Home » Idle Shopping Mall v4.1.1 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Idle Shopping Mall v4.1.1 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Idle Shopping Mall Para Hileli Mod Apk Glimmering Game Limited tarafından tasarlanan ilginç ve eğlenceli bir Idle Shopping Mall oyunu ile küçük bir kahve dükkanından ekonomik ve ticari bir deve dönüştürün. Bu oyunda kafede garson olarak çalışmaya başlayacaksınız ve istediğiniz kadar ve daha iyi çalışacaksınız.

Müşteriler daha iyi ayrıcalıklar ve gelir elde edecekler, bu nedenle bu franchise’ların yardımıyla hayalinizi, temiz ve büyük bir mağazayı inşa edebilirsiniz.

Gerçekçi yönetim oyunlarını seviyorsanız, bu renkli ve mutlu dünyaya girmek için hemen bu oyunu indirin. Bu oyunda çaba önce gelir ve sadece enerji ve azim harcayarak hayal edebileceksiniz.

Idle Shopping Mall, yaratıcı ve ilgi çekici seviyeleri ile her yaş için yeni ve heyecan verici bir oyundur. Oyuncular bu fikri basit bir kafeden, birçok insanın ilgilendiği popüler bir alışveriş merkezine dönüştürdüler.

Idle Shopping Mall v4.1.1 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

 

Idle Shopping Mall Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur

Android cihazlar hakkında çok az bilginiz varsa, uygulama indirmek ve yüklemek çok da önemli değil. Ancak kurulu olan apk dosyasının kurulum süreci ile ilgili herhangi bir karışıklık olursa aşağıdaki rehberi takip etmenizi öneririm.

Adım 1: İlk olarak, yukarıdaki İndir düğmesine tıklayın. Bundan sonra, Idle Shopping Mall indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Adım 2: Şimdi birkaç saniye bekleyin ve ardından Şimdi İndir düğmesine tıklayarak apk örneğini bulun. İndirme işlemi hemen başlayacaktır.

Adım 3: Bir sonraki adımda, cihazınızın dosya yöneticisine gidin ve indirilen Idle Shopping Mall dosyasını bulun.

Adım 4: Yükle düğmesine basın ve sınırsız oyun kaynaklarının keyfini ücretsiz olarak çıkarın.

Not: Kurulum hatalarından kaçınmak için Ayarlar seçeneğine tıklayarak tüm 3. taraf uygulama izinlerini etkinleştirmeyi unutmayın. Ayrıca, orijinal sürümünü daha önce akıllı telefonunuza yüklediyseniz, önce onu indirmeniz gerekecektir. Aksi takdirde kurulum hataları ile karşılaşabilirsiniz

 

Okumak  Guild of Heroes v1.122.7 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Burada hepsini yapabilirsiniz; Para kazandığınız sürece, zorluklardan veya kararsızlıktan korkmuyorsunuz. Kazandığınız parayı yatıracak ve küçük perakende mağazaları açacaksınız. Şimdi bu oyunda işinizi deneyin!

Idle Alışveriş Merkezi Özellikleri:

  • İnternete bağlanmaya gerek yok
  • 400 farklı mağazayı arşivleyin
  • Çaba ve azim temelli adımlar
  • Farklı zorluk seviyeleri var
  • Eğlenceli ve ilginç hobi oyunu

Boşta kalan AVM açıldı

Bu oyunda alışveriş merkezinize 400’den fazla mağaza ekleyebilirsiniz. Marketler, süpermarketler, fırınlar, süt ürünleri, ayakkabı mağazaları, lüks restoranlar ve hatta mühendislik malzemeleri gibi mağazalar.

Hiç benzersiz bir mağazaya sahip olmayı ve yönetmeyi hayal ettiniz mi? Bu durumda, bu eğlenceli ve eğlenceli oyun, hayallerinizi ve özlemlerinizi gerçekleştirmeniz için uygundur.

Bu oyun internete ihtiyaç duymadan çevrimdışı bir oyundur, yani uzun bir gün bekliyorsanız veya stresli ve sıkıcı bir işiniz varsa, o zaman bu oyunu yapın ki artık sadece sıkılmakla kalmayıp siz de gireceksiniz. Idle Shopping Mall Para Hileli Mod Apk hayal dünyası ve hayalinizi gerçekleştirin.

Yönetebileceğiniz yaklaşık 400 mağazanız var

Idle Alışveriş Merkezi, oyunculara birçok farklı alan ve ürünle 400’e yakın mağaza getiriyor. Kritik göreviniz onu en iyi şekilde yönetmek ve yönetmektir. Mevcut ekonomik gelişmeye uygun iş stratejilerini nasıl değiştireceğinizi ve geliştireceğinizi bilmelisiniz.

Sadece bu değil, aynı zamanda çalışanlara sıkı sıkıya bağlı kalmalı, duygularını anlamalı, kendilerine inanmalarını sağlamalı, onlara cömert ve hayatının hizmetine en uygun maaşı vermelisiniz.

Ciddi müşteri hizmetleri

İnsanların dikkatini çekmek için onlara sunduğunuz ürünün en iyi kalitede olması gerekir. Sadece bu da değil, her ürünü piyasada çok güzel ve popüler modellerle tasarlamaları gerekiyor.

En önemlisi, günlük yaşamlarına hizmet ederek tüketicilerin tüm gereksinimlerini karşılamalıdırlar. Ayrıca, müşterilerin alışveriş merkezine geldiklerinde daha rahat ve rahat olmalarına yardımcı olmak için bazı bekleme koltukları sağlamalı ve daha fazla tuvalete sahip olmalısınız.

Okumak  Critical Ops v1.28.0.f1604 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Bir alışveriş merkezi için kitap olun

Yatırım ve iş anlamında parlak ve başarılı bir insan olduğunuz söylenebilir. Şehirde büyük alışveriş merkezlerinden oluşan bir sistem işletiyorsunuz ve çok para kazanıyorsunuz.

Oradan ünlü oldu ve tüm dergi kapaklarında yer aldı. Harika, değil mi! Yaratıcılığınızla birleşen nispeten basit oyun sayesinde, bu oyunda çok başarılı bir insan olacaksınız.

Grafiklerin renk kombinasyonu çok güzel

Idle Shopping Mall Para Hileli Mod Apk, Cephe, birçok ev, mağaza ve hareketli ticari alanların bulunduğu bir şehirdir. Görüntüler çok gerçekçi ve doğru bir şekilde sunuluyor ve renkler çok uyumlu.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top