Home » Jackal Squad v0.0.1379 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

Jackal Squad v0.0.1379 Sınırsız Para Hileli İndir – Mod Apk

çakal grubu hakkında

Jackal Squad Para Hileli Mod Apk, sınırsız jeton, sınırsız profesyonel oyun ve sınırsız RP kazanmanıza yardımcı olur. Bu itibar puanlarını sınırsız para kazanmak için de kullanabileceksiniz. Takımınızın genel performansını iyileştirin ve birçok maç kazanın.

Jackal Squad – Arcade Shooting En son MOD (Unlimited Money) 2021 Apk az önce yayınlandı ve sadece birkaç dakika içinde popüler oldu. Google Play Store’da 10.0 yıldız üzerinden olumlu bir derecelendirmeye sahiptir.

Bu uygulama hafif bir APK’dir. Bu yüzden yer konusunda endişelenmeyin. Bu MOD uygulaması, dünyanın her yerindeki Android kullanıcılarına en sevdikleri içerikleri tek bir yerden ücretsiz olarak okumaları için geliştirilmiş ve sunulmuştur.

Jackal Squad Apk Mod Premium’u yeni işlevlerle tamamen ücretsiz olarak ve bunun için ödeme yapmak zorunda kalmadan indirin! Bu, Android için her türlü Apk Mod oyununu ve uygulamasını tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir web sitesidir. Bu uygulamalar Google Play’de de kullanılabilecek, ancak ücretsiz olmayacak.

Jackal Squad v0.0.1379 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Jackal Squad Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur

Android cihazlar hakkında çok az bilginiz varsa, uygulama indirmek ve yüklemek çok da önemli değil. Ancak kurulu olan apk dosyasının kurulum süreci ile ilgili herhangi bir karışıklık olursa aşağıdaki rehberi takip etmenizi öneririm.

Adım 1: İlk olarak, yukarıdaki İndir düğmesine tıklayın. Bundan sonra,Jackal Squad indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Adım 2: Şimdi birkaç saniye bekleyin ve ardından Şimdi İndir düğmesine tıklayarak apk örneğini bulun. İndirme işlemi hemen başlayacaktır.

Adım 3: Bir sonraki adımda, cihazınızın dosya yöneticisine gidin ve indirilen Jackal Squad dosyasını bulun.

Adım 4: Yükle düğmesine basın ve sınırsız oyun kaynaklarının keyfini ücretsiz olarak çıkarın.

Not: Kurulum hatalarından kaçınmak için Ayarlar seçeneğine tıklayarak tüm 3. taraf uygulama izinlerini etkinleştirmeyi unutmayın. Ayrıca, orijinal sürümünü daha önce akıllı telefonunuza yüklediyseniz, önce onu indirmeniz gerekecektir. Aksi takdirde kurulum hataları ile karşılaşabilirsiniz.

Hikaye ve oyun

Düşman güçlerinden büyük bir intikam almaya hazırlanın. Jackal Squad’ınıza verilen görevi tamamlamak için silahlı kardeşleri ve diğer rehineleri kurtarın. Çakal Jeep ile takımınızın kaptanı sizsiniz. Cesur olun ve takımınızın ve ulusunuzun gururu için zirveye çıkın.

Okumak  Animal Warfare v2.8.2 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Çakal Jeep’inizi yükseltin ve düşmanları kendi topraklarında zorbalık etmek için savaş başlığına korkunç silahlar takın. Bir tarafta sahte saldırı ve diğer tarafta gerçek bir saldırı ile düşmanları manipüle edin. Görevinizi tamamlamak için tüm savaş esirlerini güvenli bir şekilde kurtarın.

Komplo

Jackal Squad, 2. Dünya Savaşı, 1945’teki geliştiriciden esinlenmiştir. Jackal Unit, tehlikeli görevler için özel olarak eğitilmiş elit bir komando grubudur.

Bu birlik, herhangi bir savaş alanında hayatta kalmak ve savaşmak için yeterli deneyime ve yeteneğe sahip 4 askerden oluşur. Takımınız, müttefiklerini kurtarmak için silahlı bir cipi düşman topraklarına sürme görevini üstlenmelidir.

Bu savaştaki asıl göreviniz düşman üslerine saldırmak ve ele geçirilen müttefiki kurtarmaktır. Senin görevin cipi kontrol etmeye odaklanmak ve mermileri, füzeleri, bombaları… düşmanlardan kaçmak.

Saldırıya gelince, makineli tüfek otomatik ve tamamen otonom olarak ateş edecek. Üstelik atılan her kurşun düşmanı kovalayacak ve hedefi kesin olarak vuracaktır.

Dünya Savaşı en şiddetli günlerine giriyor. Jackal Squad’ın en zor günlere geri dönmenize yardım etmesine izin verin.

Basit oyun

Jackal Squad’daki oynanış çok basit. Yakıt deposunu hareket ettirmek için döndürmeye basmanız ve çekmeniz yeterlidir. Arabanızın çevresinde aynı zamanda hareketli bir daire olacaktır.

Bu daire, makineli tüfeğin vurabileceği maksimum yarıçapı temsil eder. Herhangi bir binaya saldırmak istiyorsanız, sadece hareket edin, böylece bina, düşman ordusu… bu sınırlı daire içinde olsun.

Ancak düşman binasına yaklaşır yaklaşmaz tekrar saldırıya uğrayacağınızı da unutmamalısınız. Mermilerden, hatta füzelerden kaçmaya hazır olun.

Çeşitli silah türleri

Jackal Squad, tür ve tarz bakımından çeşitlilik gösteren birçok farklı silaha sahiptir. Birkaç termonükleer merkez, askerler, bomba atan uçaklar gibi II. Sadece rakipleriniz değil, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok aracınız da var.

Okumak  Apple Knight: Action Platformer v2.2.4 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Gerçek bir savaşta, tüm savaş alanlarında savaşmak için cipler yeterli değildir. Oyuncular para toplayabilir ve arabalarını daha güçlü hale getirmek için yükseltebilirler. Ardından düşman üssünü yok etmeye devam edin, ganimetler toplayın ve gücü yükseltin.

Birçok farklı oyun seviyesi

Jackal Squad, oyuncuların seçebileceği birçok farklı sahneye sahip birçok farklı seviyeye sahiptir. Belki de savaş tepelerde, ovalarda, dağlarda… ve hatta denizde yapıldı. Yayıncı ayrıca daha fazla özelliği ve yeni oyun ekranlarını güncellemeyi vaat ediyor.

Klasik grafikler

Jackal Squad, klasik piksel ve bit grafikleri kullanır. Video oyunlarını dünyaca ünlü ve sevilenlere getirmeye yardımcı olan bir grafik tasarım türü. 60 yıldan fazla bir süredir kullanılmasına rağmen, piksel ve bit tarzı grafikler hala çekiciliğini koruyor ve bu güne kadar birçok popüler oyun tarafından kullanılıyor.

Bir zamanlar oyun dünyasını çılgına çeviren oyun Flappy Bird de Pixel & bit grafikleri kullanıyor. Jackal Squad parlak, canlı tonlara ve kansız aksiyon sahnelerine sahip olduğundan 7 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

ses

Jackal Squad’ın canlı sesi, oyun tutkunlarının ilgisini çeken yerlerden biridir. Saldırırken ve hareket ederken çıkan ses efektleri çok özel. Fon müziği çok canlı ve sizi oyun bağımlısı yapacak ve oyun hiç iyi değil.

Henüz beta sürümünde piyasaya sürülmesine rağmen, Jackal Squad Para Hileli Mod Apk denemek için binlerce oyuncuyu kendine çekti. Geliştirici ayrıca birçok benzersiz ve çekici yeni seviyeyi güncellemeyi vaat ediyor. Peki yazının altındaki bağlantı üzerinden hemen Jackal Squad MOD APK’yı cihazınıza indirip hemen denemeden ne bekliyorsunuz?

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top