Home » Hide ‘N Seek! v1.6.6 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Hide ‘N Seek! v1.6.6 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Hepimiz çocukken arkadaşlarımızla saklambaç oynardık, hatta belki şimdi. Yaşlandıkça onlarla tanışmaya doyamıyoruz, bu yüzden sizin için bir simülasyon oyunu yarattık – Hide N Seek! Para Hileli Mod Apk Bu oyunda ana karakterden kaçacak ve saklanacaksınız. Tüm eylemler labirent benzeri yerlerde gerçekleşir.

Asıl göreviniz, araştırmacıyı görmemek için oyun alanında hareket etmektir. Oyunu daha heyecanlı hale getirmek için rakiplerinizin görünür olmasını ve oyundan düşmesini sağlayabilirsiniz.

Anladığınız gibi, belirli bir zamanda herkesi bulan kazanır veya tam tersine tüm oyun gizlenir. Bugün için hangi tarafta oynamak istediğinizi her zaman seçebilirsiniz. Ara ya da saklan, seçim sana kalmış!

Hide ‘N Seek! v1.6.6 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Hide ‘N Seek! Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur

Android cihazlar hakkında çok az bilginiz varsa, uygulama indirmek ve yüklemek çok da önemli değil. Ancak kurulu olan apk dosyasının kurulum süreci ile ilgili herhangi bir karışıklık olursa aşağıdaki rehberi takip etmenizi öneririm.

Adım 1: İlk olarak, yukarıdaki İndir düğmesine tıklayın. Bundan sonra, Hide ‘N Seek! indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Adım 2: Şimdi birkaç saniye bekleyin ve ardından Şimdi İndir düğmesine tıklayarak apk örneğini bulun. İndirme işlemi hemen başlayacaktır.

Adım 3 : Bir sonraki adımda, cihazınızın dosya yöneticisine gidin ve indirilen Hide ‘N Seek! dosyasını bulun.

Adım 4: Yükle düğmesine basın ve sınırsız oyun kaynaklarının keyfini ücretsiz olarak çıkarın.

Not: Kurulum hatalarından kaçınmak için Ayarlar seçeneğine tıklayarak tüm 3. taraf uygulama izinlerini etkinleştirmeyi unutmayın. Ayrıca, orijinal sürümünü daha önce akıllı telefonunuza yüklediyseniz, önce onu indirmeniz gerekecektir. Aksi takdirde kurulum hataları ile karşılaşabilirsiniz.

Okumak  Into the Dead 2 Zombie Survival v1.49.0 Sınırsız Para Hileli İndir - Mod Apk

En iyi oyun?

Okul bahçesindeki Sakla ve Ara oyunlarını kim hatırlamaz ki? Çocukluğumuzda bize çok keyif veren en klasik oyunlardan biridir. Hide ‘N Seek’i yetişkin olarak da oynayabilirsiniz, ancak çocukken olduğu kadar eğlenceli değil.

Ancak artık Hide ‘N Seek’in keyfini mobil cihazınızda tekrar çıkarabilirsiniz. Elbette, bir çitin içinde saklanmaya çalışırken yüzünüze güneş almak ve dikenleri kesmek gibisi yok, ama yine de çok eğlenceli ve nerede olursanız olun onunla oynayabilirsiniz.

Gizle ve Ara APK oyna

Çocukluğunuzu tekrar ziyaret etmek istiyorsanız, Android cihazlar için Hide ‘n Seek APK’sını oynamayı deneyin – orta yaşlı meslektaşlarınız bir deli olduğunuzu düşünmeden oynayabilirsiniz. Ne yazık ki, yetişkinliğe ulaştıktan sonra gerçek olanı oynamak zordur (önce herkes sarhoş olmadıkça).

Hide ‘n Seek Para Hileli Mod Apk, siz ve diğer bazı çevrimiçi oyuncuların bir labirentte olduğunuz ve birinizin arayan olduğu basit bir 3D oyundur. Klasik kurallarla aynı. Tespit edilirseniz, arayıcıya katılırsınız ve herkes 30 saniye boyunca yakalanmaktan kaçınmalıdır.

Araştırmacının görevi kolay değildir. Etrafı araştırmak için koca bir labirenti olacaktı ve herkesin onu görebileceğini düşünerek onları çabucak yenmesi gerekecekti. Arayan elbette kimseyi göremez ama herkes görebilir.

Bu, oyunu bir arayıcı olarak etkili bir şekilde oynamak için saklanma yerlerini yakalamak için hareket etmeye ve yön değiştirmeye devam etmeniz gerektiği anlamına gelir.

labirent haritası

Harita, bol miktarda koruma sağlayan büyük bir labirenttir. Bu, saklanma yerlerinin yakalanmadan kaçmasını kolaylaştırır. Ama aynı zamanda yapılacak çok fazla yanlış dönüş olduğu anlamına da gelir.

Kendi ayaklarınız üzerinde durmaya çalışın ve mecbur kalmadıkça tek bir yerde kalmayın. Arayıcıya ne kadar zıt yönde hareket ederseniz, sizi görmekten kaçınması o kadar olasıdır.

Okumak  Blackmoor 2 v10.13 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Oyunu her zaman biraz farklı oynayabilir ve turun başında arayan kişiye yaklaşmaya çalışabilirsiniz – bu şekilde, daha az şüphelenirsiniz (neden ona yöneleceğinizden şüphelensin?). Ancak bu görüş çok risklidir çünkü çok çabuk yakalanmanız olasıdır.

Çevrimiçi oyna

Dünyanın her yerinden diğer insanlara karşı çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz. Ne yazık ki, henüz arkadaşlarınızı oynamaya davet edemezsiniz, ancak birçok kişi bu özelliği talep ettiğinden, gelecekte bir noktada eklemeyi umuyoruz.

Diğer oyunculara karşı oynamak, oyunu gerçek gibi hissettirirken, yapay zekaya karşı oynamak bir şekilde yanlış ve daha kolay geliyor. Dünyaya meydan okuyun ve çizgili olma tuzağına düşmemek için becerilerinizi gösterin.

Hide ‘n Seek Hileli APK – Sınırsız Para

hazır? Saklandığın yeri buldun mu? Hadi gidelim o zaman. Eğlenmek ve oyunlar oynamak ve saklanacak birçok yeri olan dev bir labirentte saklanmak ve aramak için dünyanın her yerinden gerçek insanlara süper eğlenceli oyunlara meydan okumak için şimdi Android için Hide ‘n Seek Para Hileli Mod Apk’sını indirin. ne bekliyorsun? Oyunu şimdi indirin. Eğlence!

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top