Home » Hidden Hotel v1.1.71 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Hidden Hotel v1.1.71 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Hidden Hotel’i tanıyın

Kaybolan eşyaları bulun, oteli restore edin ve 7 yıl önce ortadan kaybolmanın sırrını keşfedin.

hikaye

Hidden Hotel Para Hileli Mod Apk , 7 yıldır kayıp olan büyük bir otel sahibi hakkında bir makale içeren kısa bir açılış sahnesi içeriyor. Tüm prestijli otel şimdi bir torununa devredildi. Sen o şanslı genç adamsın.

Aslında bunun adı şans mı değil mi bilmiyorum. Görünüşe göre gittiğiniz yer artık otel olarak adlandırılmıyor. Sadece insanlar için olmayan büyük, eski, dağınık ve kirli bir bina.

O kaosun ortasında duran uşak Oliver ortaya çıktı. Selamlaştıktan sonra uşak otelin karşılaştığı zorluklardan bahsetmeye başladı. Aynı zamanda bu oteli yenilemek için yapmanız gerekenleri de hatırlatıyor.

Neredeyse, Oliver ne isterse yaparsın, çünkü şu anda gerçekten istediğin oteli yeniden başlatmak ve büyükbabanın tuhaf ortadan kaybolmasıyla ilgili sırrı deşifre etmek.

Hidden Hotel v1.1.71 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Nasıl kurulur

  1.  “Hidden Hotel Mod Apk” indirin.
  2.  İnternet/wifi olmadan apk indirmeyi kurun.
  3. Yükleyiciyi açın ve işlemi tamamlayın.
  4. Android cihazınıza tam olarak yüklenmesine izin verin
  5. Mod apk dosyasını açın ve sınırsız ücretsiz kaynakların keyfini çıkarın.
  6. Tebrikler! Artık Android cihazınıza Hidden Hotel Mod’u yüklediniz.
  7. Onunla oynamanın keyfini çıkarın. Bu mod gerçekten harika özelliklerle birlikte gelir, bu nedenle yukarıdaki prosedürden sonra modu indirin ve keyfini çıkarın.

Bu ne tür bir oyun? nasıl oynanır?

Bir macera oyunu olarak Hidden Hotel Para Hileli Mod Apk diyebilirsiniz, bug değil gizli nesne veya simülasyon oyunu da diyebilirsiniz. Çünkü oyun her türle biraz karıştırılıyor, bu da harika bir macera yaratıyor, bu da oyuncular için ilginç ama aynı zamanda çok rahatlatıcı.

Okumak  Blades of Brim v2.18.2 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Oliver’ın talimatlarıyla, tamir edilecek eksik parçaları bulacak ve ardından şantiyede düzenleyeceksin. Daha sonra, kampüsün dışında da dahil olmak üzere bu büyük binanın farklı odalarında ve alanlarında bunu ve bunu yapmak için istekler alırsınız.

Özellikle oyun, otelin her köşesi için yeniden oluşturulan öğeleri manuel olarak seçmenize ve onu eski püskü bir yerden lüks bir tatil köyüne dönüştürmenize olanak tanır.

Oyun sırasında her iyi iş yaptığınızda bir inovasyon yıldızı alacaksınız. Daha fazla yıldız, daha soğuk şeyler birikecek. Ayrıca, bir şeyler ararken, mobilya satın almak için altınları almayı ve daha sonra onarımlar için ödeme yapmayı unutmayın.

Ne kadar çok zorluk geçerseniz, o kadar fazla deneyim puanı kazanırsınız. Bu nokta size daha hızlı hareket etmek gibi bazı özel yetenekler kazandıracak.

Tüm yıldızları topladığınız sürece oteli tasarlamaya ve yeniden şekillendirmeye başlayabilirsiniz. Aynı zamanda, tabii ki Oliver şunu ve bunu bulmak istediğinden şikayet edip duruyordu. Sadece her şeyi yap. Bu parayı kim sevmez ki?

Otelin renovasyonu sırasında her bir eşya için küçük veya büyük fark etmeksizin seçenekleriniz de olacaktır. Bütçenize ve estetik bakış açınıza göre otelinize en uygun olanı seçin. Beğenmediğiniz bir öğe varsa, başka bir öğeyle değiştirmek için ekstra ödeme yapabilirsiniz. Sadece para kaybedin, hiçbir şey kaybetmeyin.

Havuç ve sopa sana gelmeye devam ediyor

Bir süre konuşursak, nesne arayışının her şeyin anahtarı, karakter için en bol ve sürekli para kaynağı olduğunu görebilirsiniz. Ancak Hidden Hotel ‘de bir şeyler bulmak kolay değil.

Bilirsiniz, otel büyük, eşyalar küçük ve bir sürü dağınık şeyin arasında beklenmedik bir köşede. Bu nedenle oyun size zamanı artıran Booster saatler, gizli nesnelerin üzerinde parlayan fenerler veya sahneyi anında bir sonraki göreve kaydırma özelliği gibi çok faydalı destek araçları sağlamıştır.

Okumak  War of Rafts: Crazy Sea Battle v0.25.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Grafikler ve ses

Canlı, canlı renklere sahip net, ayrıntılı 2D görüntüler. Oyunun odak noktası, etrafındaki küçük ve büyük nesnelerdir, bu nedenle resim çok iyi yapılır. Her oda ve alan, otel tadilatınızda size çok ilham verebilecek kendi özellikleri ve stili ile farklı şekilde tasarlanmıştır.

Ses klasik, güzel fon müziği, oyun çok rahatlatıcı ve rahatlatıcı. Ancak her görevin bir zamanlayıcısı olduğunu unutmayın. Ses ve renkler üzerindeki etkilerin çoğu çok fazla değildir, ancak sizi her an Hidden Hotel Para Hileli Mod Apk dünyasına çekecek olan görüntünün detayı ve doğruluğudur.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top