Home » Injustice 2 v5.0.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Injustice 2 v5.0.0 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Injustice 2 Para Hileli Mod Apk (MOD, Ölümsüz / Sınırsız Enerji), DC Comics evreninden süper kahramanlar veya kötü adamlar gibi usta savaşçıların, dünya çapında gerçek oyuncularla savaşmak için çevrimiçi savaş özelliklerine sahip olduğu bir dövüş oyunudur.

DC süper kahramanları her zaman birçok insanın birçok farklı sebepten dolayı sevdiği karakterlerden biri olmuştur. Büyük bir güce sahipler ve tamamen çeşitlidirler. Herkesin bir güç kaynağı ve adaleti savunmak için bir nedeni vardır.

Bu tür bir dünyada kahramanlar veya kötülerle yüzleşmek bir denge olarak düşünülebilir. Bugün sizlere sunmak üzere olan oyun size harika bir rol verecek ve bu iki tip karakterin gücünü test edeceksiniz. Adaletsizlik 2 idi.

Harika grafik oyuncuları

Adaletsizlik 2, herkesin ilk kez denediğinde seveceği çarpıcı grafiklere sahiptir. Tüm öğeler tamamen cilalı bir şekilde tasarlanmıştır, böylece adım atıyor ve sevdiğiniz karakterlere dönüşüyormuş gibi hissedeceksiniz.

Aynı zamanda, dövüş etkileri de oyuncuları cezbetmeye yardımcı olan faktörlerdir ve gözlerini kahramanlar veya kötü adamlarla yapılan acımasız dövüşlerden ayırmaları zordur.

Seveceğiniz bir şey, bu oyunda görünen DC evren karakterlerinin DC Comics’te okuduğunuz görünümleri korumasıdır. Bu küçük bir unsur olmasına rağmen, en sevdiğiniz karakterlerle omuz omuza durabildiğinizde size yepyeni bir deneyim yaşatıyor. Aynı zamanda Batman veya etkileyici kötü adam Joker gibi farklı kahramanları toplamanız gerekecek.

Ayrıca oyun size dövüş türüne aşina olan bazı unsurlar da veriyor. Oyuncular farklı ortamlara gidecek ve mücadeleyi gerçekleştirmek için birçok karakterle tanışacaklar. Beceri düğmeleri, farklı becerileri kolayca ayırt edebilmeniz için makul bir şekilde dağıtılmıştır ve oldukça havalı.

Örneğin, mavi yetenek, düşmana büyük miktarda hasar verebilecek olan yeşil veya sarı yetenek çubuğunu tüketecektir.

 

Injustice 2 v5.0.0 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Injustice 2 Mod APK’sını tüm yeni Android sürümlerine şu şekilde yükleyebilirsiniz:

  • Injustice 2 APK dosyasını indirin.
  • Dosya tarayıcı uygulamasını kullanarak indirme klasörünüze gidebilir veya mobil tarayıcınızda tamamlanmış indirmeyi tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.
  • Android, uygulamayı yüklemek için dosya tarayıcınıza veya web tarayıcınıza izin vermenizi isteyecektir. İzni verin, sizi kurulum ekranına geri götürecektir. Değilse, tekrar denemek için izin verdikten sonra indirme klasörüne geri dönün.
  • Uygulama yüklenecek!

3’e 3 oyuncuyla muhteşem maç

Injustice 2 Para Hileli Mod Apk, rakibi yenmek için kahramanların gücünü kullanma fırsatına sahip olduğunuzda heyecan verici ve çekici bir oynanışa sahiptir. Özellikle, karakteri ve diğer taraftaki tüm karakterleri yenmek için hangi becerilere sahip olduklarını kontrol edeceksiniz.

Maçtaki performansınıza bağlı olarak, benzer sayıda yıldız alacaksınız ve herkes üç yıldıza kadar ulaşmayı bekliyor.

Oyun size 3’e karşı 3 maç sunuyor ve oyunun sonunda takım üyeleri bire bir mağlup olacak. Ayrıca üç farklı karakterle aynı anda kontrol ettiğiniz diğer iki oyuncudan yardım istemenize gerek kalmayacak. Bu, savaşa katılmak için seçtiğiniz üç karakterle farklı stratejiler oluşturabileceğiniz anlamına geliyor.

Bir karakterin sağlığı tükeniyorsa ve tüm oyunun sonucunu garanti etmek istiyorsanız, hızlı bir şekilde başka bir karaktere geçmelisiniz.

Her karakterin hayran olmanız gereken farklı saldırıları vardır. Yeni bir karakter aldığınızda basit ve eğlencelidir; Hemen onların savaşını deneyimlemeye çalışacak ve kendiniz için mükemmel karakteri seçeceksiniz. Aynı zamanda, bu oyunda ana şey, çok fazla kan kaybına neden olan saldırılardan kaçınmak için saldırıları doğru bir şekilde yürütmek ve hasarı engellemektir. Bunun birçok insan için kolay bir faktör olmadığı vurgulanabilir.

DC evreninde bir grup ünlü karakter

Injustice 2, DC’den ilham alan karakterlere ve hikayelere sahiptir, bu yüzden süper kahraman hayranları için bu oyun göz ardı etmemeleri gereken bir oyundur. Güçlü saldırılarla Joker veya çılgın Cyborg’u görebilirsiniz.

Okumak  Homescapes v4.8.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Ayrıca herkes Batman, Superman veya kötü adam Joker’in patronu gibi ünlü bir markaya ve karakterlere sahip olmak ister. Ama sonunda bu karakterlere ulaşmak uzun zaman alıyor.

Oyun sırasında farklı karakterler ve becerileri hakkında bazı bilgiler görebileceksiniz. Ayrıca, belirli bir kahramanın parçalarını almak için herkes bir satırı birden çok kez kontrol edebilir. Önemlidir çünkü karakterlerin yüksek yıldızlar kazanmanıza ve yeni becerilerin veya yeteneklerin kilidini açmanıza yardımcı olur. Dolayısıyla, bu aynı zamanda herhangi bir oyuncu için de zorluktur.

Yıldızları yükseltmenin yanı sıra, daha yüksek seviyeli karakterlere sahip olmak da bir zorunluluktur. Çeşitli görevleri tamamladıktan sonra karakterinizin Exp bar artışını görebilirsiniz yani görevleri ne kadar çok geçerseniz karakteriniz o kadar yükseklere ulaşacaktır.

Ayrıca yükselttiğiniz karakterin istatistikleriyle birlikte, güç seviyesini gösteren bir takım statüsü olacak ve diğer takımlara karşı zafer oranını da etkileyecek.

oyun denemeye değer

Injustice 2 Para Hileli Mod Apk, zamanında heyecan verici stratejiler oluşturmanıza olanak tanıyan esnek bir 3vs.3 mekanizmasıyla birçok kişiye oldukça tanıdık gelen bir oynanışa sahiptir. Ayrıca DC evreni kahramanlarını veya kötülerini zaten sevenlerin onları takımlarına geri getirmesi gerekiyor.

Yani bu, arzularınızı tamamen yerine getiren ve karakterinizin gücünü artırmaya çalışan bir oyundur.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top