Home » Homescapes v4.8.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Homescapes v4.8.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Homescapes Tanıtımı

Play Store’un en iyiler listesini daha önce gördüyseniz, muhtemelen Homescapes simgesinde Austin’in mutlu yüzünü ve önceki sürüm olan Gardenscapes’i görmüşsünüzdür. Her iki oyun da son yıllarda dünya çapında milyonlarca oyuncuyu kendine çekti.

neden? Township ve Gardenscapes gibi, Homescapes Para Hileli Mod Apk da basit ama akıllıca tasarlanmış bir oyundur. Playrix Games’in en sevdiğim türlere baktığını düşünüyorum: Candy Crush gibi bulmacalar ve The Sims gibi dekoratörler. Böylece bu iki türü birleştiren bir oyun yaratmanın yanı sıra her zaman bir hikaye ekliyor.

Başka bir deyişle, Homescapes Para Hileli Mod Apk, yaratıldığında diğer oyunların yapmadığını yaptı ve her zaman oyuncuların bir sonraki adımda ne olacağına dair merakını artırdı.

Homescapes v4.8.4 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Homescapes nasıl kurulur?

1. Homescapes Para Hileli Mod Apk dosyasını indirin.
2. Android telefonunuzda indirilen Homescapes dosyasını açın.
3. Yükle’ye tıklayın.
4. Yeni sürümü yüklemeden önce eski sürümü kaldırırsanız, tüm verilerinizi kaybedersiniz. Verilerinizi korumak için eski sürümleri asla kaldırmayın.
5. Sadece atladığı yeni sürümü yükleyin.

İlginç olay örgüsü, bizi çocukluğumuza götürüyor

Bazen çocukluğa geri dönmeyi hayal ettiğimizde, bunlar en unutulmaz rüyalardır. Austin’de öyle. Austin bir uşaktır ve birçok farklı evde yaşamıştır, ancak ailesiyle birlikte yaşadığı ev onu en iyi şekilde yapmıştır. Austin’in çocukluk evi ona çok güzel anılar getirdi ve yıllar sonra evine dönmeye karar verdi.

Uzun bir uçuşun ardından Austin, uzun bir süre kullanılmayan evin iç kısmının kötü bir şekilde bozulmasına şaşırdı. Ebeveynlerinin artık ortalıkta olmadığını ve her şeyin eskidiğini hatırlıyor: Halı uzun süre atılmak zorunda kaldı, oda uzun süre kullanılmadıktan sonra tozlandı, sandalye yıprandı, merdivenler kırıldı. ..Bay Austin, ailesini tekrar karşılamak için evi onarmayı düşünüyor.

Okumak  Zoo 2: Animal Park v1.66.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Yeni Maç 3 oynanışı

Austin’in evi için yeni eşyaların kilidini açmak için bulmacaları eşleştirin.

Austin’in arkadaşı olarak oynayacak ve Austin’in gerekli eşyaları satın alabilmesi için altın para karşılığında 3’lü eşleştirme bulmacalarını çözmesine yardım edeceksiniz. Oyundaki göreviniz basittir, her seviyedeki belirli oyun koşullarına bağlı olarak onları tamamlamak için aynı öğeleri dikey veya yatay bir satırda eşleştirmeniz yeterlidir.

Tipik olarak, çapraz elemenin şartları, bazı kareleri toplamak veya çıkarmak, kareleri jölenin içinden çıkarmak, kurabiyeleri kırmak ve daha fazlasını yapmaktır.

Her görev bir aşamadır ve tamamlandığında Austin, çocukluk evindeki bir eşyayı onarmak için paraya sahip olacaktır. Arka arkaya dört hücreye, arka arkaya beş hücreye veya dik açı oluşturan altı hücreye bağlandığında, etraflarındaki birçok öğeyi yok edecek özel takviyeler üretecektir. Oyunda size meydan okumanızı bekleyen 400 farklı seviyeden 400’den fazla görev var.

Oyunu oynarken kazanılan para ile Austin’in sadece evdeki hasarlı eşyaları değiştirmesine yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda akvaryum, koltuk, kapı zili takma gibi yeni mobilyalar almasına da yardımcı olursunuz…

Günün sonunda veya ne zaman Bir görev tamamlandığında, Austin’in ev için gerekli eşyaları satın almasına yardım ettiğiniz için Ödül alacaksınız. Homescapes oyununda paranın çok önemli olduğunu unutmayın.

Sadece bir bulmaca oyunu değil

Bu harika bulmaca mekanizmasının yanı sıra Homescapes Para Hileli Mod Apk, keşfetmeniz için inanılmaz derecede zengin bir dünyaya da sahip. Austin’in yeni aile eşyalarıyla babalara ilginç sürprizler getirdiğini ve kendi eksantriklikleriyle yeni karakterlerle tanıştığını görebilirsiniz.

Oyunda ayrıca Austin ve diğer karakterlerin ne yaptığını gösteren Facebook tarzı bir “Homescapes Para Hileli Mod Apk” mesaj satırı var. Ve elbette kendi Instagram kanalı da var!

akıllı tasarım

Tasarım açısından Homescape, güzel animasyonlara sahip bir 3D motora dayanmaktadır. Oyun tüm oyuncular, özellikle kızlar ve çok fazla boş zamanı olanlar için uygundur. Genel olarak, Homescapes oynaması çok kolay ve eğlenceli bir oyundur. Bu oyunu al ve Austin’in kahyasının çocukluk evini inşa etmesine yardım et.

Okumak  Slime Hunter: Wild Impact v4.1.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top