Home » Hill Climb Racing v1.50.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Hill Climb Racing v1.50.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Araba hayranı mısınız? Arabanızla dünyayı dolaşmayı mı hayal ediyorsunuz? Ya da trafikte kaybolan, zaman zaman biraz kıpırdanan kalabalık şeritlerde sıkışıp kalan saatleri unutmanız yeterlidir.

Sadece gaz pedalına sert basmak, herkesin hızını artırmak, arabayı garaja itmek, kendinizi koltuğa atmak için rahat hissetmek istiyorsunuz…

Hill Climb Racing Para Hileli Mod Apk, diğerlerinden farklı bir yarış oyunudur. Basit oynanışı ve kontrolleri (tek parmakla) nedeniyle Subway Surfer veya Flappy Bird gibi sonsuz koşu oyunlarına çok benzediğini düşünüyorum, bu oyundaki tek fark ve ana teması cılız arazi araçlarının aracı.

Oyun, Finli bir şirket olan Fingersoft tarafından 2012’de hem Android hem de iOS için ücretsiz olarak piyasaya sürüldü. Piyasaya sürüldüğü ilk yılda oyun hızla 100 milyondan fazla indirmeye ulaştı. Nisan 2018’de oyunun ikinci bölümünü yayınladılar ve bir milyar indirme sayısına da ulaştılar.. Ne kadar etkileyici bir sayı!

Hill Climb Racing v1.50.0 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Hill Climb Racing nasıl kurulur?

1. Hill Climb Racing Para Hileli Mod Apk dosyasını indirin.
2. Android telefonunuzda indirilen Hill Climb Racing dosyasını açın.
3. Yüklemek için tıklayın.
4. Oynarken iyi eğlenceler.
5. Yenisini yüklemeden önce eski sürümü kaldırırsanız, tüm verilerinizi kaybedersiniz. Verilerinizi korumak için eski sürümleri asla kaldırmayın. Sadece atladığı yeni sürümü yükleyin.

En iyi sürücü ol

Hill Climb Racing Para Hileli Mod Apk’e girdikten sonra, yetenekli ve hırslı genç bir sürücü olan Newton Bill adında bir adamın rolünü oynayacaksınız. Mevcut ilk jeep ile, onu yukarı ve aşağı sürmek, köprüleri geçmek, kayalık çatlaklar ve diğer birçok ortam gibi engebeli arazilerde kullanacaksınız.

Okumak  Sand Balls - Puzzle Game v2.3.5 Sınırsız Para Hileli İndir - Mod Apk

Aracın kontrol mekanizması çok basittir, aracı dengelemek için sadece hızlanma ve fren düğmelerini makul bir şekilde kullanmanız yeterlidir. Kulağa kolay geliyor, ancak arabanızın yerde zıplayan bir top gibi olduğunu hissedeceksiniz.

Bu bir arazi sürüş oyunu olduğu için yollar düz değil, sadece sürüş sürecindeki ufak bir hata arabayı döndürmeye yetiyor ve bu da kaybettiğiniz anlamına geliyor.

Bu oyunun temel amacı zorlu yarışları yenmek ve yolculuğunuzu tamamlamaya çalışmaktır. Yavaş hareket ederseniz, araziden daha kolay geçebileceksiniz, ancak bu çok zaman alıyor ve muhtemelen yol boyunca arabanızın yakıtı bitecek. Araba sürerken para toplamayı unutmayın. Madeni paralar, yeni arabalar veya gerekli aksesuarları satın almanıza yardımcı olacak önemli şeylerdir.

1001 ölü tür

Yarışlarda arabayı devirmek, kafayı kayaya çarpmak veya arabanın yakıtının bitmesi gibi farklı şekillerde birçok ölüm oluyor (nedeni kulağa çok komik geliyor ama olabiliyor). Yol boyunca dağılmış bol miktarda yakıt ve pil var, yolculuğunuza devam etmelerini sağlayabilirsiniz.

Yokuş tırmanışlarda hızınızı kontrol etmek çok önemli bir tekniktir. Bunu iyi yapmazsanız, araba dengesini kolayca kaybedecek ve devrilmesine neden olacaktır.

30’dan fazla araç

Oyuna başladığınızda Hill Climb Racing Para Hileli Mod Apk size bir jeep veriyor. Kullanmak istiyorsanız, sorun değil, ancak birkaç araba denemek daha eğlenceli. Paranızı bisiklet, kamyon ve hatta tank gibi diğer özel araçları satın almak için kullanabilirsiniz.

Her arabanın havada kolayca uçan hafif bir scooter veya yavaş ama sabit bir cip gibi farklı avantajları ve dezavantajları vardır. Yeni araba satın almanın yanı sıra gerekli aksesuarları temin ederek aracınızın performansını da artırabilirsiniz. Amortisör sistemi ve pahalı lastik, her inişten sonra aracınızı daha güvenli hale getirebilir.

Okumak  Brothers in Arms 3 v1.5.3a Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

haritalar

Hill Climb Racing oynarken çöl, tepeler ve ay gibi farklı ortamlara karşılık gelen birçok haritayı deneyimleyebilirsiniz. Her harita, üstesinden gelmeniz gereken farklı zorluklar ve zorluklar getiriyor. Basit 2D grafiklere sahip olmasına rağmen, oyun ortamı hala bir ev, bir ağaç veya çimleri yiyen birkaç sağım ineği gibi uzak sahnelerle oldukça canlı bir şekilde tasvir ediliyor.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top