Home » Island War v2.6.6 Sınırsız Para Hileli İndir-Mod Apk

Island War v2.6.6 Sınırsız Para Hileli İndir-Mod Apk

Ragnarok dünyayı vurdu ve böldü. Geriye kalan tek şey, işinizin adanızı büyütmek, birimler inşa etmek ve kalan en güçlü güç olmak için diğer toprakları fethetmektir. Android için Island War Para Hileli Mod Apk son sürümünü ücretsiz indirin.

Üç ana ada savaş parası türü vardır. Birincisi, korkuluklar ve diğer savunma duvarları inşa etmek için kullanılabilecek ahşaptır. Sonraki altın. Altın kullanmak daha fazla kaynak, birlik parşömeni ve daha fazlasını satın almanıza yardımcı olacaktır.

Son olarak, oyunda bir çok beladan kaçınmanıza yardımcı olan nadir para birimi olan mücevherlere sahipsiniz. Kısayollar almak ve daha hızlı ilerlemek için kullanılabilirler.

Island WAR’da diğer oyunculara saldırın ve adanızı büyütün

Bir strateji oyunu olarak Island War nasıl oynanır, çok fazla düşünce ve analiz gerektirir. Neyse ki, uzun vadede gelişmenize yardımcı olabilecek birçok farklı kaynağa erişiminiz var.

İlerledikçe, daha fazla jeton kazanacaksınız. Adanızı ideal vizyonunuzda inşa etmek için daha fazla birim, savunma ve kaynak satın almak için bu parayı kullanın.

Adalara saldırmak ve savunmak için birlikleri kullanın. Ancak tüm kuvvetler eşit değildir. Bazı ada savaş kuvvetleri diğerlerinden daha yüksek bir nadirliğe sahiptir. Bu, birleşik kuvvetlerin nadir kuvvetler kadar güçlü olmayabileceği anlamına gelir. Her şey yolunda, oynamaya devam ederken alışacaksın. Eğitim ile ustalık gelir.

Island War v2.6.6 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Nasıl kurulur

1. “Island War Para Hileli Mod Apk” İndir
2. İndirme Apk’sını internet / wifi kullanmadan yükleyin.
3. Yükleyiciyi açın ve işlemi tamamlayın.
4. Android cihazınıza tamamen yüklenmesine izin verin
5. MOD APK’yı açın ve sınırsız ücretsiz kaynakların keyfini çıkarın.
6. Tebrikler, bugün Android cihazınıza Island War Mod yüklendi, bu oyunu hackleyebilir ve keyifle oynayabilirsiniz. Bu mod gerçekten harika özelliklerle birlikte gelir, bu nedenle yukarıdaki adımlardan sonra modu indirin ve keyfini çıkarın.

Okumak  Battlelands Royale v2.9.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Birimlerinizi birleştirerek geliştirin

Island War Para Hileli Mod Apk’da birimlerinizi yükseltebilir ve daha güçlü güçlere dönüşmelerini sağlayabilirsiniz. Bu, benzer düzenleme birimlerini bir araya getirerek yapılır. Örneğin, iki tek yıldızlı manganız varsa, onları iki yıldızlı bir birlik birimi oluşturmak için birleştirebilirsiniz. Benzer şekilde, 2 yıldızı birleştirmek size 3 yıldız verir.

Dikkatli olun: Bu, birliklerinizin gücünü artırmanın harika bir yoludur. Ancak, bu yükseltmeleri gerçekleştirmenin hala bir dezavantajı var – emrinizde olan toplam birim sayısını kaybedeceksiniz. Birimlerinizi dikkatli bir şekilde yükselttiğinizden emin olun. Bazen nicelik, nitelik kadar güçlü olabilir. Android için Island War Para Hileli Mod Apk oynamaya devam ederken bunu aklınızda bulundurun.

Arkadaşlarınızla çevrimiçi oynayın

Android için Island War Para Hileli Mod Apk’ın eğlencesi arkadaşlarınızla oynamaktan geliyor. Arkadaşlarınıza ve diğer oyunculara uyarı yapmadan saldırabileceksiniz. Ancak, yine de sizinle aynı şeyi yapabilirler. Dışarı çıkıp diğerlerine saldırmadan önce en güçlü adayı önceden donattığınızdan emin olun.

Ada Savaşı Mod APK Ücretsiz İndir alın

Oyuna başlamak kolaydır. İndirme bağlantısına bakın ve şu anda Android için Island War Para Hileli Mod Apk Son Ücretsiz Sürümünü indirin. APK dosyaları, oyunu kaldırdıktan sonra bile cihazınızda kalacaktır. Yani, eğer ara vermek istersen, hemen aksiyona geri dönebilirsin!

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back to top