyalarıma giderek cihazınızdaki indirmeleri açın
  • İndirdiğiniz APK dosyasını tıklayın.
  • İstendiğinde Yükle’ye tıklayın, indirdiğiniz APK dosyası cihazınıza yüklenecektir.

 

Telefon ayarlarını güncelleyin:

  • Telefonunuzun Ayarlar sayfasına gidin
  • Güvenlik veya Uygulamalara dokunun
  • Bilinmeyen kaynaklar kutusunu kontrol edin
  • Tamam ile onaylayın

Warrior, Archer, Cannon, Knight, Spearman, Swordsman, Bomber, Amiral, Knight ve daha fazlası dahil olmak üzere askeri birimlerin kilidi de kademeli olarak açılır. Hexonia, birlikleri gizleme yeteneği sağlar ve yeterli kaynağınız veya altınınız olduğu her zaman, daha fazla savaşma yeteneğine sahip olmaları için yükseltme yapmayı unutmayın.

Okumak  Manor Cafe v1.119.15 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Tanıtıldığı gibi, Hexonia Para Hileli Mod Apk medeniyete biraz benzer. Oyun süreci zor zamanlardan başlayacak. Ancak ne kadar uzun süre oynarsanız, dönem o kadar modern olacak ve teknolojiler her zaman kilidi açılacak ve güncellenecektir. O zaman savaştan yararlanmak için savaş gemileri, toplar ve daha yüksek teknolojili silahlar satın alabilirsiniz.

Oynanış açısından haritada geçen savaşlar altıgenlerden oluşuyor. Rakip ile etkileşime geçmek için hareket edecek veya becerileri seçeceksiniz. Ancak Hexonia bir strateji oyunu olduğu için her bir sıranızı da saymanız gerekiyor.

Hayatta kalma savaşı başladı. Onlarla savaşmayı ve krallığınızı geliştirmeyi planlamaya hazır mısınız? Hexonia’ya katılın ve deneyin. Her zorluk sizi bekliyor.

Hexonia Mod Apk’nin özelliği nedir?

Zaten strateji maçlarının hayranı mısınız? Şimdi hem inanç hem de yöntemler konusundaki becerinizi ifade etmenize yardımcı olacak bir kumarhane oyunu başlığı mı arıyorsunuz? Sizi, Clash of the Clans ve hatta Clash of all Royale gibi artık popüler olan bir dizi oyunla tanıştırabilirim.

Hexonia Mod’u indirin, tüm açık para ve para

Stratejileri ve düşünme yeteneklerinizi ifade etmeyi mümkün kılan bir oyun keşfetmeniz mi gerekiyor? Size Civilization ile tamamen aynı deneyimi sağlayan, Clash of the Clans ve hatta Clash of all Royale, gelişmekte olan bir spor gibi artık popüler olan bir dizi oyunla tanıştırabilirim.

Ixonia, canlı grafiklere göre imparatorluklar kurduğunuz bir strateji oyunu olmasıyla ünlüdür. Alemleri fethetme ve bir imparatorluk kurma gücüne sahip olacaksın. Bağlam bulalım ve Hexonia Para Hileli Mod Apk’yı dışarıda anlatalım.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top