Home » Jetpack Joyride v1.50.2 Sınırsız Para Hileli İndir-Mod Apk

Jetpack Joyride v1.50.2 Sınırsız Para Hileli İndir-Mod Apk

Jetpack Joyride hakkında

11 Mayıs 2012’de Facebook platformunda beta sürümü yayınlanan oyunun ardından Android, iOS, Window Phone, PlayStation 3, PlayStation Vita, BlackBerry PlayBook gibi diğer platformlara geçiş yapıldı…

Oyun kısa sürede büyük ilgi gördü. Google Play’de yaklaşık 5 milyon inceleme, 100 milyondan fazla indirme ve her zaman App Store’daki en iyi oyunlardan biri olmuştur. Bu oyun, Subway Surfers ve Candy Crush Saga ile birlikte her zaman “olması gereken mobil oyunlar” listesindedir.

Tek parmakla oyna

Jetpack Joyride Para Hileli Mod Apk’da Barry Steakfries adlı efsanevi kahramansınız (Barry Allen değil). Barry, bir Jetpack makinesi – bir jet motoru – çalmak için yüksek teknolojili bir laboratuvara girdi. Oh hayır, daha yeni keşfedildi. Laboratuvardan kaçmak için az önce çaldığınız makineyi kullanın.

Aslında bu laboratuvardan kaçmanın bir yolu yok çünkü bu sonsuz bir koşu oyunu ya da belki bu Atlantik’ten Pasifik’e uzanan bir laboratuvar. o önemli değil. Tek amacınız zaman içinde ilerlemek ve puanınızı yükseltmek. Zafere küçük bir bakış, ancak kaybedene kadar oyunun getirdiği harika duygunun tadını çıkarabilirsiniz.

Jetpack Joyride Para Hileli Mod Apk, nasıl oynanacağını bildiğim en basit şekilde bir oyundur. Tıpkı Flappy Birds gibi, Barry’nin havada uçmasını sağlamak için sadece bir parmağınızı kullanmanız veya inebilmesi için ona izin vermeniz yeterli. Ancak yere düşüp koşabilirsiniz.

Bence engellerden kaçınmak için onu hala havada tutmalısın. Madeni paraları toplamayı ve aşağıdan kaçan kötü bilim adamlarını öldürmeyi unutmayın.

 

Jetpack Joyride v1.50.2 Sınırsız Para Hileli Mod Apk İndir

Nasıl kurulur

1. “Jetpack Joyride Para Hileli Mod Apk” İndir
2. İndirme Apk’sını internet / wifi kullanmadan yükleyin.
3. Yükleyiciyi açın ve işlemi tamamlayın.
4. Android cihazınıza tamamen yüklenmesine izin verin
5. MOD APK’yı açın ve sınırsız ücretsiz kaynakların keyfini çıkarın.
6. Tebrikler, bugün Android cihazınıza Jetpack Joyride Mod yüklendi, bu oyunu hackleyebilir ve keyifle oynayabilirsiniz. Bu mod gerçekten harika özelliklerle birlikte gelir, bu nedenle yukarıdaki adımlardan sonra modu indirin ve keyfini çıkarın.

Okumak  Sort The Color V1.1.43 Sınırsız Para Hileli İndir– Mod Apk

Bazı özel makineler

Oyunun yükseltme mekanizması Subway Surfers’a çok benziyor. Yükseltme çok paraya mal olur. Bu oyunda lazerler, elektrikli kameralar, füzeler ve daha birçok tuzak gibi sizi engelleyen birçok şey var. Buna karşılık, bu laboratuvar Jetpack ile entegre edilebilecek birçok faydalı donanıma da sahiptir. Bunlar şunları içerir:

• Domuz gibi kötü (helikopter)
• Bay Sarılmalar (mecha ejderhası şeklindedir)
• Çılgın Çılgın Işınlayıcı
• yerçekimi giysisi
• kar serçesi
• Yürümeye başlayan çocuk
• Sörfçü

Birçok ilginç görev

Oyunu daha heyecanlı hale getirmek için Jetpack Joyride Para Hileli Mod Apk, her oyunda oyuncuya benzersiz görevler ekler. Örneğin 200 jeton toplayın, herhangi bir bilim adamı öldürmeden 1000 metre ilerleyin, füzelerden kaçının… Görevi tamamlayın, büyük miktarda veya benzer sayıda puan alacaksınız. Rekor kırdıktan sonra sosyal ağlarda paylaşabilir ve dünya sıralamasında arkadaşlarınızla rekabet edebilirsiniz.

Grafikler ve ses

Jetpack Joyride Para Hileli Mod Apk’ın 2D grafikleri, eski 16-bit oyunlardan esinlenilmiştir ve ustaca geliştirilmiştir. Ortam canlı ve görüntü kalitesi yüksek ve her şey sorunsuz yapılıyor. Ses kısmı hakkında söylenecek fazla bir şey yok, tamamen iyi olduğunu söylemeden edemeyeceğim.

Sessiz modda oynayabileceğiniz bir oyundur. Çoğu oyuncu genellikle telefondaki müzik çaları açmak için sesi kapatma alışkanlığına sahiptir, ancak bence sadece fon müziğini kapatmalısınız çünkü bazen oyundaki ses sizi yaklaşan bir tehlikeye karşı uyarır.

Jetpack Joyride Para Hileli Mod Apk’ın MOD APK sürümü

MOD Özellik

Sınırsız Para: Bu oyunun para birimi jeton, jetpack, gadget, kıyafet gibi birçok farklı şeyi satın almak için kullanılabilen jetonlardır… Oyun oynayarak veya MOD sürümünü indirerek jeton kazanabilirsiniz.

Dancer633

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top