Home » Hunt Royale: Epic PvP Battle v1.2.5 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Hunt Royale: Epic PvP Battle v1.2.5 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Hunt Royale ile tanışın

Hunt Royale Para Hileli Mod Apk, sizi en tehlikeli canavarları avlamak için diğer takım arkadaşlarınızla birlikte yetenekli bir avcı olacağınız bir fantezi dünyasına götürecek. Ve Hunt Royale yakın zamanda piyasaya sürülmesine rağmen, oyun ilginç oynanışı sayesinde Google Play’de 100.000’den fazla indirme aldı.

BoomBit Games, Tiny Gladiators, Driving School Simulator ve Ramp Car Jumping gibi popüler oyunlarla oyuncuların kalbini kazanan yayıncıdır. Son zamanlarda Hunt Royale Para Hileli Mod Apk adlı yeni bir PVE aksiyon oyunu başlattılar.

Balıkçılık operasyonları tehlikelerle dolu

Hunt Royale Para Hileli Mod Apk’de keşfetmek üzere olduğunuz dünya tehlikeler ve vahşi canavarlarla dolu. Ve bir avcı olarak sistemin sağladığı özel silahlarla onları avlayacaksınız. Ve bu tehlikeler arasında yan yana takım arkadaşlarınız var.

Hunt Royale Para Hileli Mod Apk, Classic, Co-op, Boss Hunt ve Bounty Hunter dahil olmak üzere oynanabilecek dört moda sahiptir. Avcılık oyununda PVE’nin doğası gereği, takım üyeleri destekleyici bir rol oynar ve dünya sıralamasında birbirleriyle rekabet eder.

Her farklı oyun modu ile amaç değişecektir. Bir grup üyesi verilen hedefi her tamamladığında oyun biter ve yeni seviyelere ulaşırsınız. Tabii ki, maç sonrasında karakterinizi katılmak üzere olduğunuz savaşa uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

 

Hunt Royale: Epic PvP Battle v1.2.5 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Kurulum adımları

  • Hunt Royale: Epic PvP Battle Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?
  • İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın Hunt Royale: Epic PvP Battle Para Hileli Mod Apk.
  • Tamam’ı seçin ve indirme işleminin hemen başladığını göreceksiniz.
  • İndirme işlemi bittikten sonra mod apk’nın kurulum sayfasının açıldığını göreceğiz.
  • Android cihazın yükleme işlemini tamamlamasına izin vermek için Yükle’yi seçin.
Okumak  Real Bike Racing v1.2.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Teknikler

Bahsedildiği gibi Hunt Royale Para Hileli Mod Apk’ın dört oyun modu vardır ve her moddaki amaç farklıdır.

Klasik modda, sınırlı bir süre için canavarları avlamak için savaşa katılacaksınız. Bu savaş, hayatta kalan son kişi bulunduğunda veya zamanı geldiğinde sona erecek. Bundan sonra, sonuç kazananı belirleyecektir.

Ve en yaygın puanlama şekli gibi, canavarları öldürmek de puan getirir (elbette deneyim). Canavar ne kadar güçlüyse, o kadar çok puan getirir. Ancak, yok edilebilecek canavarlarla yüzleşmek için gücünüzü seçmelisiniz. Çünkü karakteriniz öldürülürse kazanma şansınız yok.

Sırada siz ve oyuncunun Kralı korumak için bir canavar dalgasıyla savaşmak için bir araya geldiğiniz Co-op modu var. Oyuncu sayısı daha az olurken, canavarların azalma eğiliminde olmaması daha fazla zorluğa neden olacaktır.

Üçüncüsü, 4 kişilik gruplarla birlikte savaşacağınız ve görevi tamamlamak için Boss Hunt’ı yeneceğiniz Boss Hunt modudur. Patronlar genellikle çok güçlüdür ve harika dövüş becerilerine sahiptir. 1-1 oynamamalı, saldırılardan kaçınmak için hızlı hareket etmeye çalışarak diğerleriyle birleştirmelisiniz.

Son olarak, Bounty Hunter modu – diğer 9 oyuncuyla savaşacağınız yer. Bilinen battle royale türünün kurallarına uyduğu için tartışmasız en rekabetçi mod bu. Lütfen sonuna kadar hayatta kalmak için dövüş yeteneğinizi gösterin!

karakterler

Hunt Royale Para Hileli Mod Apk, 30 karaktere kadar farklı bir karakter sistemine sahiptir. Oyundaki her karakterin özel yetenekleri ve kendi bireysel istatistikleri vardır. Karakterin üzerine tıklayarak bu istatistiklerin ayrıntılarını görebilirsiniz.

Karakterler yükseltilebilir. Bu süreç çok fazla jeton tüketir, ancak karşılığında ona hasar, sağlık, menzil ve savunma gibi birçok özellik verir. Elbette bu istatistikler karakter seviyesi yükseldikçe otomatik olarak artacaktır.

Son olarak, karakterler 6., 8. ve 10. seviyelerde yeni dövüş becerilerinin kilidini açacak. Ancak daha fazla dövüş becerisi ortaya çıktıkça, daha zorlu mücadelelere katılacakları anlamına geliyor.

Okumak  Tiny Landlord v1.7.3 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top