Home » Hitmasters v1.15.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Hitmasters v1.15.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Betimlemek

Nişan oyunları, mobil oyun endüstrisindeki en popüler türler arasındadır. Bu türde her gün geliştirilmekte ve yayınlanmaktadır. Ancak, hepsi zaman ayırmaya değmez. Çoğu aceleyle yaratılır, ancak bazıları bir mücevherdir.

Hitmasters Para Hileli Mod Apk, benzeri olmayan bir atış oyunudur. Bu oyunda göreviniz tüm düşmanları ortadan kaldırmaktır. Ancak, kolay değil. Seviyeler, düşmanlarınızı ortadan kaldırırken çözmeniz gereken bulmacalarla dolu. İlerledikçe, zorluklar daha da zorlaşacak. En iyi bulmaca atış oyunu olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz?

Eşsiz atış oyunu

Atıcılık oyunları deyince aklımıza Call of Duty, Fortnite ve hatta Counter Strike gibi popüler FPS oyunları geliyor. Ancak bazı oyuncular bir süre oynadıktan sonra bu tür oyunlardan kesinlikle sıkılacaktır.

Onlardan biriyseniz, Hitmasters ile tanışın. Google Play’de 5 milyondan fazla indirilen popüler oyun size sınırsız heyecan yaşatmak için burada. Bu oyunda, bu oyunda tüm düşmanları ortadan kaldırması gereken profesyonel bir suikastçı rolünü oynayacaksınız.

Onları doğrudan vurabilir veya çevrenizi kullanarak onları öldürmenin yaratıcı yollarını düşünebilirsiniz. Bu oyunda her seviyede farklı zorluklar var, bu zorlukları geçmek istiyorsanız yaratıcılığınızı kullanmanız gerekiyor.

İlerledikçe, içinizdeki en iyiyi ortaya çıkaracak birçok zorlu seviyeyle karşılaşacaksınız. Engeller, patlayan bombalar, kesme ipleri ve bunları ortadan kaldırmak için yapmanız gereken daha fazlası olacak.

İşleri nasıl yapacağınız size kalmış, ancak seviyeyi temizlemek için tüm kötü adamları ortadan kaldırmak gerekiyor. Ancak, atmanız gereken yalnızca belirli sayıda merminiz var. Bu yüzden akıllıca ve etkili bir şekilde kullandığınızdan emin olun.

 

Hitmasters v1.15.3 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Hitmasters Mod Apk Nasıl İndirilir, Kurulur ve Kullanılır?

  • Her şeyden önce, mevcut Hitmasters’i akıllı telefonunuzdan kaldırmanız gerekiyor.
  • Ardından aşağıdaki indirme bağlantısından Hitmasters Mod Apk’yi indirin.
  • Hitmasters mod APK dosyasını indirdikten sonra Android Ayarları > Güvenlik bölümüne gidin.
  • Burada, üçüncü taraf uygulamaları yüklemek için izin isteyen Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini açın. onu etkinleştir.
  • Şimdi indirme klasörüne geri dönün ve kurulumu başlatmak için Hitmasters Mod APK dosyasına tıklayın.
  • Eğlence!

Hitmaster Özellikleri

Hitmasters Para Hileli Mod Apk ilk bakışta çok basit bir oyun. Ancak daha yakından incelediğinizde, izin verdiğinden daha fazlasını sunduğunu anlayacaksınız. Bununla birlikte, Hitmasters’ın harika özellikleri şunlardır:

Okumak  Mr Autofire v1.10.3 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Basit Kontroller – Basit dediğimizde, gerçekten basit. Sadece ekrana dokunun ve ateş etmek istediğiniz yere nişan alın ve ardından ateş etmek için parmaklarınızı bırakın. Bu kadar kolay, ancak kurşun koruyucularınıza dikkat etmeniz gerekiyor, yoksa boşa gidecekler.

Ayrıca burada karakterinizi özgürce hareket ettiremeyeceğinizi de unutmamanız gerekiyor, bu yüzden çekim yaparken dikkatli ve yaratıcı olmanız gerekiyor. Oyunda ilerledikçe daha fazla düşman ve sizi geride tutacak engeller olacağı için zorluklarla karşılaşacaksınız.

Zorlu Seviyeler ve Patronlar – Zaten zor seviyelerin dışında, temizlenen her 10 seviyede bir patronla savaşacaksınız. Bu patronlar normal patronlara benzese de, bunlar daha fazla HP’ye sahiptir ve bu nedenle başa çıkmaları daha zordur. Bu sizi rahatsız etmiyorsa, patronların üstünde karşınıza daha zorlu engeller çıkacağını belirtmekte fayda var. Artık o kadar kolay ve basit değil, değil mi?

Zevk için çeşitli oyun modları – Bu oyun sadece basit bir bulmaca oyunu değildir. Kolayca sıkılırsanız, Hitmasters’ta seçim yapabileceğiniz 4 oyun modu vardır. Av tüfeği modu, silahınızın yalnızca yakın mesafeden hareket için iyi olan bir mermi pompalı tüfeği olduğu yerdir.

Bir sonraki mod, düşmanları ortadan kaldırmak için kullanacağınız şeyleri emmek için bir silah kullandığınız Yerçekimi modudur. Ardından, uzun mesafelerden hedefleri kolayca çıkarmak için keskin nişancı tüfeği kullanacağınız Ricochet modu var. Son olarak, Toksik Mod, rakiplerinizi alt etmek için kullanacağınız asit testileri taşımanıza olanak tanır. Kulağa eğlenceli geliyor değil mi?

Geniş giysi ve silah seçenekleri – 10 seviyeyi tamamladıktan sonra mağazadan yeni silahlarla ilgili teklifler alacaksınız. Satın alabileceğiniz birçok silah var ve her birinin kendi amacı var. Örneğin tüfek modunda vb. kullanabileceğiniz yeni av tüfekleri satın alabilirsiniz.

O zaman ihtiyaçlarınızı karşılamak için satın alabileceğiniz geniş bir kıyafet yelpazesi de var. Görünümünüzü istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz, ancak akıllıca seçmelisiniz çünkü paraya mal olur. Kostümlerin saldırı gücünüzü artırmayacağını veya silahlarınıza herhangi bir zarar vermeyeceğini unutmayın – tek amaçları harika görünmenize yardımcı olmaktır.

Okumak  Zooba: Zoo Battle v3.8.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Düz 2D Grafikler – Evet, 3D çizim veya sonraki yüksek teknoloji bir sonraki olmayabilir, ancak konuya iyi uyuyor. Bu bir bulmaca atış oyunu olduğundan, tamamlamak için tüm seviyeyi görebilmeniz gerekir.

Hitmaster Para Hileli Mod Apk’lar, her seviyenin karakterlerini, nesnelerini ve aşamasını tasarlarken çok iyi bir iş çıkarır. Her şeye tam olarak sahip olmanın incelikleri, bu oyunu popüler bir oyun yapan şeydir. Ses efektleri ayrıca her zorluğun yoğunluğunu ve keyfini artırır. İyi tasarlanmış olduğu için oyunun her yönünden kesinlikle keyif alacaksınız.

Hitmasters oynamak için ipuçları

Hitmasters basit gibi görünse de aslında çoğu zaman zorlu bir oyundur. Bulmacayı çözmek ve hedefleri ortadan kaldırmak istiyorsanız her zaman kutunun dışında düşünmeniz gerekecek. Bu yüzden size yardımcı olacak şu ipuçlarını veriyoruz:

Mümkün olduğunca az mermi atın – bu oyunun amacı bulmacayı çözmek ve hedefleri ortadan kaldırmaktır. Ama bu o kadar basit değil. Bunu aldığın mermilerle yapabilmelisin, ki bu fazla değil.

Bu nedenle, herhangi bir çekim yapmadan önce etrafınızdaki kalıpları düşünmeye çalışın. Düşmanlarınızı tek atışta öldürebilecek herhangi bir şey arayın. Bunu yapmak kesinlikle size daha fazla ödül verecektir.

Silahları Anlamak – Hitmasters’da seviyeleri geçmenin anahtarı, silahlarınızı etkili bir şekilde kullanabilmenizdir. Bunu yapmanın yolu, onu nasıl kullanacağınızı ve nasıl etkili bir şekilde kullanacağınızı anlamaktır. Bazı silahlar, bazılarına tabanca emen şeyler kadar kafa karıştırıcı olabilir. Bunu uygulamanız ve bunda iyi olmanız önemlidir.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top