Home » Hills of Steel v3.8.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Hills of Steel v3.8.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Hills of Steel Para Hileli Mod Apk’de tanklar arasında geçen çatışmalar oyunculara yaşadıklarında heyecan verecek. Oynanış oldukça anlaşılır ve sunduğu rekabet gücü nedeniyle her oyuncu buna bayılacak. Ayrıca, farklı tasarım ve güçlere sahip birçok tank türü bazen kurgusal başlıklardan türetilmiştir. Yani bu sizi oldukça etkili bir şekilde eğlendirecek bir oyundur.

Yoğun savaşları deneyimleyin

Hills of Steel’de oyuncular diğer tank askerleri ile bir maça girecek ve siz farklı özelliklere sahip silahlara sahip tankınız ile onları yok etmeye çalışacaksınız. Oyun içi tasarım, her oyuncunun bir sağlık barına sahip olduğu dövüş oyunlarına oldukça benzer.

Aynı zamanda oyun ortamı içerisinde hareket edecekler ve sahip oldukları şeylerle rakibi ortadan kaldırmaya çalışacaklardır. Oynanış oldukça anlaşılır ancak dikkat etmeleri gereken birçok şey olacak.

Oyuncular, basit ve erişilebilir düğmelerle karakteri 2 boyutlu bir ortamda kontrol edecekler. Oyundaki ortam düşündüğünüz gibi nispeten düz değil, ancak oldukça sert olacak.

Bu nedenle, nasıl hareket ettiğinize dikkat etmeniz gerekecek çünkü merminin özelliklerine bağlı olarak, fırlatmanın doğruluğu tankın konumundan etkilenecektir. Kontrol ettiğiniz tankın özelliklerini doğru ve akıcı bir şekilde hesaplamanız gerektiği söylenebilir.

Hills of Steel v3.8.0 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Hills of Steel’unuzu nasıl yüklenir: Sitemizden Android telefonunuzda veya tabletinizde oyun?

Hills of Steel oyunu APK dosyasını indirin ve ardından bunları takip edin

Adımlar:

Lütfen indirmelere gidin

  • Dosyalarıma veya dosyalarıma giderek cihazınızdaki indirmeleri açın
  • İndirdiğiniz APK dosyasını tıklayın.
  • İstendiğinde Yükle’ye tıklayın, indirdiğiniz APK dosyası cihazınıza yüklenecektir.

Telefon ayarlarını güncelleyin:

  • Telefonunuzun Ayarlar sayfasına gidin
  • Güvenlik veya Uygulamalara dokunun
  • Bilinmeyen kaynaklar kutusunu kontrol edin
  • Tamam ile onaylayın
Okumak  Golf Master 3D v1.36.0 Sınırsız Para Hileli İndir - Mod Apk

Farklı oyun modlarında kazanın

Hills of Steel Para Hileli Mod Apk’de, bu oyunda belirli bir ilerleme kaydetmenin bir yolu olan, sizin için doğru olan oyun modunu seçebilirsiniz. Bahsedebileceğimiz ilk mod, diğer oyuncularla tek başınıza karşılaştığınız ve kazanan olmaya çalıştığınız 1vs.1 savaş modudur.

Aynı zamanda, düşmana zarar verecek daha küçük mermiler attıktan sonra patlayacak silahlar olduğu için düşmana saldırmak için doğru yeri seçmek için iki kişi harita üzerinde özgürce hareket edebilir.

Zamanla, tankı kontrol etmek için belirli beceriler kazanacaksınız ve bazen yüksek becerilere ve tam gelişmiş silahlara sahipseniz savaş hızlı olacaktır. Aynı zamanda 2v2 maçlarda diğer oyuncularla maçlara da katılacaksınız, yani deneyim biraz değişecek ama yine de tamamen koordinasyona odaklanacak ve güçlü saldırılarla düşmanları ortadan kaldırmaya çalışacak.

Bu maçlarda rütbenizi yükseltebiliyorsunuz, bu da oyunda ilerlemeniz için motivasyon kaynağı oluyor. Ayrıca Survival adında bir başka mod daha var ve tam olarak ismiyle diğer oyuncularla karşılaşmayacaksınız ancak önünüze çıkan düşmanları ortadan kaldırmaya çalışacak ve en yüksek puanları elde etmeye çalışacaksınız.

Bu nedenle, tüm bu modlar, oyuncunun her farklı tank türü için özel bir beceri ve donanıma sahip olmasını gerektirir.

Farklı tank türlerinin kilidini açın

Her tank türü, bu oyunda bulacağınız belirli bir yeteneğe sahip olacak, ancak bu elde edilmesi kolay bir şey değil. Bazı maçlarda, sizin için tank parçalarını ve becerileri açan bir sandık alacaksınız. Yani belirli miktarda tank parçası elde ederseniz, farklı güç ve istatistiklere sahip tankları çağırabilirsiniz.

Tankın yükseltme arayüzüne tıkladığınızda, elektrikle çalışan mermileri ateşleyecek Tesla türü gibi nokta özelliklerini bileceksiniz. Bu nedenle, bu oyunun içinde bilimkurgu benzeri şekillere sahip tanklar görünebilir.

Okumak  Fortnite Battle Royale v18.10.0 Para Hileli Mod Apk İndir

Ayrıca, her yükseltme belirli bir miktara mal olacağından, güçlerini artırmak için daha fazla tank parçası veya beceri toplayabilirsiniz. Arabanın temel becerilerini yükseltmeniz gerekiyor.

Sürpriz unsurlarını serbest bırakın

Hills of Steel Para Hileli Mod Apk oynarken, oyuncu kesinlikle belirli bir miktar para ve elmas alacaktır. Bazı savaşları kazandığınızda aldığınız kareler belli bir tanka ulaşmak için yeterli olmuyor. Böylece kaynaklarınızı dükkanda daha fazla sandık açmak için kullanabileceksiniz.

Tüketim seviyesine bağlı olarak, şüphesiz tamamen beklenmedik olacak farklı sonuçlar elde edeceksiniz.

Bu paket açma mekanizması artık pek çok oyunda yaygın değil, ancak şaşkınlığı nedeniyle sürekli açılma hissi uyandırıyor. İstedikleri sonuçları elde etmek istiyorlar, bu yüzden bu oyunda sandığı açmak nadir değil.

Ayrıca bazı oyuncular sevdikleri tank skinlerinde paralarını yakacaklar ve yeni güncellemede oyuncular artık sürücülerinin görünümünü ayarlayabiliyor.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top