Home » Hunter Assassin v1.46.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Hunter Assassin v1.46.1 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Avcı Hunter Assassin

Bu, geliştirici Ruby Game Studio tarafından geliştirilen ilk oyunlardan biridir. Bu ismi tamamen garip görmeniz şaşırtıcı olmaz çünkü bu şirket 2018’in sonlarında kuruldu ve listede sadece 4 oyun var. Ruby Game oyunları yeni bir oyun yayıncısı olmasına rağmen yüksek kalitededir ve oyuncular tarafından oldukça beğenilmektedir.

Kanıt, Pixel Shot 3D, Gym Flip ve Press Inc gibi oyunların olumlu eleştirilerle milyonlarca indirme yapmasıdır. Bu, bu yayıncının başarısını teyit ediyor ve ayrıca Hunter Assassin Para Hileli Mod Apk’in oynamaya değer bir oyun olacağını vaat ediyor.

Hiç nihai bir katil olmayı düşündün mü? Orada, yalnızsın ve kötü şöhretli gangsteri yok etmen gerekiyor. Unutulmamalıdır ki düşmanlarınız silah kullanırken sizin silahınız sadece bir bıçak olup onlar için ani ve sessiz ölüme sebep olur.

Hiç kimse gerçek hayatta benzer bir senaryo düşünecek kadar yaratıcı olamaz. Evet, belki sadece oyunda size daha önce hiç düşünmediğiniz bir duygu verecektir. Hunter Assassin Para Hileli Mod Apk sizi bu dünyaya götürecek. Sessiz ama ölümcül bir dünya.

Hunter Assassin v1.46.1 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Hunter Assassin Para Hileli Mod Apknasıl kurulur?

1. Hunter Assassin Para Hileli Mod Apk dosyasını indirin.
2. Android telefonunuzda indirilen Homescapes dosyasını açın.
3. Yükle’ye tıklayın.
4. Yeni sürümü yüklemeden önce eski sürümü kaldırırsanız, tüm verilerinizi kaybedersiniz. Verilerinizi korumak için eski sürümleri asla kaldırmayın.
5. Sadece atladığı yeni sürümü yükleyin.

Komplo

Hunter Assassin Para Hileli Mod Apk , çetenin faaliyet gösterdiği büyük bir şantiyede geçiyor. Ahşap duvarları ve labirent gibi dizilmiş fıçıları olan büyük bir yer. Düşmanınız çok kalabalık ve her zaman elinizin altında, davetsiz misafirleri alt etmeye hazır bir silahı var.

Okumak  Two Guys & Zombies 3D v0.32 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Bir ‘Solo Assassin’ olarak, düşmanları yenmek için karanlıktan ve gizli köşelerden yararlanmak için yalnızca geceleri hareket edebilirsiniz. Ancak sadece bu değil, tespit edilip vurulmak istemiyorsanız, düşman tam bir sessizlik içinde öldürülmelidir. Görev çok zor ama bıçağınıza güveniyor musunuz?

Oynamak

Oynanış açısından Hunter Assassin Para Hileli Mod Apk, düşmanları öldürmek için düşünce ve sabrınızı kullanmanız gereken bağımlılık yapan bir aksiyon oyunudur. Silahları ve el fenerleri var. Birisi el fenerine girdiği sürece, silah otomatik olarak ateşlenecektir.

Elinizde bir bıçakla ne yapardınız? Düşmandan kaçmak mı yoksa korkutmak mı? Bunu neden söylüyorum, çünkü düşmanı beklenmedik bir şekilde yenmeli ve sonra rüzgar gibi kaçmalısın. Ani ve acılı ölümden daha çok korktuğumuz bir şey var mı?

Çok basit kontroller, ilk oyundan itibaren Hunter Assassin Para Hileli Mod Apk’e aşık olmanızı sağlayacak. Ancak bu oyunun bir meydan okumadan yoksun olduğunu düşünmeyin. Zorluk birçok farklı seviyede yatmaktadır. Ve elbette, seviye ne kadar yüksek olursa, zorluk o kadar yüksek olur, o kadar çok düşman ve keşfetmeniz o kadar kolay olur.

Faydalı bir ipucu: Yolu açmak için tek düşmanı öldürün ve aynı yerde duruyorlarsa birçok düşmanı tek seferde yok edebilirsiniz. Ama dikkatli ol, ölüm rüzgar gibidir!

görünmez katil

Hunter Assassin’de görünmez bir suikastçı olacağınızı söylemek abartı olmaz. Temel olarak, zor bir şey yok, sadece tespit edilmeden öldür. Anahtar, gecenin karanlığından ve düşmanın zayıf noktalarından onları ortadan kaldırmak için yararlanmaktır. Kazanmak için vurulmamalı veya tüm yaşam noktasını kaybetmemelisiniz.

Her yakalanışınızda sizden bir LifePoint düşülür ve 0’a ulaştığınızda kaybedersiniz. Ancak bu, tüm LifePoint hizmetlerini saklamanız gerektiği anlamına gelmez. Bazı zorlu seviyelerde LifePoint’i kullanmak, seviye boyunca akıllı bir şekilde size yardımcı olacaktır.

Okumak  StrikeFortressBox v1.8.02 Sınırsız Para Hileli İndir - Mod Apk

Bir düşmanı her yendiğinizde, elmaslar alacaksınız. Bu birim, öğrenme becerileri ve yeni katillerin kilidini açmak da dahil olmak üzere oyundaki birçok şey için ödeme yapmanıza yardımcı olur. Daha sonra birçok zor seviyenin üstesinden gelmek için yeni becerilere sahip yeni katiller gereklidir.

Taktiklere bağlı olarak, yüksek hızlı bir karakter veya iyi bir dayanıklılığa sahip bir karakter kullanabilirsiniz. Ama bence hız hala en önemli şey. Ne tür bir katili seversin? Bu makalenin altına bir yorum bırakın.

Karakter sistemi çok çekici. Orijinal karaktere kıyasla sadece havalı görünüm değil, gücünüz ve hızınız da büyük ölçüde geliştirildi.

Grafikler

Basit bir oyun olarak Hunter Assassin Para Hileli Mod Apk çok yüksek grafik gereksinimlerine sahip değil. Arka plan her zaman birçok pürüzlü köşesi olan düşman bölgesidir. Çok monotondur ve zaman zaman oyuncuları sıkabilir. Değişen tek şey muhtemelen karakterler ve düşmanlardır. Ama bazen neşe en basit şeylerden gelir.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top