Home » iGun Pro v5.26 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

iGun Pro v5.26 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

iGun Pro açıklaması

Nasıl kullanılacağını bildiğiniz herhangi bir silahı denediyseniz ve başka bir heyecan verici seviyeyi denediyseniz, bu harika bir silah oyunudur. Ateş düğmesine bastığınızda ne elde edersiniz.

Tüm silah atış severler bu oyunu sever çünkü bu oyunda sınırsız mermi ile birçok farklı silah alacaksınız. Eh, diğer aksiyon oyunlarında rakiplerle ve diğer insanlarla savaşmanız gerekiyor.

Ancak iGun Pro, bir silah alıp başka bir yere ateş etmeniz gereken heyecan verici bir simülasyon oyunudur. Çünkü bu oyunda rakipsiz bir silah deneyimi yaşayacaksınız.

Pekala, kullanıcılardan gelen bazı sorular var eğer rakibim yoksa bu oyunu nasıl oynayabilirim. Yani çok basit ve kolay çünkü tüm silahların kilidini açmanız gerekiyor, denemeniz gereken farklı türde silahlar var.

iGun Pro Para Hileli Mod Apk, en gerçekçi ve kapsamlı etkileşimli atış oyunudur. Gerçek hayatında herhangi bir silahı kullanmakta zorlandın.

Ancak bu oyunda, sınırsız mermi ve aşağıda size tanıtacağımız özelliklerle tüm silah atış deneyimini yaşayacaksınız. Hiçbir şeyi kaçırmadan sınırsız atış deneyimiyle en yeni silah oyununa dalın.

 

iGun Pro v5.26 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

iGun Pro  Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur

Android cihazlar hakkında çok az bilginiz varsa, uygulama indirmek ve yüklemek çok da önemli değil. Ancak kurulu olan apk dosyasının kurulum süreci ile ilgili herhangi bir karışıklık olursa aşağıdaki rehberi takip etmenizi öneririm.

Adım 1: İlk olarak, yukarıdaki İndir düğmesine tıklayın. Bundan sonra,iGun Pro  indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Adım 2: Şimdi birkaç saniye bekleyin ve ardından Şimdi İndir düğmesine tıklayarak apk örneğini bulun. İndirme işlemi hemen başlayacaktır.

Adım 3: Bir sonraki adımda, cihazınızın dosya yöneticisine gidin ve indirilen iGun Pro dosyasını bulun.

Adım 4: Yükle düğmesine basın ve sınırsız oyun kaynaklarının keyfini ücretsiz olarak çıkarın.

Not: Kurulum hatalarından kaçınmak için Ayarlar seçeneğine tıklayarak tüm 3. taraf uygulama izinlerini etkinleştirmeyi unutmayın. Ayrıca, orijinal sürümünü daha önce akıllı telefonunuza yüklediyseniz, önce onu indirmeniz gerekecektir. Aksi takdirde kurulum hataları ile karşılaşabilirsiniz.

nasıl oynanır

iGun Pro atış oyununun oynanışı çok kolaydır çünkü herhangi bir arkadaşınızı vurmanıza gerek yoktur. Sadece havaya ateş edin ve çekim ve hissetmenin tadını çıkarın.

Okumak  Fastlane: Road to Revenge v1.48.0.260 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Eğer pubg ve daha fazlası gibi herhangi bir atış oyunu oynuyorsanız, bu oyundan çok şey beklersiniz. Bu, farklı silahlarla atış deneyimini geliştiren tek atış oyunudur.

Yeni bir silaha ihtiyacınız varsa, onu satın almak veya kilidini açmak için paraya ihtiyacınız var. Madeni para kazanmanın sadece iki yolu var, tek bir tırpanla ateş etmeniz gerekiyor ve sadece bir şarjör tamamlamanız gerekiyor.

O zaman kolayca başka bir silah veya gerçek bir silah alabilirsiniz. Başka bir seçenek de mod sürümünü edinmeniz gerektiğidir. Sınırsız atış ve silah deneyimi yaşamanızı ücretsiz sağlayacağız.

grafik

Tek sayfalık bir oyundaki grafikler önemli değil. Çünkü derin bir oyun oynarsanız, birçok yeni seçeneğe ve seviyeye sahip olacaksınız.

O oyunda oynamak ve daha iyi bir deneyim yaşamak için daha yüksek bir grafik sistemine ihtiyacınız var. Fakat bu oyunda normal bir grafik sistemi üzerinde çalışıyor olacaksınız ve oyunun hızını arttırmak için tüm akıllı telefonlar ile rahatlıkla oynayabileceğiniz bir oyun.

Bu iGun Pro Para Hileli Mod Apk oyununda daha yüksek grafik sistemine ihtiyacınız varsa, akıllı telefonunuzu yükseltmeniz gerekir ve bu herkes için kolay değildir.

Bu nedenle, oyun deneyiminizi çok sayıda eğlenceli çekim seçeneği ile geliştirmek için sıradan bir grafik oyunu oynamanız gerekiyor. Bu eğlenceli oyunda daha iyi görseller için 2D grafik sistemine sahip olacaksınız.

Özellikleri

Özellikler o kadar ilginç ki, bunları herhangi bir oyunun mod versiyonunda kolayca alabilirsiniz. Akıllı telefonunuzda oynuyorsunuz. Gelişmiş özelliklere ve seçeneklere ihtiyacınız varsa.

O zaman size ücretsiz olarak sağlayacağımız modun en son sürümünü indirmeniz gerekiyor. Çünkü mod sürümü olmadan en iyi seçenekleri ve özellikleri ücretsiz olarak alamazsınız.

Kilidi Açılmış Paralar

İhtiyacınız varsa sınırsız silah bu oyunda mevcuttur. Size sağlayacağımız değiştirilmiş sürüme sahip olmanız gerekir. Çünkü silaha ihtiyacınız varsa kilidi madeni paralarla açmanız gerekiyor.

Okumak  Extreme Car Driving Simulator v6.0.9 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Yeni bir kullanıcı için jeton kazanmak zordur, gerçek paranızla jeton satın almanız gerekir. Ama şimdi bunu yapmanıza gerek yok çünkü size sınırsız silahlarla ücretsiz bir sürüm vereceğiz.

çözüm

Hiçbir şey kaybetmeden bir atış oyunu istiyorsanız, size sunacağımız en son iGun Pro’yu edinmelisiniz. İndirme ve yükleme konusunda sorun yaşıyorsanız, size iGun Pro Para Hileli Mod Apk oyunuyla ilgili tüm kılavuzları veren talimatları izlemeniz gerekir.

İndirme ve yükleme sürecini anlamanızı kolaylaştırır. iGun Pro oyunuyla ilgili herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, aşağıya yorum yapın.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top