Home » House Flipper v1.091 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

House Flipper v1.091 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

House Flipper Para Hileli Mod Apk (Sınırsız Flipcoin) tasarımı seven ve gelecekte mimar olma hayali kuranlar için hazırlanmış bir ev dekorasyon oyunudur. Lütfen bu oyunu makalenin altındaki bağlantılardan indirin.

Ev Flipper hakkında göster

Evleri dekore etmeyi sever misiniz? İç mimar olmayı hayal ediyor musunuz? House Flipper, hayallerinizi gerçekleştirebilecek bir oyundur. Bu simülasyon oyunu size daireler, mobilyalar ve dekorasyonlar sunarak yaratıcılığı geliştirir. Oradan güzel, temiz ve lüks mekanlar tasarlayabilir ve yaratabilirsiniz.

Oynamak

House Flipper Para Hileli Mod Apk’da amacınız bozulmuş veya hasar görmüş evler satın almaktır. İç mekanı yenilemeye ve yeniden şekillendirmeye başlayacak, ardından kâr için satacaksınız.

Boya rengi çok eski ve kirliyse duvarları yeniden boyayın. Zeminleri döşemek, ekipman ve mobilya yerleştirmek, kirli veya hasarlı eşyaları temizlemek ve kullanılamaz odaları yok etmek.

 

House Flipper v1.091 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum Süreci İçin Basit Adımlar

 • House Flipper Mod APK’sını tüm yeni Android sürümlerine şu şekilde yükleyebilirsiniz:
 • House Flipper APK dosyasını indirin.
 • Dosya tarayıcı uygulamasını kullanarak indirme klasörünüze gidebilir veya mobil tarayıcınızda tamamlanmış indirmeyi tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.
 • Android, uygulamayı yüklemek için dosya tarayıcınıza veya web tarayıcınıza izin vermenizi isteyecektir. İzni verin, sizi kurulum ekranına geri götürecektir. Değilse, tekrar denemek için izin verdikten sonra indirme klasörüne geri dönün.
 • Uygulama yüklenecek!

PC’de House Flipper oynadın. Steam’de en çok satan ve sevilen oyunlardan biridir. Playway SA, Android için bu oyunu her yerde ve her zaman oynamanıza izin veren bir sürüm geliştirdi. Bu oyun herkes için tasarlanmıştır.

Görevler aracılığıyla oyunla tanışabilirsiniz. Ev küflendiğinde veya duvar hasar gördüğünde sistem size ne yapacağınızı ve nasıl yapacağınızı söyleyecektir.

Okumak  Extreme Car Driving Simulator v6.0.9 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Ekranın sağ tarafında, görevleri gerçekleştirmenize yardımcı olan araçların bir listesi bulunur. Bunlara paspaslar, süpürücüler (fiyatlandırma ve satış için), silindirler, derz dolguları ve fayans cetveli dahildir.

Belki de, gerçek dünyada yaygın şeyler oldukları için yukarıdaki araçları kullandığınız da açıktır. Alternatif olarak, kapıları açmak veya nesneleri hareket ettirmek için ellerinizi de kullanabilirsiniz.

Daha fazla oynayın, daha fazla içeriğin kilidini açın

Seviye atladıkça yeni içeriğin kilidi açılır. Her şeyden önce, şehirde ve banliyölerde birçok yeni daireye erişiminiz var. Her daire, daha fazla ayrıntı ile benzersiz bir mimari ile inşa edilmiştir. Fakat bu bazı sorunlara yol açar.

ev paleti

İlk olarak, daire karmaşık bir mimariye sahipse, içinde boş alan kalmadığından emin olmak için çeşitli mobilya ve dekorasyonlar kurmanız gerekir. Mağazadaki kilidi açılmış ve kullanılabilir öğeleri kontrol edin.

Perdeler, banyo ekipmanları, mutfak eşyaları, dekor, kilimler gibi aralarından seçim yapabileceğiniz aynı kategorilere ayrılırlar.

İkincisi, iş miktarı ve onarılması ve değiştirilmesi gereken şeyler artacaktır. Çalışmak için evin etrafında dolaşmanız gerekir, ancak bazen bunu aletsiz yapamazsınız. Bu aynı zamanda bahsetmek istediğim üçüncü içerik.

Çekiçler, matkaplar ve eldivenler gibi yeni araçlar, duvarda resim veya perde asmak için delikler açmak gibi daha fazlasını yapmanıza yardımcı olacak.

Kendi tarzınızda iç tasarım

House Flipper yaratıcılığı vurgular. Bu nedenle oyun sizi bir nesneyi belirli bir konuma yerleştirmeye zorlamaz. Evin ortasına bir masa ve sandalyeler koyabilir, evi bir çok eşsiz desenle boyayabilir ya da mutfağa bonsai saksıları koyabilirsiniz. Her şeye karar vermek size kalmış.

Ev Flipper Hileli apk

Elbette evin satış fiyatı, tasarımına ve getirdikleri rahatlığa bağlı olacaktır. Tasarladıktan sonra evinizin değerini çabucak anlayacaksınız. Evinizin fiyatının emeğinize değmediğini düşünüyorsanız, satmayı bırakın ve yenilemeye devam edin. Diğer oyunculardan güzel ev modellerinden bahsetmeyi unutmayın; Belki size bazı ilginç fikirler verebilir.

Okumak  Fastlane: Road to Revenge v1.48.0.260 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Ayrıca House Designer, Android telefonunuza indirebileceğiniz çok havalı bir iç dekorasyon oyunudur.

House Flipper’ın MOD APK versiyonu

 • MOD Özellik
 • Sınırsız Flipcoin

MOD sürümünü kullanırken Flipcoins nasıl edinilir?

 • Oyunu açın.
 • Ekranın üst kısmındaki nakit simgesine dokunun.
 • Exchange’i seçin.
 • Flipcoin’leri nakit olarak değiştirin, çok sayıda Flipcoin alacaksınız.

çözüm

House Flipper Para Hileli Mod Apk, iç tasarımı ve ev dekorunu seviyorsanız Android telefonunuza indirmeniz gereken bir ev tasarımı oyunudur. Bununla birlikte, House Flipper’ın gerçekten mutlak puanı alamamasına neden olan bir nokta vardır ve bu, grafiklerin hareket işlemesidir.

Bu oyunu daha önce oynadıysanız, kiri veya boyayı temizleme işini yaparken süpürgenin aslında duvara değmediğini fark etmişsinizdir. Ama mucizevi bir şekilde, boya yine de uygun konuma uygulanmıştı; Lekeler tamamen gitti.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top