Home » Into the Dead 2 Zombie Survival v1.49.0 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Into the Dead 2 Zombie Survival v1.49.0 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Into the Dead 2 Para Hileli Mod Apk (MOD, Sınırsız Para / Cephane / VIP), benzersiz bir oynanışa ve trajedi, tutku ve umut dolu bir hikayeye sahip bir zombi aksiyon oyunudur.

Canavarlarla dolu bir dünyayı geçme deneyimi, benzersiz oyun aracılığıyla Into the Dead 2’de canlandırıcı bir şekilde sunulmaktadır. Zombileri arayan kişi olmak yerine bölümü tamamlamak için korkunç şeylerle dolu bir yoldan geçmeye çalışacaksınız.

Buna ek olarak, oyun etkileyici bir oyun ekranı sistemine de sahip ve bir güncellemenin eşiğinde. Oyunda bulunan havalı silahları ve yakında çıkacak olan yeni alev makinesini kaçırmayın.

Tutuklama sonrası bir dünyada kaçış

Into the Dead 2’nin hikayesi, kahramanımız yolda giderken başlar, ancak çok fazla ışık ve sokak lambası yoktur. Bu nedenle, sürüş sırasında sınırlı bir görüşü vardı, bu da kazada bir faktör.

Spesifik olarak, bir arabadan kaçınması gerekiyordu ve bu arada bir insana çarptı ve arabanın kontrolünü kaybetti ve kamyonun düşmesine neden oldu. Kendine geldiğinde, onu bıçaklayan kişinin bir zombi olduğunu ve daha birçok zombinin ona yaklaştığını fark etti.

Geceleri, oyuncular Into the Dead 2’nin getirebileceği dehşeti hissedecekler.Zombiler her zaman garip bir görünüme sahiptir ve size yaklaşmaya çalışırlar.

Ancak şanslı olan şu ki, birkaç saniye önce bir zombi onu yakaladığında karakter kaçmayı başardı. Ölüme karşı yarıştaki yolculuğuna, yolda beliren silah ve fişeklerle zombilerle dolu bir yoldan geçerek başlar.

 

Into the Dead 2 Zombie Survival v1.49.0 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

 

Into the Dead 2 Zombie Survival Mod APK’sını tüm yeni Android sürümlerine şu şekilde yükleyebilirsiniz:

  • Into the Dead 2 Zombie Survival APK dosyasını indirin.
  • Dosya tarayıcı uygulamasını kullanarak indirme klasörünüze gidebilir veya mobil tarayıcınızda tamamlanmış indirmeyi tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.
  • Android, uygulamayı yüklemek için dosya tarayıcınıza veya web tarayıcınıza izin vermenizi isteyecektir. İzni verin, sizi kurulum ekranına geri götürecektir. Değilse, tekrar denemek için izin verdikten sonra indirme klasörüne geri dönün.
  • Uygulama yüklenecek!

Düşmandan kurtul ve durumu düzgün bir şekilde ele al

Into the Dead 2 Para Hileli Mod Apk ile karşılaştığınızda oyuncular mekaniğine hızla alışacak ve ilk bölümü tamamlamaya çalışacaklar. Bir yolda ilerlediğiniz ve sürekli size tutunmaya çalışan zombilerden kurtulmaya çalıştığınız bir eğitim seviyesi olarak düşünülebilir.

Okumak  SAKURA School Simulator v1.038.87 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Aynı zamanda gözünüzün önünde belirirse, silahı hemen kullanmanız ve düşürmeniz gerekir. Ayrıca, düzgün çalışması için göz önünde bulundurmanız gereken yalnızca belirli miktarda cephaneniz var.

Bu oyun sadece hareket ve saldırı olmak üzere iki ana faktöre odaklanır. Karakter otomatik olarak çalışacak ve göreviniz belirli boşluklar olduğunda zombileri atlatmak için onu yönlendirmek.

Aynı zamanda dikenli tellerin olduğu bölgelere giderken karakter otomatik olarak butona basmadan zıplayacaktır.

Yani tüm becerileriniz ile yolun sonuna ulaşmaya çalıştığınızda ve hiçbir zombinin dokunmasına izin vermediğinizde, deneyim adeta bir engel parkuru gibidir.

The Into the Dead 2’nin başlangıcındaki zombilere dokunmanın aksine, her turdaki dokunuşlar aynı sonucu verir: sizi yakalarlar ve onların akşam yemeği olursunuz.

Bu yüzden, bunu aşmanın tek yolu, bundan kaçınmanın bir yolunu bulmak gibi bir çözüm seçmektir çünkü bundan sonra sizi takip etmeyeceklerdir.

Aynı zamanda, oyuncuları çekmek ve mermileri doğru bir şekilde yakalamalarına yardımcı olmak için belirgin yeşil renge sahip birçok sandık olduğunda düşmanları öldürmek de desteklenir.

Birçok farklı seviyeden geçin

Ekranın sol tarafında, bölümü tamamlamak için koşmanız gereken her bölümde bir boşluk bulacaksınız. Aynı zamanda kırmızıya döndüğünde bölümü bitirmek üzere olduğunuzu bileceksiniz.

Ek olarak, her seviyede düşmanla yüzleşmenin yanı sıra üstesinden gelmeniz gereken belirli bir zorluk olacaktır. Bu zorluklar, tamamlamanız gereken görevler şeklinde önünüzde belirir.

Bu görevler tamamen çeşitlidir ve bunları tamamlamak için zaman ayıracaksınız. Aynı zamanda bölümü tamamladıktan sonra harika eşyalara sahip bir çanta seçme hakkına sahip olacaksınız.

Oyunda bir silahın parçaları ve bir miktar para olabilirler. Ayrıca oyun sırasında, biraz puan kazanmanıza ve beklenmedik bir ödüle yaklaşmanıza yardımcı olmak için görevleri tamamlamak için biraz zaman harcayacaksınız.

Okumak  Arrow Fest v2.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Farklı silahlar topla

Zombileri öldürmeye gelince, bu oyunda herkesin fark edeceği tek seçenek silahtır. Bu oyun size farklı türde silahlar verir ve aldığınız ilk silah tabancadır.

Aynı zamanda, birçok farklı seviyeden geçtiğinizde, belirli bir silahın parçalarını toplayacak ve üreteceksiniz. Bu, birçok silah türünü deneyebilmenin anahtarıdır.

Into the Dead 2 Para Hileli Mod Apk’de silahlar oldukça çeşitlidir ve onları yükseltmek her zaman oyuncular için bir meydan okumadır. Bu oyunda silah parçalarını bulmak çok önemlidir çünkü bir silaha sahip olmak veya bir silahı yükseltmek istiyorsunuz; Parçaları dahil etmeniz gerekiyor.

Yani silahın gücünü artırmak ve düşmanla yüzleşmeyi kolaylaştırmak için belirli miktarda parça bulacaksınız.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top