Home » Horror Show v0.99.2.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Horror Show v0.99.2.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Bu savaş başladığında ne olmak istiyorsun? Göz önünde bulundurmanız gereken iki seçenek var: biri hayatı korumaya çalışacak, diğeri ise hayatı çalan siz olacaksınız.

Soğukkanlı bir yırtıcı olmak harika bir duygu ama bazen hayatınızı korumak daha da ilginç. Titrek bir perdenin ardındaki eğlenceli şeyleri hissetmek için Horror Show Para Hileli Mod Apk’a gelin. Bir deliye ya da canlıya hoş geldiniz diye bir festival başlamak üzere.

Horror Show dünyasına girerken, kendiniz için en iyi seçimi dikkatlice düşünmelisiniz. Hangi seçeneği seçeceksiniz? Çılgın ol ve avlan ya da kurtul. Oyuna bağlandıktan sonra kendinizi bir deliyi sürerken ve hayatta kalan 4 kişiyi bulmaya çalışırken bulacaksınız.

Ya da tam tersi, sizinle aynı sinirsel kaygıyı paylaşan 3 kişi ile kapalı ıssız bir alana yerleştirildiğinizde kendinizi çok kaybolmuş bulacaksınız… Bu yirmi dört yıllık bir oyun alanı. Fikir tamamen zıt ve kazananın kim olduğunu öğreneceksiniz. Hangi tarafı kazanacağınızı seçin!

Horror Show v0.99.2.4 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Horror ShowMod Apk Nasıl İndirilir, Kurulur ve Kullanılır?

  • Her şeyden önce, mevcut Horror Show’i akıllı telefonunuzdan kaldırmanız gerekiyor.
  • Ardından aşağıdaki indirme bağlantısından Horror Show Mod Apk’yi indirin.
  • Horror Show mod APK dosyasını indirdikten sonra Android Ayarları > Güvenlik bölümüne gidin.
  • Burada, üçüncü taraf uygulamaları yüklemek için izin isteyen Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini açın. onu etkinleştir.
  • Şimdi indirme klasörüne geri dönün ve kurulumu başlatmak için Horror Show Mod APK dosyasına tıklayın.
  • Eğlence!

Horror Show’un her oyuncuya ayrı ayrı yönlerde getireceği çok benzersiz şeyler olacak. Hayatta kalmayı seviyorsanız, ömür boyu güvenlik arayan dört oyuncudan biri olacaksınız. Oyunun başlangıcı tamamen aynı ve 4 kişinin hedefi de aynı olacak. Ancak can sıkıntısından kaçınmak için hayatta kalan dört kişinin çok farklı puanlar aldığından emin olun.

Okumak  Hide 'N Seek! v1.6.6 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Ve oyun korku tarafı için çok ilginç hale gelecek. Öte yandan peşinden koşmak için deli olan tek bir karakter olsa da o yöne giden oyuncular da çok özel olacak. Farklı av yöntemleriyle tasarlanmış üç deliden biri olacaklar.

Horror Show Para Hileli Mod Apk başlayan oyuncu sayısı da dikkatlice hesaplandı. İlk bakışta, oyuncular ilk vs 4 kişilik avcı kaçışlarına başlarken bu tür oyunlardan gelen çok klasik nefesi hissedebilirler.

Ancak burada bu rakam, oyunu incelerken ve her yönden çok dikkatli bir şekilde hesaplarken oldukça makul. Bu klasik nefesi temel alan oyun yayıncısı, harita, karakterin aktif alanı veya maç süresi gibi karakterle ilgili şeyleri çok dikkatli bir şekilde geliştirdi. 1 VS 4 oldukça riskli görünüyor, ancak çok makul olduğu ortaya çıktı!

Bu oyundaki karakterler de kesinlikle Horror Show tarafından yayınlandı. Görünüşlerinden yeteneklerine kadar. Grafik tasarım açısından, hayatta kalma karakterleri korku ve masumiyet duygusu getirir ve her zaman hayatlarını korumak ister.

Ama bu deliler için oyun bize onların mutlak barbarlığını gösteriyor. İğrenç görüntülerle hep bu masum insanları yutmak isteyen aşağılık bir yüz yarattı. Seçtikleri oyuncu ne kadar delirirse o kadar çılgın olur çünkü çok ilginç görünüyor ve inanılmaz karizması var.

Hayatta kalmak için hayatta kalanların belli bir sırra ihtiyacı var. Korku gösterisi bu insanlar için çok özel zorluklar sundu. Oyunun mantık bulmacalarına bir çözüm bulmakla ilgilidir. Tamamlamak size zafer getirecek.

Horror Show Para Hileli Mod Apk’a gelen oyuncular, korkunç grafiklerin ve sesin tadını çıkarabilecekler. Korkularınıza yardımcı olmak istiyorsanız, takım arkadaşlarınızı bulun, aynı anda katılın ve hayatta kalmanın bir yolunu bulmak için savaşın.

Bir deli tarafından dövüldükten sonra da yaralarınızı iyileştirebileceğinizi unutmayın! Oyunu kazanmak için bir strateji oluşturmak hiç de kötü bir şey değil. Hayatta kalırken kendini hayatta tutmaya çalış çünkü deliler ne yaptığını görecek, izleyecek ve sana ulaşmaya çalışacak.

Okumak  DEAD TRIGGER 2 v1.8.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Tutkulu, maceracı ve maceracı oyuncular için tüm ilginç ve büyüleyici şeyler çok ilginç bir şekilde anlatılıyor, değil mi? Hızla “Korku Gösterisi”ni indirin ve korku oyunları dünyasına girin!

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top